פרויקטים חדשים בבאר שבע – דירות חדשות, קרקעות חקלאיות ונכסים להשקעה בב"ש

בבאר שבע מתגוררים מעל למאתיים אלף איש. העיר היא אחת מהערים הגדולות בישראל, כאשר מבחינת שטח רק העיר ירושלים גדולה ממנה.

בעיר ב"ש פועלים קבלנים ויזמי נדל"ן לא מעטים בהתנעה של פרויקטים חדשים ותהליכים בתחום הנדל"ן. מגמת המחירים בבאר שבע נמצאת בעלייה יציבה מאז שנת 2006, כאשר בשנתיים האחרונות מחירי הנכסים בעיר זינקו בעשרות אחוזים.

דירת 3 חדרים חדשה ממוצעת בבאר שבע צפויה לעלות לכם קצת יותר ממיליון ₪. התשואה על השכרת דירה להשקעה בבאר שבע עומדת על 3.3% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים בבאר שבע – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בבאר שבע לשנת 2019

כמה עולה דירה חדשה בבבאר שבע לפי מספר חדרים:

סוג הדירה / הנכסמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים בבאר שבע1.1 מיליון - 750,000
עלות דירת 3 חדרים בב"ש1.3.מיליון - 1 מיליון
כמה עולה דירת 4 חדרים בבאר שבע1.5.מיליון - 1.1 מיליון
מחיר דירת 5 חדרים בב"ש1.7 מיליון - 1.3 מיליון
דירת פנטהאוז בבאר שבע1.5.מיליון ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)400,000 - 200,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

דירות חדשות למגורים, דירות להשקעה בבאר שבע ומידע מקיף על נדל"ן בעיר

העיר באר שבע כבר קיבלה על עצמה את הטייטל המחמיא והמחייב "בירת הנגב". העיר נמצאת בפיתוח תמידי וניתן לראות עוד ועוד מודעות המבשרות על דירות חדשות בבאר שבע למכירה.

אכן, ישנה בנייה בעיר, מה שמעיד על רצונם של רבים לעבור אל הבירה של הנגב, לגדול בה, לצמוח בה ולהתפתח בה.

באר שבע הינה חלק ממחוז הדרום, והיא ממוקמת במקום השמיני בדירוג הערים עם כמות האוכלוסיה הגדולה ביותר. לא כולם יודעים, אך באר שבע הוכרזה כעיר כבר בשנת 1906, וכיום, יותר ממאה שנים אחרי, גם לכם יש אפשרות להפוך לתושבי העיר הודות למודעות על פרויקטים מתוכננים.

המדד חברתי-כלכלי של העיר הוא 5/10, בעוד 22% מתושבי העיר הם אקדמאיים וכ-26% מהם זכאים לתעודת הבגרות.

ומה באשר לממוצע הגילאים בעיר? כ-62% אחוזים מתושבי העיר הם בגילאי 18-64, וכל שנותר גם לכם הוא להתעניין לגבי דירות בבניה בבאר שבע שיכולות להיות הבית הבא שלכם או נכס ההשקעה האידיאלי.

 

שקיפות במחירים: מהו מחיר דירה חדשה בבאר שבע?

כשמתעניינים לגבי פרויקטים חדשים בבניה, נדמה כי אחד מאותם דברים ראשונים שמעניקים להם חשיבות הוא מחיר הנכסים בעיר. העיר באר שבע מזמנת לכם אפשרויות רבות עם דירות בגדלים שונים בפרויקטים שונים.

אם כן, כמה תעלה לכם דירה בבאר שבע? המחירים המוצגים לפניכם אינכם מחירים של פרויקטים ספציפיים, אלא מחירים המייצגים עסקאות שכבר נחתמו בעיר.

המחיר עבור דירת 2 חדרים חדשה בב"ש עומד על כמיליון שקלים לערך, בעוד מחיר דירת 3 חדרים חדשה עומד על כ-1,132,000 שקלים. במידה ותרצו דירה גדולה יותר כמו דירת 4 חדרים חדשה, המחיר גבוה יותר ועומד על ממוצע של 1,335,000 שקלים. דירת 5 חדרים מקבלן בבאר שבע לעומת זאת תתומחר בכ-1,581,000 שקלים לערך.

 

מחירי דירות חדשות בב"ש בחלוקה לפי שכונות – שנת 2019:

 

עלות דירה חדשה בבאר שבע לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
שכונה ג1.1.מיליון - 700,000 ₪
קרית גנים1.1.מיליון - 700,000 ₪
מרכז אזרחי1.1.מיליון - 700,000 ₪
רמות ב'1.1.מיליון - 700,000 ₪
נווה זאב1.2.מיליון - 900,000 ₪
שכונה ב1.2.מיליון - 900,000 ₪
שכונה ו1.2.מיליון - 900,000 ₪
שכונה ט1.5.מיליון - 1 מיליון
נווה נוי1.5.מיליון - 1 מיליון
שכונה יא1.מיליון - 700,000 ₪
שיכון דרום1.מיליון - 700,000 ₪
שכונה א1.מיליון - 700,000 ₪
נווה מנחם1.מיליון - 700,000 ₪
שכונה ד1.3.מיליון - 800,000 ₪

 

הסיבה שבגללה כדאי לרכוש דירה מתוך פרויקטים חדשים למגורים בבאר שבע

רבים מתלבטים האם לרכוש דירה יד שניה או האם לרכוש דירה חדשה במרכז באר שבע. ההמלצה החמה והכלכלית ביותר היא דווקא לרכוש דירה חדשה מקבלן בבאר שבע, ולא דירה יד שניה כמו שרבים נוטים להאמין.

לעתים, הקבלנים יוצאים במבצעי מכירה ממוקדים ומשתלמים במיוחד, זאת על מנת למכור כמה שיותר דירות ובאופן זה להפחית את המימון. מסיבה זו, מחירי ההשקה, בין היתר של פרויקטים בשיווק כמו גם של דירה חדשה על הנייר בבאר שבע, הם מחירים נוחים יותר שלעתים משתווים למחירים של דירות יד שניה.

סיבה נוספת לכך שכדאי לכם לרכוש דירה חדשה בבאר שבע היא הסיבה הבטיחותית. בישראל, וגם בבאר שבע, ישנם מבנים ישנים מאד שאינם עומדים בתקני הבטיחות הרלוונטיים לימים אלו.

כאשר אתם רוכשים דירה חדשה באחד הפרויקטים החדשים המוצעים למכירה, אתם יכולים להיות שקטים כי את רוכשים דירה במבנה שנבנה על פי הסטנדרט הגבוה ביותר. דירות ישנות הנמכרות בשוק היד השניה הן דירות שלא אחת מאופיינות בשחיקה רבה ובסטנדרט בנייה מיושן.

 

קהילת הסטודנטים: זו הסיבה שכדאי להשקיע בנדל"ן

יש ברשותכם הון עצמי ואתם רוצים להשקיע אותו בנדל"ן? ההשקעה שלכם אכן מוגדרת כהשקעה מושכלת ונבונה.

קניית דירות להשקעה בבאר שבע תתברר כנראה ככדאית בין היתר הודות לאוניברסיטת בן גוריון הנמצאת בבאר שבע. בכל שנה נרשמים ללימודים באוניברסיטה אלפי סטודנטים המגיעים גם מאזור הצפון והמרכז. המשמעות? הם זקוקים לפתרונות דיור.

מדובר בביקוש שלעולם לא נגמר כך שההשקעה שלכם בדירה בבאר שבע יכולה להניב לכם לא מעט. שימו לב, כי ממוצע של תואר עומד על כ-3 שנים, כך שהסטודנטים המבקשים ליהנות מפתרון הדיור שלכם, יעניקו לכם שקט של כמה שנים עם הכנסה פאסיבית שתהיה לכם.

פרויקטים עתידיים בב"ש יכולים לשרת אתכם גם במקרים בהם אתם מעוניינים בדירה להשקעה, כאשר דירות חדשות הן נחשקות יותר וגם תוכלו לגבות עבורן דמי שכירות גבוהים יותר.

 

המסע שלכם מתחיל: הגדירו תקציב

דירות חדשות בבניה בבאר שבע יש לא מעט, כך שעל מנת לבחור את הדירה המושלמת עבורכם עליכם להפעיל כמה מסננים שיכולים להיות גודל הדירה, סביבת הפרויקט, האזור בו הוא עתיד לקום וכמובן שגם תקציב.

לפני רכישת נדל"ן, חשוב מאד להגדיר את הסכום שאותו תרצו להשקיע ובהתאם תוכלו למצוא את הפתרונות הרלוונטים ביותר אליכם.

המציאות כיום היא שישנן המון דירות על הנייר, מה שאומר שהיכולת להיות ממוקדים כמעט בלתי אפשרית.

בעת שיש לכם מסגרת ברורה ותחומה מראש של תקציב, אתם יכולים להתפקס על הדירות והאזורים הרלוונטים לכם. מובן כי עם תקציב של כמיליון שקלים, תוכלו להתפקס על דירות של עד שלושה חדרים ולא על תחום אחר כמו של דירות יוקרה בבאר שבע.

 

אין סביבה טובה, יש סביבה שמתאימה לכם

כאמור, מנגנון נוסף שתוכלו לפיו לבחור את הדירה הבאה שלכם הוא כמובן האזור שבו אתם רוצים לגור. לכל סביבת מגורים יש את הקווים המאפיינים אותה, ועליכם לבחור את הסביבה המתאימה ביותר לכם.

על כן, בהנחה ואתם זוג צעיר עם ילדים, מומלץ לכם להתמקד על אזורים חדשים שעתידים לקום בהם בתי ספר, מסגרות חינוכיות שונות, מתנ"ס, מקומות בילוי ופנאי לילדים וכדומה.

מנגד, אם אתם אנשים מבוגרים המעוניינים לרכוש דירה בבאר שבע, הרי שהצרכים שלכם משתנים ולכם יומלץ לחפש דירה באזור הקרוב אל בתי יום למבוגרים, מועדונים לבני הגיל השלישי וקירבה אל תחבורה ציבורית וכדומה.

לכן, ההמלצה הברורה היא לצד חיפוש הדירה המתאימה לכם ביותר מבחינת גודל ותקציב, להעניק תשומת לב גם לאזור בו היא נמצאת. תוכלו לערוך סיור בעצמכם ולבחון את אזור המגורים החדש שלכם!

פרויקטים בבאר שבע שהסתיימו או שאינם בשיווק

מפה של העיר ב"ש: