השקעות נדל"ן בלפקדה בשנת 2021

◄ האי לפקדה או בשמותיו המשניים לפק'ס (lefkas) או לוקס (leukas), הוא אי יווני בים היוני בחוף המערבי של יוון.

◄ האי לפקדה נחשב לקאריביים של יוון ולאי היפה ביותר ביוון. נופים עוצרי נשימה, חופי גן עדן מי ים בצבע טורקיז וצוקים סלעיים, 2 מהחופים היפים ביותר באירופה נמצאים בחלק המערבי של האי. החופים, החוף המערבי של לפקדה מתאפיינים בצבעים נפלאים ונוף מרשים, במיוחד פורטו קציקי ו-גרמני. סביב האי, המבקרים יכולים למצוא כפרים יפים עם טברנות דגים ליד הים המוקף בהמון ירוק.

◄ שטחו של האי הוא כ- 334 קמ"ר (334,000 דונם), לשם השוואה שטחה של מדינת ישראל 22,072 קמ"ר.

◄ גודל האוכלוסיה המקומית בכל האי לפקדה נע בין 23,000 ל-30,000 איש. כמיליון תיירים בשנה מבקרים באי ומשנה לשנה המספרים עולים.

◄ האי מחובר ליבשת דרך גשר קטן, מה שמקנה לאי יתרון רב על פני אחרים בשל הנגישות שלו – אין צורך במעבורת. זהו המקום המושלם עבור משפחות, זוגות וקבוצות גדולות של חברים, שכן האי מספק פתרונות לכל שכבות הגילאים.

◄ בלפקדה ניתן למצוא כפרים יפים, כמו סיבוטה, אגיוס ניקיטס וואסיליקי. בפרט, בצד המזרחי יש כפרי חוף למשפחות, ואילו הצד המערבי רווי בחופים פרועים עם שקיעות מדהימות.

למה להשקיע בנדל"ן באי לפקדה?

* למרות היות לפקדה אחד מהאיים הפראיים והיפים ביוון, עדיין נותרו באי מספר רב של אזורים שנשארו אותנטיים, טבעיים ומסורתיים. אזורים אלו הם בעלי פוטנציאל השבחה גבוה במיוחד לאור המחירים הנמוכים בהם ניתן לרכוש נכס.

* לחברת G.R.E יש מרכז עסקים גדול באי לפקדה ויכולה לספק את השירותים הנדרשים לפרויקט, כמו כן ישנה קהילה ישראלית קטנה שתתמוך במידת הצורך בפעילות.

* לפקדה הינו האי היחידי באיים ה"יונים" ובין האיים היחידים ביוון שאזרח ישראלי יכול להיות בעלים של נכס מקרקעין על שמו הפרטי, כמו כן לקבל מעמד של תושב ביוון.

* נגישות לאי – לפקדה הינו האי היחידי שמחובר ליבשה בגשר וניתן להגיע אליו בצורה רכובה ולהנות מתנאים של אי ללא צורך בהפלגה. בסמוך לאי ממוקם שדה התעופה "פרבזה", בו נוחתות טיסות ישירות מכל אירופה (גרמניה, הולנד, אנגליה, צכיה, איטליה אוסטריה וישראל בחודשי הקיץ). חשוב לציין שמדי שנה נפתחים עוד ועוד קווים לפרבזה.

* ארכיפלג: "לפקדה", "מגנצי", "קולמוס", "קאסטוס", "מנדורי", "סקורפיס" ו"טהילה" הינם איים הנחשבים כיוקרתיים ביותר ביוון. משפחת רוטשילד השקיעה באיי "מגנצי", האי "סקורפיוס" הינו בבעלות פרטית של "Onassis" הבעלים של צי היאכטות הגדול ביוון. כמו כן, בית הנופש של ראש ממשלת יוון "פפנדראו", נמצא בלפקדה.

* בעלותם של אזרחים מכל העולם על וילות ופרויקטים באי לפקדה, מבטיחים יציבות כלכלית בעתיד בשל פיזור בעלי הנכסים.

* חובבי שיט ויאכטות – הימצאות האי בים היוני וכן רבוי המפרצים הטבעיים המושלמים לעגינת יאכטות, הופכים אותו לאחד מנתיבי השיט הידועים בעולם ובשל כך ליעד אטרקטיבי לחובבי שיט ויאכטות. בלפקדה ניתן למצוא תנאים מעולים של רוח לחובבי גלישת רוח וקיט, למעשה המפרץ "ווסיליקי" והחוף "מיילוס" נחשבים כחופים הטובים בעולם.

 

לקריאה נוספת: השקעות נדלן בסלוניקי מדריך מקיף

נכסים להשקעה בלפקדה – תמונות להמחשה בלבד

חזרו אליי עם הצעות אטרקטיביות להשקעה בחו"ל

    שם:
    דוא"ל:
    טלפון:
    משהו נוסף לומר לנו?

    מפה של לפקדה: