פרויקטים חדשים רמת השרון – דירות חדשות, נכסים להשקעה, נדל"ן ברמת השרון

רמת השרון היא אחת הערים המבוקשות ביותר למגורים בישראל אשר חולקת גבול משותף עם הרצליה, הוד השרון, תל אביב, פתח תקווה וקיבוץ גליל ים. בעיר רמה"ש מתגוררים קרוב לחמישים אלף תושבים, אשר נהנים מאיכות חיים גבוהה.

ברמת השרון עולים לכותרות פרויקטים חדשים מדי חודש והעיר מתאפיינת בתכונה רבה של יזמי נדל"ן, קבלנים ואנשי מקצוע נוספים מתחום הנדל"ן. המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת ברמת השרון עומד על 9/10 (הרבה מעל הממוצע הארצי).

נכון לשנת 2024, מחיר ממוצע של דירת 3 חדרים חדשה ברמת השרון נע בין 2,850,000 ₪ ל-3,700,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה ברמת השרון מוערכת בכ-2.7% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים ברמת השרון – מחירי דירות חדשות ברמת השרון לשנת 2024

דירות מקבלן ברמת השרון - מחיריםמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
דירת 3 חדרים ברמת השרון מחיר3.8 מיליון - 3 מיליון
עלות דירת 4 חדרים ברמת השרון5 מיליון - 3.5 מיליון
דירת 5 חדרים בעיר רמת השרון מחירים6.7 מיליון - 4.1 מיליון
מחירי דירות פנטהאוז ברמת השרוןהחל מ-6 מיליון ש"ח
קרקע להשקעה ברמת השרון860,000 - 549,000 ש"ח
מחיר דירה ממוצע בעיר4,228,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע9,500 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.70%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן להשקעה ולמגורים בעיר רמת השרון

  דירה חדשה מקבלן ברמת השרון יכולה להיות גם שלכם! העיר רמת השרון החלה את דרכה כמועצה מקומית בשנת 1949, ובשנת 2002 היא קיבלה מעמד של עיר. כיום בעיר גרים קרוב ל-50,000 תושבים, המאופיינים במצב סוציו-אקונומי גבוה מאד – בין הגבוהים בישראל.

  לאורך שנים שוק הנדל"ן בעיר היה יחסית רדום, מאחר והמון תושבים התעקשו שלא לעזוב את העיר פשוט מאחר והם נהנו מאיכות חיים גבוהה מאד.

  מנגד, לאחרונה ניתן לראות איך המגמה מעט שונה – הודות לפרסומים על דירות חדשות ברמת השרון במרכז העיר המזמנות גם לכם את האפשרות להפוך לתושבי העיר.

   

  כמה יעלה לכם נדל"ן ברמת השרון?

  איכות החיים הגבוהה בעיר באה לידי ביטוי בין היתר עם מחירים של דירות חדשות ברמת השרון שהינם גבוהים בהשוואה לדירות בגדלים זהים בערים אחרות. אם גם אתם מתעניינים לגבי רכישה של דירה חדשה ברמת השרון, כדאי שגם אתם תדעו מה המחירים הממוצעים של דירות בגדלים שונים:

  רכישת דירה להשקעה או למגורים בגודל של שני חדרים תעלה לכם בממוצע 2,780,000 שקלים, בעוד דירת 3 חדרים חדשה ברמת השרון תעלה לכם בממוצע 3,320,000 שקלים.

  דירות חדשות 4 חדרים המתאימות למשפחה עולות סביב 3,800,000 שקלים בממוצע, ואילו דירות גדולות – דירות חדשות ברמת השרון 5 חדרים, יעלו לכם 4,600,000 שקלים פלוס מינוס.

  כמו כן, ישנן דירות מיוחדות יותר כמו דירות גן חדשות שלרוב הן נחשקות יותר ובהתאם המחירים מעט גבוהים יותר.

   

  טווחי מחירים של דירות חדשות ברמת השרון לפי שכונה / איזור בעיר:

  דירות מקבלן ברמת השרון - מחיר לפי אזור/שכונהעלות דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  מורשה2.7 מיליון - 2.1 ₪
  הדר2.7 מיליון - 2.1 ₪
  אלון3 מיליון - 2.3 ₪
  נווה גן3 מיליון - 2.3 ₪
  קרית יערים3.4 מיליון - 2.5 ₪
  נווה רום3.4 מיליון - 2.5 ₪
  נווה מגן3.5 מיליון - 2.6 ₪
  הכפר הירוק3.5 מיליון - 2.6 ₪
  פי גלילות3.8 מיליון - 2.7 ₪
  גולן3.8 מיליון - 2.7 ₪

   

  דירות חדשות ברמת השרון למכירה עם ביקוש גבוה!

  כאמור, איכות החיים ברמת השרון הינה גבוהה מאד, כאשר האוכלוסייה משתייכת למצב סוציו-אקונומי גבוה מאד. איכות החיים היא זו שמנעה מהמון תושבים למכור את בתיהם ולעבור לערים אחרות, כך ששנים רבות הנדל"ן בעיר היה רדום.

  כיום, בעת שישנם פרויקטים חדשים בבניה ברמת השרון והסביבה, גם אתם יכולים ליהנות מאותה איכות חיים. אז מה הופך את חייהם של תושבי רמת השרון לטובים כל כך?

  למרות שמדובר על עיר, עדיין נוכחות בה איכויות של כפר עם מרחבים מוריקים ומערכות חינוך מתקדמות, כמו גם שלל פעילויות תרבות לרווחת התושבים, מרכזים קהילתיים ומרכזי ספורט מפותחים ומתקדמים מאד.

  אז מצד אחד העיר לא מאופיינת במרכזי קניות גדולים, אך הציר המרכזי שהינו רחובות אוסישקין וסוקולוב, מעניק לתושבי העיר חוויה נפלאה של חנויות בוטיק קטנות ואינטימיות. בכל הקשור לבידור ופנאי, מתחם ה"סינמה הסיטי" הראשון נמצא בגבולותיה של רמת השרון ומושך אליו עשרות אלפי מבקרים בכל שנה.

   

  היתרון הגיאוגרפי של העיר רמת השרון

  כשבוחנים אפשרויות של פרויקטים חדשים למגורים, חשוב לקחת בחשבון את הלוקיישן הגאוגרפי.

  העיר רמת השרון מזמנת לכם את כל שתוכלו לבקש: עיר מרכזית הנמצאת במרחק של דקות בודדות מהעיר הרצליה ומהעיר תל אביב. דירות בבניה ברמת השרון בכל אזור, מקרבות אתכם אל הערים הגדולות אליהן תוכלו להתנייד לטובת בילויים, לימודים וכמובן עבודה.

  השיקול הגיאוגרפי בעת שאתם בוחנים דירות מתוך פרויקטים בשיווק הינו שיקול ראוי. חשוב לדעת כי לעתים משפחות צעירות מבצעות את המעבר למרכז מאזורים אחרים, כאשר על בני הזוג לעזוב את מקומות העבודה באזור המגורים הקודם.

  בעת שאתם עוברים למרכז, בדגש על העיר רמת השרון הנמצאת במיקום אסטרטגי, הרי שאתם זוכים למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה הודות לקירבה לערים הגדולות, לרבות העיר רעננה שהפכה בשנים האחרונות למעצמת היי-טק.

   

  רכישת דירה חדשה על הנייר לטובת השקעה: מה חשוב לדעת?

  מעבר לכך שהדירה שתרכשו תהיה בתוך עיר מרכזית, הרי שכדאי להעניק דגש לכל סוגיית התחבורה הציבורית. רכישת דירה תוך ההנחה כי לדיירים יהיה רכב הינה שגיאה, וכדאי לרכוש את דירת ההשקעה מתוך פרויקטים עתידיים ברמת השרון עם קירבה אידיאלית לפתרונות תחבורה.

  המון פעמים מתפתים המשקיעים לרכוש דירות זולות מאד הנמצאות באזורים מרוחקים, כאשר התוצאה בסופו של דבר היא דירות הנותרות ריקות מדיירים – מה שיוצר הפסדים כספיים אדירים. כדאי לרכוש דירות בעלות גבוהה יותר כל עוד אתם מקבלים בתמורה לוקיישן מנצח.

  ככל שהדירה תהיה קרובה יותר לנקודות מרכזיות, כמו גם לפתרונות התחבורה, כך אתם מגדילים את הסיכוי לתשואה גבוהה יותר ולביקוש רב יותר לדירה אותה אתם קונים כדירה להשקעה.

   

  טיפ: האם אתם גרים בסמוך לרמת השרון?

  דירות על הנייר ברמת השרון שאתם רוכשים לטובת השקעה מזמנים לכם את האפשרות לרכוש את הדירה במחיר זול יותר. לפני שאתם מבצעים את ההשקעה, חשוב שתיקחו בחשבון גם את מרחק הדירה שלכם מדירת ההשקעה.

  הסיבה? קלות יוצאת מן הכלל לנהל את הנכס. כל עוד אתם תושבי רמת השרון, הרי שעבורכם עיר זו הינה ראויה להשקעה. במידה ואינכם גרים ברמת השרון, הבטיחו כי אתם נמצאים במרחק סביר ממנה על מנת שתוכלו להיות זמינים לדיירים שלכם, ושאתם תוכלו להיות קרובים לנכס כמה שיותר לטובת ניהול איכותי וזמין.

  העיר נמצאת בפיתוח תמידי, איכות החיים בה גבוהה והביקוש לדירות לא פוסק – זו העיר עבורכם!

  פרויקטים ברמת השרון שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

  מפה של רמת השרון: