פרויקטים חדשים בנתניה – דירות חדשות, קרקעות, נכסים, להשקעה, נדל"ן בנתניה

בעיר נתניה מתגוררים קצת מעל 200 אלף תושבים. העיר נוסדה בשנת 1929 ומשתייכת למחוז השרון. נתניה מוכרת כעיר היהלומים ומושכת אליה יזמי נדל"ן, קבלנים ומשקיעים רבים.

בנתניה קמים ועולים באופן קבוע פרויקטים חדשים והביקוש לדירות חדשות מרקיע שחקים. המדד הכלכלי-חברתי של האוכלוסייה בנתניה עומד על 5/10.

מחיר דירת 3 חדרים חדשה מקבלן בנתניה נע בממוצע בין 1,950,000 ש"ח ל-2,450,000 ₪, נכון לנתוני שנת 2024. התשואה על דירה להשכרה בנתניה עומדת על 3.1% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים בנתניה – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בנתניה לשנת 2024

דירות חדשות בנתניה - מחיריםמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים בנתניה2.1 מיליון - 1.8 מיליון ₪
עלות דירת 3 חדרים בנתניה2.5 מיליון - 1.9 מיליון ₪
מחירי דירות חדשות למכירה בנתניה 4 חדרים3 מיליון - 2.3 מיליון ₪
כמה עולה דירת 5 חדרים בנתניה3.7 מיליון - 2.5 מיליון ₪
דירת פנטהאוז בנתניה - מחירים3.5 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)650,000 - 300,000
מחיר דירה ממוצע בעיר2,571,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע6,500 ₪
תשואה שנתית ממוצעת3.03%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  דירה חדשה בנתניה נמצאת במרחק נגיעה מכם! העיר נמצאת בפיתוח תמידי, וניתן לראות בה מגמה עקבית מאד של פרויקטים חדשים בבניה המאפשרים לרבים להפוך לתושבי העיר או למשקיעי נדל"ן בה. העיר נתניה מדורגת בציון 5/10 בדרוג החברתי-כלכלי ו-22% מהתושבים בה הינם אקדמאיים.

  אם גם אתם מחפשים דירות חדשות בנתניה למכירה, דעו כי העיר מזמנת לכם לא מעט פניני נדל"ן! נתניה נוסדה בשנת 1929, היא הפכה לעיר בשנת 1948 – בשנה בה הוקמה מדינת ישראל, וכעת, כ-70 שנה לאחר מכן, גם לכם יש הזדמנות נדירה לרכוש דירה למגורים או השקעה!

   

  כוחה של העיר נתניה: גלי הים התיכון

  אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של העיר נתניה הוא כמובן חוף הים. נתניה נהנית מיתרון משמעותי שמביא אליה הרבה דיירים חדשים כמו גם המון תיירים מהארץ ומחו"ל.

  בעת שאתם בוחרים להתמקד ברכישת דירות חדשות בנתניה ליד הים, אתם יכולים ליהנות מהלוקיישן האידיאלי ביותר בעיר המעניק לכם מיזוג שבין המודרנה שבאה לידי ביטוי בבנייה מתקדמת, ובין אוצרות הטבע בחסות חוף הים הנשקף אליכם.

  דירות יוקרה בנתניה הן לרוב דירות הממוקמות אל מול הים, כך שעליכם לקחת בחשבון כי מדובר על הדירות היקרות ביותר שתוכלו למצוא בעיר. התמורה? אכן ראויה.

   

  כמה תעלה לכם דירה חדשה במרכז נתניה?

  אין ספק כי אם יש משהו שחשוב לכם לדעת כבר בשלב הראשוני בו אתם מתעניינים על פרויקטים מתוכננים בנתניה הוא מחיר דירה חדשה בנתניה.

  זוגות צעירים וגם משפחות עם ילדים יוצאים אל תהליך חיפוש הדירה החדשה עם תקציב מוגדר מראש, באמצעותו ניתן למקד את החיפוש ובעיקר להישאר בגבולות התקציב. אם כן, לפניכם, בשקיפות מלאה, המחירים המייצגים פרויקטים בשיווק ודירות שכבר נמכרו בנתניה:

  דירת 2 חדרים חדשה בעיר תעלה לכם בממוצע בין 1,100,000 שקלים ל-1,500,000 שקלים. אם אתם חושקים ברכישת דירת 3 חדרים חדשה בפרויקט חדש בנתניה, העלות צפויה לנוע בין 1,700,000 שקלים ל-2,000,000 שקלים. מחיר של דירה גדולה יותר, כמו דירת 4 חדרים חדשה בנתניה עומד בממוצע על 1,900,000-2,400,000 שקלים , בעוד דירת 5 חדרים מקבלן תעלה לכם כבר 2,300,000-2,900,000 שקלים.

  מחפשים דירות למכירה בנתניה עד מיליון ש"ח? לצערנו, כיום כבר מאד קשה למצוא דירה שעונה על הקריטריון הנ"ל, קל וחומר אם מדובר בדירה חדשה. פרויקטים בנתניה מתחילים כיום במחיר של 1.5 מיליון ש"ח לדירת 3 חדרים ואף יותר מכך אם מדובר בפרויקטים בנתניה על הים.

   

  מחיר ממוצע של דירות מקבלן בנתניה לפי שכונה בעיר:

  מחיר דירה חדשה בנתניה לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח) - הערכה בלבד
  קרית השרון2.2.מיליון - 1.8 מיליון
  בן ציון2.2.מיליון - 1.8 מיליון
  קרית נורדאו2.3.מיליון - 1.8 מיליון
  מרכז העיר2.4.מיליון - 1.9 מיליון
  נאות הרצל2.4.מיליון - 1.9 מיליון
  נאות גנים2.5.מיליון - 2 מיליון
  נוף גלים2.5.מיליון - 2 מיליון
  אגמים2.5.מיליון - 2 מיליון
  גלי הים2.6.מיליון - 2.1 מיליון
  נוף הטיילת3.מיליון - 2.3 מיליון
  עיר ימים3.מיליון - 2.3 מיליון

   

  נתוני נדל"ן בנתניה – מחירי דירות בעיר לפי מספר חדרים

  מספר חדריםמחיר רכישה ממוצעמחיר שכירות ממוצעשינוי מחיר רכישה ממוצע ב-5 שנים
  21,040,000 ₪2,800 ₪3%+
  31,323,878 ₪3,600 ₪N/A
  41,710,833 ₪4,800 ₪1%-
  52,195,610 ₪6,300 ₪4%+

  * נתוני עסקאות בעיר מתוך אתר רשות המיסים – הנתונים בטבלה עלולים להכיל שגיאות וליקויים. כל שימוש במידע הנ"ל הינו באחריות המשתמש בלבד.

   

  דוגמאות לפרויקטים בנתניה שנמצאים בשיווק

  * פרויקט מגדל מאריס של אאורה ישראל מול הים

  * פרויקט נבו נוף השרון של א.י. נבו בנווה איתמר בנתניה

  * מגדל סביון סיטי של אפריקה ישראל מגורים

  * אשדר אגמים – הפרויקט של קבוצת אשדר בשכונת אגמים

  * פרויקט Vista של בוני התיכון – מגדל מול הים

   

  מה הדגשים החשובים עם רכישת דירה למגורים או להשקעה בנתניה?

  לעתים, מה שמביא רוכשים לנתניה הוא לא רצון לגור בה, אלא להשקיע בה. אכן, העיר נתניה ראויה להשקעה, זאת הודות ללוקיישן המרכזי שלה והגישה המהירה אל תל אביב. בהנחה ואתם אכן מעוניינים ברכישת דירות להשקעה בנתניה, ההמלצה עבורכם היא להתפקס על דירות קטנות יותר. הסיבה? מחירן זול יותר וגם התשואה הינה גבוהה יותר.

  בעת שאתם רוכשים דירה קטנה להשקעה, סביר כי יהיה לכם גם קל יותר להשכיר אותה, זאת מאחר והיא נחשקת על ידי זוגות צעירים בתחילת דרכם המעוניינים בפתרון דיור זול העונה על הצורך שלהם. פרויקטים חדשים למגורים בעיר נתניה מציעים בין היתר גם דירות קטנות, כך שתוכלו לרכוש את הדירה החדשה שלכם גם דרכם ולהשכיר בהמשך את הנכס שלכם.

  בנוסף, דעו כי בעת שאתם מחליטים לרכוש דירה להשקעה, עליכם לשים את עצמכם בנעליהם של השוכרים הפוטנציאליים.

  סביר כי לכם יש העדפות אחרות בעת שאתם מחפשים אזור למגורים, אך בעת שאתם מייעדים את הדירה לדיירים אחרים – עליכם לקחת בחשבון העדפות אחרות. על כן, השקיעו מחשבה באזור בו אתם משקיעים.

  חפשו אחר פרויקטים עתידיים בנתניה הממוקמים באזוריים מרכזיים בעיר, זאת מאחר ודירות באזור מרכזי יותר הן דירות נחשקות ומבוקשות שקל יותר להשכיר אותן. האזורים המבוקשים בנתניה יכולים להיות מצד אחד קניון השרון, אזורים הקרובים אל מוקדי התעסוקה השונים או אזורים פופולאריים כמו אזור הים. אפיינו מי קהל היעד לדירה שלכם ובהתאם בחרו את האזור להשקיע בו.

   

  עד כמה אנשים מעוניינים לגור בנתניה?

  הקצב בו מוצעות למכירה דירות חדשות בבניה מעיד על הביקוש הגבוה שיש למגורים בעיר. על פי נתונים מהשנה האחרונה, נתניה מדורגת במקום ה-2 בדירוג הערים המבוקשות ביותר על ידי העולים החדשים.

  הנתונים משקפים כי נתניה נמצאת עדיפה על העולים החדשים, גם במקרים בהם יכולים אותם עולים להרשות לעצמם להתגורר בערים גדולות ויקרות יותר כדוגמת ירושלים או תל אביב.

  מחירי הנדל"ן הנוחים בעיר, חוף הים הזמין לתושבים, אזורי התעסוקה והפנאי והלוקיישן המרכזי, הפכו את נתניה לבחירתם של רבים!

  כמו כן, העיר ביססה עצמה עוד לפני כן כקהילה גדולה של עולים, בעיקר מצרפת, כך שהיא הפכה להיות העיר המועדפת על אותו נתח.

  בנוסף, אותם עולים מעוניינים לרכוש דירה על קו הים, דבר שכיום הינו כמעט בלתי אפשרי בערים אחרות שכן כל הדירות נמצאות בתפוסה מלאה, או לחילופין בעקבות מקרים בהם אין פרויקטים חדשים המציעים דירות למכירה.

  בנתניה, תוכלו לרכוש דירה חדשה מקבלן בנתניה הנמצאת על קו הים וכך ליהנות מאיכות חיים גבוהה כמו שתמיד חלמתם.

   

  הצפי: נתניה כמעצמת נדל"ן

  על מנת לבצע עסקת נדל"ן איכותית ומוצלחת, עליכם לקחת מבט אל העתיד ולנסות לצפות את המהלכים העתידים לבוא. עולים חדשים וגם משקיעי נדל"ן מהארץ, כבר סימנו את נתניה כעיר שעתידה להפוך בקרוב מאד למעצמת נדל"ן.

  הסיבה לכך היא הפרויקטים היוקרתיים שקמים בעיר, שניתן להשוות אותם בקלות אל הפרויקטים היוקרתיים שקמים באזורים נחשקים אחרים בארץ. ניתן לראות מגמה של ביקוש רב לרכישת דירות על הנייר, זאת על מנת להבטיח נכנס בנתניה, גם אם הוא נרכש בפורמט של דירה חדשה על הנייר.

  הבטיחו גם אתם את הנכס החדש שלכם בעיר הממוקמת במרחק של כ-20 דקות בלבד מהעיר תל אביב. דירות בבניה בנתניה זמינות גם לכם.

  פרויקטים בנתניה שהסתיימו או שאינם בשיווק

  מפה של העיר: