פרויקטים חדשים ברחובות – דירות חדשות, קרקעות, נכסים להשקעה, נדל"ן ברחובות

בעיר רחובות יש בסביבות 130 אלף תושבים. רחובות הפכה רשמית לעיר בשנת 1950 והיא אחת הערים שמחברות בין אזור דרום הארץ למרכזה. העיר מתאפיינת בייזום תדיר של פרויקטים חדשים בתחום הנדל"ן והביקוש לרכישת דירות חדשות ברחובות הוא מהגבוהים בישראל.

המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת ברחובות הוא בציון של 6/10. נכון למחירי הנדל"ן של שנת 2019 – עלות דירת 3 חדרים חדשה ממוצעת ברחובות נעה בין 1,300,000 ש"ח ל-1,450,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה ברחובות סובבת סביב 2.5% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים ברחובות – טווחי מחירים של דירות חדשות ברחובות לשנת 2019

סוג הנכס / דירהמחיר ממוצע (ש"ח)
המחיר של דירת 2 חדרים ברחובות1.15 מיליון - 950,000 ₪
עלות דירת 3 חדרים1.8 מיליון - 1.55 מיליון ₪
מחיר דירות 4 חדרים ברחובות2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
כמה עולה דירת 5 חדרים2.6 מיליון - 1.9 מיליון ₪
מחירים של דירת פנטהאוז ברחובות2 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה400,000 - 150,000 ₪

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

נדלן בעיר רחובות

מתעניינים לגבי דירה חדשה ברחובות? אתם ממש לא לבד! רחובות הוכרזה כעיר בשנת 1950, וכיום היא חברה בארגון פורום ה-15.

יש לא מעט אנשים המחפשים אחר נדל"ן ברחובות, בין היתר הודות לנקודה המרכזית המאפשרת נגישות מהירה לערים ראשון לציון ותל אביב, כמו גם למחירים הנוחים יותר בהשוואה לערים המרכזיות הגדולות.

רגע לפני שגם אתם מתעניינים לגבי פרויקטים חדשים למגורים ברחובות, לפניכם שיקוף מלא לגבי מחירי הדירות, ובעיקר מדוע כדאי לגור ברחובות.

 

כמה תעלה לכם דירה חדשה ברחובות?

מחיר דירה חדשה ברחובות בגודל של שני חדרים עומד על 1,380,000 שקלים. דירות בגודל שכזה מומלצות בעיקר להשקעה, שכן דירות קטנות הן הדירות החביבות על קהל היעד של השוכרים.

מדובר על זוגות צעירים או משפחות קטנות שעבורם דירה קטנה היא זו האידיאלת. דירה נוספת המתאימה להשקעה אך לא רק, היא דירת 3 חדרים חדשה מקבלן שהעלות שלה הינה 1,530,000 שקלים.

דירות חדשות 4 חדרים מתומחרות בעלות של 1,550,000 שקלים ודירות גדולות יותר כמו דירות חדשות 5 חדרים יעלו לכם ברחובות 2,160,000 שקלים. שימו לב כי דירה חדשה במרכז רחובות על הנייר תהיה אפילו זולה יותר.

 

מחיר דירה חדשה ברחובות (ממוצעת) נכון לשנת 2019 – לפי שכונת מגורים

 

דירה חדשה ברחובות לפי שכונה - מחיריםמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
קרית משה1.6 מיליון - 1.2 מיליון
מרמורק1.6 מיליון - 1.2 מיליון
דניה1.6 מיליון - 1.2 מיליון
חצרות המושבה1.6 מיליון - 1.4 מיליון
שעריים1.6 מיליון - 1.4 מיליון
צפון מערב העיר1.6 מיליון - 1.4 מיליון
אבן גבירול1.9 מיליון - 1.5 מיליון
רחובות הצעירה1.9 מיליון - 1.5 מיליון
אושיות1.9 מיליון - 1.5 מיליון
רחובות החדשה1.9 מיליון - 1.6 מיליון
צפון מזרח העיר1.9 מיליון - 1.5 מיליון
מרכז העיר1.9 מיליון - 1.5 מיליון
אזור פארק המדע1.9 מיליון - 1.5 מיליון
היובל1.9 מיליון - 1.5 מיליון

 

דירה חדשה על הנייר ברחובות – יתרון משמעותי!

דירה חדשה מקבלן ברחובות תוכלו לקנות בכמה שלבים: בשלב בו הדירה היא עוד דירה על הנייר, בשלב השיווק בו מתקדמים עם הפרוייקט או בשלב הסופי כשהדירות כבר מוכנות לאכלוס.

כל עוד אתם רוכשים דירות חדשות ברחובות למכירה הנמצאות עוד על הנייר, אתם יכולים לזכות בהטבה יוצאת מן הכלל: דירות אלו זולות יותר לפעמים עד כ-25% מהמחיר!

דירות בשלבים מתקדמים יותר יקרות יותר, והאינטרס של הקבלנים הוא למכור כמה שיותר דירות בשלב כמה שיותר מוקדם על מנת שהם יוכלו להתקדם בפרוייקט. שימו לב כי דירה שכזו שאתם רוכשים בשלב מוקדם, יכולה להוזיל לכם את העלות הדירה בעד כ-100,000 שקלים.

 

משלמים על הדירה שלכם ולא על נכס זמני

פרויקטים חדשים בבניה ברחובות מאפשרים לכם לזכות בארבעה קירות משלם! לא מעטים הרוכשים שזוכים לקנות את הדירה החדשה שלהם בפעם הראשונה – מה שאומר שהם עוברים לגור בנכס שלהם ולא בנכס משכירות.

לא אחת נאמר כי התשלום עבור שכירות הינו בזבוז של כסף, זאת מאחר והתשלום הינו תשלום חודשי שלא מביא להשקעה או לרווח נוסף. בעת שאתם רוכשים דירות חדשות ברחובות החדשה, אתם זוכים לשלם בכל חודש על נכס ששייך לכם!

 

מחירי הדירות ממשיכים לעלות וגם אתם נהנים מזה

החלטתם להתעניין לגבי דירה להשקעה ברחובות? המחירים של הדירות ממשיכים לעלות ואתם אלו שממשיכים ליהנות מזה.

למרות שתחילה לא ברור מה הרווח שלכם מעליית המחירים אם אתם בעצמכם צריכים לשלם כעת קצת יותר, הרי שכדאי שתבינו: מאחר ומחירי הנדל"ן נמצאים בעלייה, אתם יכולים לדרוש יותר על הנכס שברשותכם.

בראייה לטווח הארוך ולעוד כמה שנים, הרווח שתוכלו לייצר הינו רב יותר, כך שיוצא שרכשתם את הנכס במחיר מסוים ואתם יכולים למכור אותו בעתיד עם רווח. כל עוד המגמה של עליית מחירי הדירות נמשכת, רכישת דירה מתוך פרויקטים ברחובות הצעירה הינה כדאית ומשתלמת.

 

הפן הפסיכולוגי שברכישת דירה

מעבר לכך שמגורים בשכירות מבזבזים את כספכם מבלי שאתם מקבלים כל תמורה מעבר לחודש של מגורים עבור כל תשלום, הרי שבעת שאתם רוכשים את הדירה שלכם אתם גם זוכים בנכס משלכם וגם זוכים לשקט נפשי.

לרכישת דירה יש פן פסיכולוגי משמעותי מאד: תחושת הביטחון והשקט כי יש לכם ארבעה קירות משלכם. מדובר על פן פסיכולוגי המדבר בעיקר להורים צעירים שרוצים להבטיח תחושת ביטחון לילדים, ואנשים מבוגרים שרוצים להזדקן בכבוד במקום שיהיה עבורם מקום קבוע בטוח. על כן, דעו כי דירות בבניה ברחובות יכולות להעניק לכם מענה גם בפן זה.

 

רחובות וההכנסה הכספית הגבוהה ביותר בישראל!

ישנם פרויקטים מתוכננים בעיר רחובות ואתם מתעניינים לגבי דירה באחד הפרוייקטים? דעו כי ההכנסה הכספית הממוצעת ברחובות היא הגבוהה ביותר בארץ, והיא עומדת על קצת יותר מ-16,500 שקלים. כמו כן, מדובר על שיעור האבטלה הנמוך ביותר הארץ.

שכר ממוצע גבוה ואחוז גבוה מאד של תושבים מועסקים – כ-90%, מעיד על טיב האוכלוסייה ובמידה רבה אולי על השכנים הבאים שלכם.

 

ומהי שביעות הרצון של התושבים מהעיר?

פרויקטים בשיווק ממשיכים להיות מפורסמים ורבים אלו המתעניינים לגבי רכישת דירה מתוך פרויקטים בשיווק. אם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע רחובות היא העיר הבאה שלכם, כדאי שתדעו כי שביעות הרצון של התושבים מהעיר הינה גבוהה מאד. איכות החיים בעיר רחובות גבוהה ויעיד על כך סגנון החיים של התושבים.

כמעט כמחצית מהתושבים מבלים בתערוכות ובמוזיאונים, בעוד כמעט ומחצית מהתושבים עוסקים בפעילות גופנית לפחות שלוש פעמים בשבוע. איכות החיים היא חלק בלתי נפרד מהשיקולים שצריכים להיות לכם בעת שאתם חושבים ברצינות על רכישת הנכס הבא שלכם.

ברחובות ישנם מקומות רבים בהם תוכלו לבלות את שעות הפנאי שלכם כמו היכל התרבות, בית יד לבנים, הספרייה העירונית, מרכז וייסגל, והקונסרבטוריון. כמן כן, ישנו גם אזור פארק המדע הגדוש במסעדות ופאבים, אך הוא בעיקר מוכר כאזור מסחר והייטק פורה שתוכלו להשתלב בו כעובדים.

פרויקטים ברחובות שהסתיימו או שאינם בשיווק

מפה של העיר רחובות: