פרויקטים חדשים בירושלים – דירות חדשות, נכסים להשקעה, נדל"ן בירושלים

בבירת ישראל, הלא היא ירושלים חיים בסביבות מיליון איש. העיר ירושלים מושכת אליה יזמי וקבלני נדל"ן רבים אשר מתניעים פרויקטים חדשים בעיר באופן קבוע. התשואה הממוצעת על דירה חדשה להשקעה בירושלים נכון לשנת 2024 היא בסביבות 2.6% לשנה.

 

פרויקטים חדשים בירושלים – טווחי מחירים של דירות חדשות בירושלים לשנת 2024

דירה מקבלן בירושלים - מחירים משוערים לפי סוגמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים בירושלים2.4 מיליון - 1.7 מיליון
כמה עולה דירת 3 חדרים בירושלים2.8 מיליון - 1.9 מיליון
העלות של דירת 4 חדרים בעיר ירושלים3.5 מיליון - 2.3 מיליון
המחיר לדירת 5 חדרים בירושלים3.9 מיליון - 2.5 מיליון
דירת פנטהאוז בירושלים מחירים3 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)850,000 - 450,000
מחיר דירה ממוצע בעיר2,750,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע5,800 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.53%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  ירושלים של זהב ושל נדל"ן…

  פרויקטים מתוכננים בירושלים יש בשפע, וכל שנותר לכם כעת הוא להבטיח את הדירה החדשה שלכם! העיר ירושלים – עיר הבירה של ישראל, הינה מוקד מרכזי המושך אליו בכל שנה תיירים רבים מישראל וגם מחוצה לה.

  העיר מדורגת בדירוג של 4/10 בדרוג חברתי-כלכלי, כ-22% מהתושבים בה הינם אקדמאיים וכ-52% מהתושבים בעיר הינם בגילאי 18 ועד 64. לפניכם כל המידע הרלוונטי לכם לגבי פרויקטים חדשים למגורים בירושלים.

   

  כמה עולות דירות בבניה בעיר ירושלים?

  נדל"ן בירושלים מסתמן כעסקה מוצלחת שתוכלו לעשות, בין היתר הודות למחירים הנוחים בהשוואה לערי המרכז. שימו לב: למרות העובדה כי מחירי דירות חדשות בירושלים עדיין זולים יותר בהשוואה לערים גדולות ומרכזיות כמו תל אביב, הצפי הוא לעלייה חדה של מחירים בעתיד הקרוב מאד, כך שכדאי שתבטיחו את הדירה החדשה שלכם בהקדם – רגע לפני העלייה הגדולה.

  הפער בין ירושלים ובין תל אביב לדוגמא הינו פער שהולך ומצטמצם משנה לשנה, מה שעתיד להעניק לכם רווח משמעותי בעת שאתם משקיעים בדירה. אם כן, מה המחירים הממוצעים לדירה בעיר הבירה של ישראל?

  דירת 3 חדרים חדשה בירושלים תעלה לכם בממוצע 1,950,000 שקלים, ומחיר של דירת 4 חדרים עומד על 2,560,000 שקלים. אם הדירה שאתם מעוניינים לרכוש היא דירת 5 חדרים, המחיר הנדרש הינו 2,930,000 שקלים. כמובן שאתם גם יכולים לרכוש דירות קטנות בגדלים של 2 ו-3 חדרים, המתחילות בעלות של 1,959,000 שקלים. דירות יוקרה בירושלים הנכנסות תחת קטגוריה של "דירות מיוחדות", הן דירות המתומחרות בכ-3,000,000 שקלים.

   

  מחירים של דירות חדשות בירושלים לפי שכונה:

  דירה חדשה בירושלים לפי שכונה - מחיריםמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  ארמון הנציב2 מיליון - 1.6 מיליון
  גאולה2 מיליון - 1.6 מיליון
  הגבעה הצרפתית2 מיליון - 1.6 מיליון
  עיר גנים2.2 מיליון - 1.7 מיליון
  קרית היובל2.2 מיליון - 1.7 מיליון
  פסגת זאב2.2 מיליון - 1.7 מיליון
  גבעת מרדכי2.3 מיליון - 1.8 מיליון
  שמואל הנביא2.3 מיליון - 1.8 מיליון
  רמות2.3 מיליון - 1.8 מיליון
  הר חומה2.3 מיליון - 1.8 מיליון
  רמת שלמה2.3 מיליון - 1.8 מיליון
  גילה2.7 מיליון - 1.9 מיליון
  נוה יעקב2.7 מיליון - 1.9 מיליון
  רמת אשכול2.7 מיליון - 1.9 מיליון
  שיכוני תלפיות2.7 מיליון - 1.9 מיליון
  בית וגן3 מיליון - 2.1 מיליון
  מרכז העיר3 מיליון - 2.1 מיליון
  נחלאות3 מיליון - 2.1 מיליון
  קרית הלאום3 מיליון - 2.1 מיליון
  רוממה3 מיליון - 2.1 מיליון
  בית ישראל3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  כרם אברהם3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  זכרון משה3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  קטמון3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  רמת שרת3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  מקור ברוך3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  סנהדריה3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  בית הכרם3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  קרית משה3.3 מיליון - 2.2 מיליון
  גבעת שאול3.5 מיליון - 2.5 מיליון
  רחביה3.5 מיליון - 2.5 מיליון
  הר הצופים3.5 מיליון - 2.5 מיליון

   

  קונים דירה בירושלים? קחו זאת בחשבון

  אם את מתעניינים לגבי רכישת דירה חדשה על הנייר בעיר ירושלים, סימן שאתם נמצאים בשלב מתקדם. לצד היתרונות הרבים שיש בעיר, חשוב לציין גם את הדברים שעבור חלק מהתושבים או מהקונים הפוטנציאליים יכולים להשתקף כחיסרון.

  כך לדוגמא עם העובדה כי העיר ירושלים סגורה בשבת. אורח החיים הדתי-חרדי בעיר הינו הטון השלט, כך שבעת שאתם רוכשים דירה חדשה מקבלן בירושלים למגורים או שאתם מבצעים קניית דירה להשקעה בירושלים, עליכם לדעת שכבר משעות הצהריים ביום שישי העיר מתחילה להיכנס למתכונת שבת והיא סגורה לאורך השבת.

   

  האם יש בירושלים שכונות יוקרה?

  לא מעטים אלו שמתקשים לעשות את הקישור שבין ירושלים ובין שכונות יוקרה. בעוד ישנם מקומות כמו תל אביב, סביון והרצליה ששמן נקשר עם שכונות יוקרתיות, דווקא ירושלים עבור רבים עדיין משקפת תמונה צנועה יותר ויוקרתית פחות.

  אם כן, דעו כי דירות חדשות בירושלים במרכז העיר יכולות להיות גם שכונות יוקרה המאופיינות בסטנדרט גבוה של בנייה ושל מגורים. בשנים האחרונות העיר מאופיינת בגלי עליה של יהודים עשירים מאד מארצות הברית ומצרפת, שבין היתר תרמו במגורים שלהם בעיר לעליית ערך דירות והתפתחות של אזורים.

  פרויקטים בשיווק שהינם נחשבים כיקרים יותר הינם הפרוייקטים שקמים בשכונות המושבה הגרמנית, ממילא, רחבייה וימין משה.

   

  משקיעים בירושלים, משקיעים בסטודנטים

  דירות חדשות בירושלים למכירה יכולות גם להיות דירות להשקעה: דירה שאתם רוכשים על מנת להשכיר אותה לדיירים אחרים.

  כשאתם בוחרים דירה להשקעה ההמלצה הברורה היא לבחור בדירות כמה שיותר קטנות. הסיבה? קהל היעד לדירות השכורות הינו קהל צעיר – אנשים המעוניינים לגור לבד או בזוג, כאשר הסטטוס שלהם הוא רווקים או בזוגיות צעירה.

  המשמעות היא שקהל יעד זה לא צריך דירה גדולה בת חמישה חדרים, אלא דירה צנועה יותר. משפחות עם ילדים כבר פחות פונות אל נתיב של שכירות, אלא יותר אל רכישת דירה, כך שדירת השקעה גדולה לא תביא לכם דיירים בקלות.

  כמשקיעים, הנכס הגדול ביותר שלכם הוא קהל הסטודנטים. ירושלים היא לא רק עיר הבירה של ישראל, אלא שהיא הכותרה גם כבירת האקדמיה בישראל.

  בירושלים כיום פועלים לא מעט מוסדות לימוד נחשבים, חלק אף בעלי שם עולמי – מה שמביא המון סטודנטים בכל שנה ללמוד בה. המוסדות המוכרים ביותר הם האוניברסיטה העברית, בצלאל וסם שפיגל.

  סטודנטים רבים בוחרים בירושלים בין היתר הודות להקלות שהם מקבלים – כמו הנחה משמעותית בתשלום הארנונה, כך שהשקעה שלכם בדירה בירושלים הינה צעד מושכל. דירות חדשות בבניה בשכונות רחבייה ונחלאות יכולות להיות הטובות ביותר לנתח זה של שוכרים.

   

  התחבורה בעיר ירושלים

  עד לא מזמן הקבלנים מאחורי פרויקטים חדשים בבניה בירושלים חששו מאד מתנועת המשקיעים והרוכשים בעקבות הביקורת הרבה שנמתחה על התחבורה בעיר.

  כיום, אין ממה לחשוש: הרכבת הקלה יצרה מהפכה תחבורתית יוצאת דופן המאפשרת נגישות מהירה וקלה ממקום למקום בעיר תוך דקות ספורות. כשאתם בוחנים דירות על הנייר בירושלים, כדאי לזכור כי פתרונות התחבורה הם אחד מאותם דברים שכדאי לשקול ולקחת אותם בחשבון.

   

  מדוע כדאי להשקיע עם נדל"ן מסחרי בירושלים?

  פרויקטי נדל"ן עתידיים רלוונטים גם למשקיעים עסקיים. פתיחת חנות בירושלים מסתמנת כאחד מהצעדים המושכלים ביותר שתוכלו לעשות – בתור משקיעים או בתור בעלים של חנות. ירושלים היא אחת מהערים המתויירות ביותר בעולם – עיר המושכת אליה מאמינים מכל הדתות ומכל התרבויות.

  כשאתם פותחים חנות בלוקיישן מרכזי בעיר, אתם נהנים מתנועה רבה מסביב לחנות שלכם, מה שיהפוך את ההשקעה לריווחית מאד עבורכם.

   

  באילו שכונות ישנם פרוייקטים חדשים?

  דירה חדשה בירושלים יכולה להיות שלכם במגוון שכונות בעיר: ישנם פרויקטים חדשים המציעים דירות חדשות בשכונת גילה, כמו גם דירות חדשות בשכונת גבעת מרדכי. כדאי לבחון את סוגיית הלוקיישן ולזכור שהסביבה בה תגורו חשובה בדיוק כמו מבנה הדירה והתאמתו לצרכים שלכם.

  פרוייקטים נוספים הזמינים כיום בעיר הינם פרויקטים חדשים בשכונת הגבעה הצרפתי וגם תוכניות נוספות שדרכן תוכלו לרכוש דירה חדשה בשכונת רמת שלמה.

  פרויקטים בירושלים שהסתיימו או שאינם בשיווק

  מפה של העיר ירושלים: