השקעות נדל"ן בניו יורק – מדריך למשקיע בנדלן במדינת ניו יורק

כולם מכירים את ניו יורק, ג'ונגל הבטון בו חלומות מתגשמים ואפשר לעשות הכל, או לפחות כך הזמרת אלישיה קיז טוענת. אבל כאן נדבר על מדינת ניו יורק ועל אפשרויות הנדל"ן שקיימות בה. ניו יורק היא מדינה בצפון ארה"ב, חלקה הצפוני ביותר של המדינה גובל בקנדה והיא מאכלסת קרוב ל-20 מיליון תושבים. בירת ניו יורק היא אולבני, אך העיר הגדולה ביותר היא ניו יורק (NY City).

 

נדל"ן בניו יורק – תמונת מצב לשנת 2018

הערים הגדולות בניו יורק: אולבני, ניו יורק, רוצ'סטר, יונקרס, באפלו וסירקיוז מציעות אופציות עירוניות עמוסות לצד פרברים משפחתיים, כמו כן קיימות ערים קטנות יותר ופרברים שונים המציעים גם הן אפשרויות נרחבות להשקעה.

שנת 2016 הותירה חותם אדיש על שוק הנדל"ן בניו יורק, היצע הבתים למכירה הצטמצם במידה מסוימת אך המחירים עלו בממוצע של 2.2%, אולם חשוב לציין כי התחזיות הכלכליות מעידות על כך שב-2018 עליית המחירים תהייה משמעותית יותר.

יחד עם זאת, נרשמה עלייה מתונה במכירות בתים במדינת ניו יורק. איגוד המתווכים של ניו יורק מקשר את השוק האיטי ב-2016 לעובדה שהשלטון הפדרלי הוחלף וכניסתו של הנשיא החדש ערערה במעט את הכלכלה האמריקאית, מה שהשפיע קלות על שוק הנדל"ן בניו יורק.

 

ניו יורק – יתרונות וערים מומלצות להשקעה

הכינוי הרשמי של מדינת ניו יורק הוא The Empire State, מדינת האימפריה, ולא בכדי. ניו יורק נחשבת לזו שקובעת את הטון בכל הקשור לתרבות האמריקאית, בעיקר משום שהעיר ניו יורק שוכנת בליבה ומהווה מוקד משיכה למיליוני אמריקאים, תיירים ואנשי עסקים.

עובדה זו מהווה יתרון משמעותי מובהק בשוק הנדל"ן – עקב התנועה הרבה והמיתוג של ניו יורק שוק השכירות והנדל"ן נמצאים בביקוש תמידי. הערים המומלצות ביותר להשקעה בניו יורק הן הערים הגדולות, בהן כמות התושבים, התיירים והשוכרים היא גבוהה במיוחד: בפאלו, ניו יורק, אולבני ורוצ'סטר, שעל אף שמוגדרת כעיר השלישית בגודלה בניו יורק היא נחשבת לעיר עם אופי יותר משפחתי-קהילתי.

 

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארה"ב וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים?
אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
משהו נוסף לומר לנו:
תקציב השקעה (בדולרים):

 

התשואה הצפויה על השקעות נדל"ן בניו יורק

ניו יורק היא מדינה גדולה ולכן אין אחוז תשואה קבוע. התשואה תשתנה ממקום למקום בהתאם להשקעה. בעיר ניו יורק ההבדל בין האזורים השונים בעיר מורגש ואף משמעותי, ניקח לדוגמה את מנהטן: דירת סטודיו להשקעה במנהטן תזכה לתשואה של כמעט 7%, לעומת זאת דירת 3 חדרי שינה תעשה בממוצע תשואה שנתית של בסביבות 5.5%.

ברוצ'סטר למשל, תשואה על בית פרטי יכולה להגיע לכ-12%. המגוון בניו יורק בהחלט רחב מבחינת סוג ההשקעה, רמת הסיכון ואחוז התשואה. 2016 אמנם התאפיינה בעליית מחירים נמוכה, אך שנת 2018 מסתמנת להיות שנה בה מחירי נדלן בניו יורק יעלו בצורה משמעותית יותר ואיתם גם התשואה.

מחירי נדל"ן בניו יורק ב-10 השנים האחרונות:

נדל"ן בניו יורק

נדלן בניו יורק – נתונים ומידע – שנת 2018:

  • מחיר הבתים החציוני בניו יורק (Median Listing Price) הוא: $278,400
  • דמי השכירות החודשיים הממוצעים של בית בניו יורק: $2,895
  • מגמת מחירי נדל"ן בניו יורק: עלייה של 6% בשנה החולפת (2016)
  • תחזית מחירי הנדל"ן בניו יורק לשנת 2018: עלייה נוספת של 3.7%

למידע נוסף על פרויקטים והזדמנויות השקעה מומלצות בניו יורק, השאירו פרטיכם בטופס

איתור השקעות נדל"ן
קבלת מידע על השקעות נדל"ן מומלצות

שם:

דוא"ל:

טלפון:

ניו יורק – מפה: