פרויקטים חדשים בתל אביב – דירות חדשות, קרקעות, משרדים, נכסים להשקעה, נדל"ן בתל אביב

ת"א היא העיר השנייה בגודלה בישראל הן מבחינת שטחה והן מבחינת מספר התושבים אשר מתגוררים בה. תל אביב היא העיר בעלת מחירי הנדל"ן (דיור ושכירות) הגבוהים ביותר בישראל.

בעיר ת"א מתגוררים בסביבות חצי מיליון תושבים והיא מובילה גם מבחינת כמות פרויקטים חדשים שמתחילים בעיר באופן קבוע, בין אם בצפון תל אביב, במרכז, או בדרום תל אביב. המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת בתל אביב עומד על 8/10 (גבוה בהרבה מהממוצע הארצי בישראל).

על פי נתוני שנת 2019 הקיימים ברשותנו, מחיר ממוצע של דירות 3 חדרים חדשות בתל אביב נע בין 2,400,000 ₪ ל-3,100,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה בת"א מוערכת בכ-2.9% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים בתל אביב – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בתל אביב לשנת 2019

כמה עולה דירה חדשה בתל אביב לפי מספר חדרים:

דירות חדשות בתל אביב - מחיריםמחיר ממוצע (ש"ח)
עלות דירת 2 חדרים בתל אביב2.4 מיליון - 1.6 מיליון
מחיר דירת 3 חדרים בתל אביב2.8.מיליון - 2.1 מיליון
מחיר דירת 4 חדרים בת"א3.2.מיליון - 2.5 מיליון
דירת 5 חדרים בתל אביב מחירים4.4 מיליון - 3.1 מיליון
כמה עולה דירת פנטהאוז תל אביב3.5.מיליון ומעלה
קרקע להשקעה בתל אביב (חצי דונם)800,000 - 600,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

נדל"ן בתל אביב להשקעה ולמגורים – מידע מקיף

דירה חדשה בתל אביב היא חלומם של רבים, ולא במקרה. העיר תל אביב, הנמצאת במרכזה של ישראל, הינה יעד אטרקטיבי למגורים ועיר נופש עבור רבים מישראל ומחוצה לה.

בכל יום מחדש מתפרסמות דירות חדשות בתל אביב למכירה המציעות לאלו המעוניינים בפתרון מגורים בעיר, את האפשרות להפוך לתושבי תל אביב וליהנות מכל היתרונות שיש לעיר להציע.

לצד דירות במבנים קיימים, העיר נמצאת בהתחדשות תמידית וכך גם ישנם פרויקטים עתידיים בעיר הנבנים על חשבון קרקעות שמעולם לא נעשה בהן שימוש, כמו גם תהליכים של התחדשות עירונית המאפשרים פתרון מגורים יעיל ובטוח.

פרויקטים חדשים בבניה בת"א הם עניין שבשגרה, זאת מאחר והביקוש לדירות בערים המרכזיות לעולם לא פוסק. המדד החברתי הכלכלי של העיר הינו מבין הגבוהים בישראל, ומעניק לה דירוג של 8/10.

אם לא די בכך, האוכלוסייה הצעירה בעיר הינה במידה רבה שלטת, זאת מאחר והנתונים מצביעים על כ-67% אחוזים מתושבי העיר, שהינם בטווח הגילאים של בין 18 ועד 64.

 

דירה להשקעה בתל אביב – מה הפרמטרים החשובים?

בעוד ישנם אלו המחפשים אחר דירה חדשה מקבלן בתל אביב לטובת מגורים, אחרים מעוניינים להגיע אל העיר בתור משקיעים בלבד. המשמעות? הם מחפשים אחר נדלן בתל אביב ואחר דירות להשקעה שאליהן עתידים להיכנס דיירים אחרים.

חשוב מאד להגדיר מראש מה התכלית של ההשקעה שלכם ובהתאם לחפש את הפתרונות המתאימים. בעוד חיפוש אחר דירה עבורכם מבוסס על הצרכים שלכם, כשאתם מחפשים דירה חדשה במרכז תל אביב שהמטרה שלה היא השקעה – עליכם לקחת בחשבון פרמטרים קצת אחרים:

ראשית, אזור המרכז הוא בין האזורים המבוקשים ביותר בעיר, זאת הודות ללוקיישן המרכזי המקרב את הדיירים לכל אזורי הבילויים, התרבות ופתרונות התחבורה.

על כן, חיפוש השקעות נדל"ן בתל אביב באזור המרכז הינו צעד נבון בהחלט. כמו כן, עליכם להכיר את הקווים לדמותם של השוכרים, שהם לרוב חבר'ה צעירים – כמה חברים טובים או זוגות, המעוניינים בפתרון דיור בעיר הגדולה. לכן, חשוב לבחור בדירות שיש בהן לפחות 2 חדרי שינה, כאשר המיקום הינו קריטי.

 

מהו מחיר דירה חדשה בתל אביב?

כאמור, בעיר תל אביב ישנם פרויקטים חדשים למגורים המעידים על הביקוש הרב שיש למגורים בעיר. אם גם אתכם מעניין לדעת מה המחירים הממוצעים לדירות בת"א בשנת 2019,

על פי עסקאות שכבר בוצעו בעיר, הנה הם לפניכם: אם אתם מתעניינים ברכישת דירת 2 חדרים חדשה בתל אביב, המחיר הממוצע עומד על כ-2,400,000 שקלים. דירת 3 חדרים חדשה בת"א לעומת זאת תעלה כבר יותר והיא מתומחרת בעלות של כ-3,009,000 שקלים. דירת 4 חדרים חדשה בתל אביב מתומחרת בעלות של כ-3,014,000 שקלים ועלות של דירת 5 חדרים חדשה בת"א 4,252,000 שקלים.

 

נדל"ן בת"א – מה משפיע על מחיר דירה?

מובן כי מחירי הדירות משתנים על פי כמה פרמטרים עיקריים: הפרמטר הראשון הוא כמובן גודל הדירה. ככל שהדירה גדולה יותר, כך העלות עבורה גדולה יותר.

פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא הלוקיישן: דירות חדשות בדרום תל אביב לדוגמא יתומחרו במחיר זול יותר בהשוואה לדירות הנמכרות במסגרת פרויקטים חדשים לבנייה באזור צפון תל אביב. מובן כי ישנם לוקיישנים שנחשבים פרימיום ויחודיים יותר, כמו דירות חדשות בתל אביב ליד הים שעבורם תשלמו את המחיר הגבוה ביותר.

כל עוד אתם רוכשים דירות חדשות בצפון העיר או באזורים אחרים, מובן כי אינכם צריכים לחשוב על שיפוץ הדירה בשלב זה, אך כן חשוב לזכור שדירות לא משופצות הינן זולות יותר בהשוואה לדירות משופצות. המשמעות היא שבעת שאתם מתכננים לרכוש דירה משופצת, גם במקרה והיא נמכרה ביד שניה, היא עדיין תהיה יקרה יותר.

כמו כן, חשוב להעניק חשיבות גם לסוג הדירה. ישנן דירות יוקרה בתל אביב הממוקמות בבנייני היוקרה הגבוהים אשר ממותגות מראש כדירות יקרות יותר המיועדות לפלח מסוים באוכלוסייה.

 

מחירי דירות חדשות בת"א לפי שכונה בשנת 2019

 

עלות דירה חדשה בתל אביב לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
שכונת יד אליהו2.5.מיליון - 2.2 מיליון
כפר שלם2.4.מיליון - 2.2 מיליון
קרית שלום2.3 מיליון - 1.8 מיליון
נוה שאנן2.7.מיליון - 2.3 מיליון
ביצרון3.מיליון - 2.5 מיליון
נוה שרת2.9.מיליון - 2.5 מיליון
פלורנטין3.1.מיליון - 2.7 מיליון
נחלת יצחק3.2.מיליון - 2.9 מיליון
הדר יוסף3.2.מיליון - 2.8 מיליון
הצפון החדש3.4.מיליון - 3.1 מיליון
נחלת בנימין3.8.מיליון - 3.3 מיליון
שרונה4.2.מיליון - 3.5 מיליון
הצפון הישן4.3.מיליון - 3.6 מיליון
נווה צדק4.6.מיליון - 3.9 מיליון
רמת אביב6.5.מיליון - 5.5 מיליון
שיכון בבלי6.5.מיליון - 5.5 מיליון
נווה אביבים3.7.מיליון - 3.2 מיליון
צהלה6.מיליון - 5.2 מיליון
נאות אפקה3.5.מיליון - 3.1 מיליון
אזורי חן3.9.מיליון - 3.5 מיליון
רמת החייל5.1.מיליון - 4.2 מיליון

 

היתרונות הגדולים של העיר תל אביב

הקצב המהיר של דירות בבניה בתל אביב מעיד על רצון של רבים להיות תושבי העיר, כך שכל שנותר להבין הוא מה הם היתרונות שמציעה העיר: ראשית, הלוקיישן המרכזי שלה.

תל אביב נמצאת במרכזה של ישראל, מה שמאפשר גישה נוחה לכל קצוות הארץ – אל צפון ואל דרום. מעבר לכך, לתל אביב מוניטין של עיר ליבראלית ומושקעים בהם כספים רבים למתג אותה כעיר תיירות נחשקת בעולם.

בנוסף, היא עיר שיש בה חוף ים, מה שמעלה את המניות שלה אצל רבים, תוך שמתרחשים בה אירועי תרבות חשובים, אשר מעניקים לתושבים אפשרויות פנאי רבות.

העירייה משקיעה רבות בטיפוח החינוך, החוגים והפעילויות לילדים ולנוער – מה שמעניק לילדכם בסיס תומך וחוויית ילדות נפלאה. כמו כן, העיר גדושה במקומות בילוי המיועדים גם לקהל המבוגרים הכוללים מסעדות, פאבים, בתי קולנוע, מרכזי קניות וכדומה.

וחשוב לא פחות: אפשרויות התעסוקה. רבים מגיעים אל העיר תל אביב בכדי ליהנות ממשרות מוערכות, כך שבעת שאתם מתגוררים בעיר, אתם קרובים וחשופים אל אפשרויות תעסוקה מגוונות במגוון רחב של תחומים.

 

החיסרון הבולט של העיר: מקומות החניה

ומה לגבי החסרונות של העיר? רבים מלינים על פתרונות החנייה המעט בעייתים: יותר מדי כלי רכב, פחות מדי מקומות חנייה.

דירות חדשות בבניה מגיעות במרבית המקרים עם מקומות חניה הצמודים אל הדירה, או בחניון תת-קרקעי המיועד לדיירי הבניין. כך או כך, כתושבי העיר, ישנם אזורי חניה המיועדים לתושבים הנושאים תו אזורי בלבד.

 

אילו פרויקטים בשיווק נמצאים כיום בעיר?

בעיר תל אביב יש לא מעט פרויקטי דירות על הנייר ופרוייקטים חדשים הנמצאים בשיווק. שימו לב כי דירה חדשה על הנייר בתל אביב היא דירה שטרם החלה בנייתה, כלומר הבניין טרם נבנה ומדובר בתכנון עתידי, אך אפשרויות הרכישה זמינות והדירות אף זולות יותר בסוג כזה של רכישה.

פרויקטים בתל אביב שהסתיימו או שאינם בשיווק

מפה של העיר: