השקעות נדל"ן בפלורידה – מדריך למשקיע בנדלן במדינת פלורידה

שוק הנדל"ן בפלורידה ובכלל בארה"ב יכול לפתוח עבורכם דלתות חדשות בכל הקשור להזדמנויות נדלן להשקעה. בעקבות חוסר היציבות ועליות המחירים בשוק הישראלי המקביל, יותר ויותר משקיעים ישראלים עוברים לחפש נכסים מניבים להשקעה בארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות.

 

שוק הנדל"ן והדיור בפלורידה

בשנת 2016 נמדדה עלייה במחירי הנדל"ן בפלורידה ב-7 אחוזים, התחזית הצפויה לשנת 2018 אומרת שככל הנראה נוכל לראות עלייה נוספת של עוד 6.8 אחוזים. בעקבות המשבר הכלכלי בשנת 2008, בו משכנתאות ניתנו בקלות לכל דורש ושטר החוב לאותם הלוואות התגלגלו הלאה והלאה, מה שגרם בסופו של דבר לפיצוץ הבועה ולנפילה חדשה בבורסה, פלורידה הציגה אחוזים גבוהים של פשיטת רגל וכינוס נכסים.

כרגע פלורידה נמצאת במצב שבו המוכרים שולטים בעיקר בשוק (Buyers Market) וקיים מחסור בהיצע הנכסים ועודף ביקוש לבתים, כך שישנה תחרות גדולה יותר על כל נכס. זהו מצב בו המוכרים מרוויחים יותר, משום שרוכשי נדלן בפלורידה מוכנים לשלם יותר כדי לקנות ולשכור נכסים.

 

נדל"ן בפלורידה – יתרונות

השקעה בערים הגדולות בפלורידה יכולה להראות אחוזי תשואה יציבים יחסית מבחינת שכר הדירה אשר לא נוטה לתזוזות גדולות למדי. בנוסף ישנה מגמה של קניית בתים אשר עוזרת לעליית מחירים, ולעתים יכולה להגיע למצב של עלייה חדה אשר תאפשר למשקיעים למכור וליהנות מרווח גולמי נאה.

בזכות האקלים החם של מדינת פלורידה, גמלאים רבים בוחרים לרכוש בתים ולהעביר את הפרק האחרון של חייהם שם. ערים כמו בוקה רטון מהוות גן עדן תיירותי, בנוסף לרוגע והשלווה שנצפה ממקום שמהווה מגנט גמלאים.

 

ערים מומלצות להשקעה בפלורידה

הערים הגדולות והמומלצות להשקעה בנכסי נדל"ן בפלורידה הם: מיאמי, טמפה, אורלנדו, טלהאסי, ג'קסונוויל ובוקה רטון. ישנן שלושה קבוצות פוטבול אמריקאי גדולות בליגת ה-NFL אשר נמצאות במיאמי, טמפה וג'קסונוויל, וכאשר אנחנו מודעים לכך שקיימות רק 32 קבוצות בכל הליגה הזו, אפשר להבין שמדובר בשלוש ערים גדולות ויציבות הן מבחינת האוכלוסייה והן מבחינה פיננסית. בעיר אורלנדו נוכל גם למצוא את דיסניוורלד אשר תמיד מושכת מבקרים רבים.

 

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארה"ב וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים?
אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
משהו נוסף לומר לנו:
תקציב השקעה (בדולרים):

 

השקעות נדל"ן בפלורידה – שיעורי תשואה צפויים

הצפי לשיעור התשואה הממוצע המוערך כיום עומד על בין 8 ל-13 אחוזים לשנה עבור נכסי נדל"ן בפלורידה. יתר על כן, התחזיות אומרות שישנה תשואה צפויה של כ-31 אחוזים עבור שטחי נדל"ן במדינה, מה שמוביל למסקנה שיהיה זה יותר משתלם לרכוש בית מאשר דירה בבניין. הערים טמפה ואורלנדו מופיעות כמעט בכל מצעד אשר מדרג את היעדים המומלצים ביותר להשקעה בארה"ב כבר מספר שנים, מה שמסמל על יציבות ואחידות באיכות שוק הנדל"ן בפלורידה.

השקעה בנדל"ן בפלורידה יכולה להראות עבורכם תשואה יפה ויציבה, עם הזדמנויות מעולות למכירה אשר עלולות להגיע מעת פעם לפעם.

מחירי נדל"ן בפלורידה ב-10 השנים האחרונות:

נדלן בפלורידה תשקיף 10 שנים

נדלן בפלורידה – נתונים ומידע – שנת 2018:

  • מחיר הבתים החציוני בפלורידה (Median Listing Price) הוא: $199,800
  • דמי השכירות החודשיים הממוצעים של בית בפלורידה: $1,750
  • מגמת מחירי נדל"ן בפלורידה: עלייה של 10.4% בשנה החולפת (2016)
  • תחזית מחירי הנדל"ן בפלורידה לשנת 2018: עלייה נוספת של 3.9%

למידע נוסף על פרויקטים והזדמנויות השקעה מומלצות בפלורידה, השאירו פרטיכם בטופס

איתור השקעות נדל"ן
קבלת מידע על השקעות נדל"ן מומלצות

שם:

דוא"ל:

טלפון:

פלורידה – מפה: