פרויקטים חדשים בהוד השרון – דירות חדשות, קרקעות, נכסים להשקעה, נדל"ן בהוד"ש

בעיר הוד השרון חיים כיום קצת מעל 50 אלף תושבים והיא משתייכת למחוז שרון. בהוד השרון צצים פרויקטי נדל"ן חדשים חדשות לבקרים ונדמה כי העיר מושכת אליה יזמי נדל"ן וקבלנים רבים. המדד הכלכלי-חברתי של האוכלוסייה בהוד"ש גבוה מהממוצע הארצי ועומד על ציון 8 מ-10.

מחיר דירת 3 חדרים חדשה ממוצעת בהוד השרון נע נכון לשנת 2024 בין 2,400,000 ש"ח ל-2,800,000 ₪. התשואה על השכרת דירה בהוד השרון עומדת על 2.6% בממוצע לשנה והיא נחשבת ליעד אטרקטיבי מאד עבור משקיעי נדל"ן ישראלים.

 

פרויקטים חדשים בהוד השרון – טווחי מחירים של דירות חדשות בהוד השרון לשנת 2024

דירות מקבלן בהוד השרון - מחיר לפי סוגמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחירי דירות 2 חדרים בהוד השרון2 מיליון - 1.7 מיליון ₪
כמה עולה מחיר דירת 3 חדרים בהוד השרון3 מיליון - 2.3 מיליון ₪
המחיר של דירת 4 חדרים הוד השרון3.7 מיליון - 2.65 מיליון ₪
עלות דירת 5 חדרים בהוד"ש4.5 מיליון - 3.3 מיליון ₪
מחיר דירת פנטהאוז3.5 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה700,000 - 400,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר3,213,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע7,000 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.61%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  לבטח גם אתם הייתם עדים לאחרונה ללא מעט פרסומים על פרויקטים חדשים בבניה בהוד השרון. ראשית המאה ה-21 מסתמנת כמשמעותית מאד לעיר הוד השרון, לפחות בכל הקשור לתנופת הבנייה בה.

  בעוד ישנן ערים הסובלות ממצוקה של שטחים פנויים, דווקא הוד השרון גדושה במרחבים ושטחים חקלאים שרק לאחרונה הופשרו ועל כן איפשרו גם לקבלנים להכריז על פרויקטים חדשים למגורים. בשנת 2010 קיבלה הוד השרון את פרס דגל היופי מהמועצה לישראל יפה, מה שרק יכול לרמוז לכם על הפוטנציאל האדיר שיש עם רכישת הדירה בעיר הוד השרון.

  אפשר להכריז כי אחרי לא מעט שנים בהן העיר הוד השרון הייתה תחת תרדמת בכל הקשור לנדל"ן, העיר מביאה עמה בשורות חדשות בדמות הפשרת קרקעות שהמטרה שלהן ברורה: להוציא פרסומים על דירות חדשות בהוד השרון למכירה.

  לא רחוקים כלל הימים בהם העיר הוד השרון הסתפקה בדירוגים נמוכים בכל הקשור לנדל"ן ופיתוח, אך כיום היא מסתמנת כמתחרה רצינית אל מול הערים השכנות רעננה וכפר סבא.

  אז מדוע גם לכם כדאי להתעניין לגבי רכישת דירה חדשה בהוד השרון? ראשית, כדאי לדבר על הצפיפות בעיר. בהשוואה לערים אחרות בשרון, הוד השרון מסתמנת כאחת הערים הפחות צפופות, בעיקר בעת שמשווים אותה לשכנות הקרובות כפר סבא ורעננה.

  פרויקטים בשיווק הוד השרון לא צפים כך סתם בימים אלו, זאת מאחר והביקוש לדירות בעיר עולה ועולה ככל שעוברות השנים, זאת הודות לפיתוח ולהשקעה הרבה בעיר החל מתשתיות משתפרות, פתרונות תחבורה, מרחבים רבים ותנופת בנייה שהפכה את העיר לדינמית ותוססת יותר.

   

  החיסכון הכספי המגולם בעסקה של רכישת דירה חדשה על הנייר

  דירה חדשה מקבלן בהוד השרון תוכלו לרכוש גם בפורמט של דירה על הנייר. בעוד ישנם אלו המחפשים אחר תוצר מוגמר של נדל"ן בהוד השרון, ישנם דווקא אלו המעדיפים לרכוש דירות על הנייר בהוד השרון. המשמעות של דירה על הנייר היא שלא מדובר על דירה פיסית שניתן להגיע ולהתרשם ממנה, אלא שמדובר על תכנון עתידי.

  היתרון הגדול? אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים ברכישה שכזו. הקבלנים רוצים למכור כמה שיותר דירות על הנייר, זאת על מנת ליהנות מהון רב יותר לאורך תהליך הבניה, כך שעל מנת לקדם את המכירה מוצעים גם מחירים אטרקטיביים מאד עבור דירות הנמכרות במסגרת פרויקטים בתכנון בהוד השרון.

   

  מחירים של דירות חדשות בהוד השרון: המספרים נחשפים

  השאלה המעסיקה רבים היא בעיקר כמה עולה דירה חדשה בהוד השרון. לפניכם מחירים של עסקאות שכבר בוצעו, כך שהם משקפים בצורה הטובה ביותר את העלויות עבור הדירות בעיר. דירת 3 חדרים חדשה בהוד השרון נמכרה בעיר במחיר של כמיליון ושמונה מאות אלף שקלים.

  עסקאות של דירות חדשות 4 חדרים בוצעו בעלות ממוצעת של 2,230,000 שקלים ודירות גדולות יותר כמו דירות חדשות בהוד השרון 5 חדרים מתומחרות בעלות של 2,580,000 שקלים. כמו כן, ישנן דירות מיוחדות יותר כמו דירות גן חדשות בהוד השרון שהעלות שלהן יכולה להיות גבוהה יותר ולהגיע לעלות של 2,800,000 ויותר, בהנחה ומדובר על דירה בגודל של שישה חדרים.

   

  דירה חדשה בהוד השרון - מחיר לפי אזור/שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  גיל עמל2.1 מיליון - 1.7 מיליון
  שיכון עממי2.1 מיליון - 1.7 מיליון
  רמתיים2.1 מיליון - 1.7 מיליון
  הפרחים2.2 מיליון - 1.8 מיליון
  המייסדים2.2 מיליון - 1.8 מיליון
  נווה הדר2.2 מיליון - 1.8 מיליון
  נווה נאמן2.2 מיליון - 1.8 מיליון
  רמת הדר2.3 מיליון - 1.9 מיליון
  מגדיאל2.3 מיליון - 1.9 מיליון
  מתחם 12002.4 מיליון - 1.9 מיליון
  מתחם 2002.4 מיליון - 1.9 מיליון
  תל דן2.4 מיליון - 1.9 מיליון
  גרינברג2.4 מיליון - 1.9 מיליון

   

  קניית דירה להשקעה בהוד השרון: הטיפים החמים לרכישה מוצלחת

  באילו פרמטרים כדאי לכם להשקיע את מלוא תשומת הלב עם רכישת קרקעות להשקעה בהוד השרון? שימו לב כי עליכם לתפוס את הרכישה שלכם בצורה שונה לגמרי בעת שהמטרה שלכם היא השקעה.

  ישנה סבירות גבוהה כי נכסים מניבים בהוד"ש עבור השקעה לא יהיו הנכסים שהייתם מתפקסים עליהם בעת שהייתם מחפשים דירה למגורים. על כן, לפניכם הפרמטרים החשובים ביותר:

  1. הלוקיישן. ככל שהנכס שתרכשו יהיה מרכזי יותר ויענה על יותר צרכים, כך הוא גם יניב יותר. קהל השוכרים אינו קהל שמתפשר והוא רוצה לקבל בתמורה לכספו את הטוב ביותר.

  על כן, כדאי להתפקס על אזורים מרכזיים המציעים את החבילה בשלמותה: קירבה אל מרכזי בילוי ופנאי, קירבה אל פתרונות תחבורה וקירבה גם אל מוסדות חינוך כמו בתי ספר, מתנ"סים וכדומה. תושבי הוד השרון נהנים כיום משתי תחנות רכבת: הוד השרון סוקולוב ותחנת כפר סבא נורדאו, כאשר הגישה אל התחנות נוחה מכל שכונה ואזור בעיר.

  2. נסו להתמקד בדירות בבניה שהן דירות קטנות יותר. קל הרבה יותר למצוא דיירים לדירות קטנות מאשר לדיורות גדולות. העיר הוד השרון הינה עיר שמושכת אליה המון משפחות צעירות, כך שקהל השוכרים שלכם עתיד להיות משפחות צעירות הכוללות זוג הורים וילד או שני ילדים.

  על כן, כדאי להשקיע בדירות של שלושה או ארבעה חדרים, שכן דירות אלו הן המתאימות ביותר לקהל השוכרים.

  3. האם כדאי להשקיע באזור מפותח או באיזור שיתפתח? מדובר כנראה על שאלת השאלות. מצד אחד, בעת שאתם משקיעים באזור מפותח, סביר כי הנכס יעלה לכם מעט יותר, תוך שיהיה לכם קל יותר להשכיר אותו.

  מנגד, בעת שאתם משקיעים בנכס באזור שעתיד להתפתח, יש לכם יתרון בכך שאתם יכולים לרכוש את הנכס בעלות נוחה יותר. החיסרון? סביר כי יהיה לכם מעט קשה יותר להשכיר אותו. יחד עם זאת, מאחר ואתם רוכשים את הנכס בעלות נוחה יותר, בעת שהאזור יתפתח תיהנו גם אתם מעליית ערכו וכך תוכלו להרוויח יותר.

  מפה של העיר הוד השרון: