פרויקטים חדשים באשדוד – דירות חדשות למכירה, משרדים, קרקעות, נדל"ן באשדוד למגורים ולהשקעה

העיר אשדוד היא כיום אחת הערים הגדולות בישראל מבחינת מספר התושבים המתגוררים בה – בסביבות 230 אלף תושבים. פרויקטי נדל"ן חדשים באשדוד הן דבר שכיח. התשואה השנתית הממוצעת על דירה חדשה להשקעה באשדוד נכון לשנת 2024 עומדת על 2.89%.

 

פרויקטים חדשים באשדוד –  טווחי מחירים של דירות חדשות באשדוד – שנת 2024

דירה חדשה מקבלן באשדוד - מחיריםמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים באשדוד1.6 מיליון - 1.3 מיליון
עלות דירת 3 חדרים באשדוד2.3 מיליון - 1.7 מיליון
מחירי דירת 4 חדרים באשדוד2.7 מיליון - 2 מיליון
כמה עולה דירת 5 חדרים באשדוד3.2 מיליון - 2.4 מיליון
מחיר דירת פנטהאוז2.5 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)420,000 - 200,000
מחיר דירה ממוצע בעיר2,038,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע4,900 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.89%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן באשדוד למגורים ולהשקעה

  פרויקטים חדשים בבניה באשדוד והסביבה הפכו את אשדוד לעיר המאופיינת בתנופת בנייה מרשימה! העיר אשדוד קמה כמועצה מקומית בשנת 1956 והפכה לעיר בשנת 1968.

  העיר הינה חלק ממחוז הדרום, ונכון להיום היא העיר השישית בגודלה מבחינת אוכלוסייה בישראל. אחד מהסמלים של העיר הוא נמל אשדוד והוא הנמל הגדול ביותר מבין כל שלושת נמלי המסחר של ישראל.

  כשבוחנים פרויקטים בשיווק בעיר, צריך לבחון גם את תשתיות העיר ואיכות החיים בה. תשמחו לגלות כי למרות שכיום יש לעיר שתי כניסות בלבד, הצפי הוא לפתיחת שני מחלפים חדשים שיקלו את פקקי התנועה ויהפכו את הגישה לעיר ואת היציאה מהעיר לנוחה יותר.

  מדובר על תכנון שהינו חלק מ"הסכם הגג". מעבר לכך, תחנת הרכבת מתוכננת לעבור שיפוץ נרחב שירחיב את התחנה, כאשר ישנו צפי לעוד שתי תחנות נוספות שימוקמו ליד אזור התעשייה הצפוני וליד שכונת פארק.

  אחד הנכסים של העיר הוא כמובן רצועת החוף שהופכת את אשדוד לנקודה מרכזית בין ערי הדרום ואפילו כלוקיישן מרכזי עבור תיירים. דירות חדשות באשדוד ליד הים אפשריות גם לכם הודות לפרויקטים המאפשרים לכם לזכות בשכנות לחופי הים התיכון. לצד חוף הים, בכל הקשור לפנאי ובילוי, אשדוד מתגאה ב-4 מרכזי קניות גדולים שכוללים גם בתי קולנוע וגם 4 שווקים גדולים.

   

  דירות בבניה באשדוד והשקעה באוכלוסייה!

  כשבוחנים טיבה של עיר, חשוב להבין גם עד כמה ניכרת השקעה בתושבי העיר. על כן, בעת חיפושכם אחר נדל"ן באשדוד, תשמחו לגלות כי ישנה השקעה גדולה מאד בתושבי העיר. כיום, כשליש מתושבי אשדוד הינם עולים חדשים שזקוקים לסיוע ייחודי.

  עיריית אשדוד מסייעת באופן ישיר לעולים עם אולפני קליטה, תגבור של תכניות הלימודים ושילוב של ילדים עולים חדשים בחוגים שונים.

  כמו כן, עיריית אשדוד לקחה על עצמה להפעיל מרכזי יום לקשישים, כמו גם דיור מוגן לעולים חדשים שהינם קשישים. ההסתכלות הרחבה באה לידי ביטוי גם בספרייה העירונית שבה ניתן למצוא ספרות ברוסית וגם בצרפתית.

   

  הדגשים לרכישת דירה להשקעה

  למרות שהנטייה היא להשקיע היכן שישנם כמה שיותר משקיעים שכן הם משקפים מגמה של ביקוש, הרי שההמלצה היא אחרת: לא להשקיע במקום שבו ישנה הצפה. ביקוש רב לשכירות תוכלו למצוא גם באזורים שהינם פחות מבוקשים ואף מומלץ לעשות זאת. במקומות בהם נמצאים המון משקיעים, נוצר לא אחת "עודף" של דירות" וקושי להשכיר את הנכס.

  ככל שיהיו לכם יותר מתחרים, כך יהיה קשה יותר להשכיר ואתם עלולים למצוא עצמכם עם 4 קירות ו-0 דיירים. אפשרות אחרת שתהיה היא חוסר ברירה אלא להוזיל את דמי השכירות שלכם, מה שעלול לפגוע לכם בתשואה.

  מנגד, בעת שאתם מחפשים דירות חדשות באשדוד במרכז העיר, חפשו אחר דירות הנמצאות באזורים המסומנים כאזורים חמים, כאלו שאף עתידים להתפתח – מה שישפיע על עליית ערך הנכס שלכם.

  למרות שצריך המון ידוע והמון מזל על מנת לקלוע ללוקיישן המדויק, עדיין תוכלו לסמן לעצמכם אזורים נבחרים על פי השקעת העירייה בהם, תנופת הבנייה, פתרונות תחבורה וכדומה. כן חשוב לפסול אזורים בהם אתם מזהים גורמים הרסניים מסוימים שיכולים לפגוע בערך הדירה וברצון השוכרים לגור באזור.

   

  כמה עולים פרויקטים חדשים למגורים?

  אי אפשר לדבר על דירה חדשה באשדוד מבלי לדר על מחירי דירות חדשות באשדוד. אז כמה תעלה לכם דירה באשדוד? לפניכם פריסה של מחירון ממוצע המשקף עסקאות שכבר נחתמו בעיר.

  על כן, חשוב לקחת בחשבון כי המחירים יכולים לעלות ולרדת בהתאם לשכונה בה נמצאת הדירה, גודלה וסוג הפרויקט. דירת 3 חדרים חדשה באשדוד תעלה לכם בממוצע 1,770,000 שקלים, בעוד דירות חדשות 4 חדרים יעלו לכם 1,940,000 שקלים.

  דירות גדולות יותר כמו דירות חדשות באשדוד 5 חדרים הינן יקרות יותר ומגיעות למחיר ממוצע של 2,510,000 שקלים. ומה לגבי קניית דירה להשקעה בגודל שישה חדרים? העלות הממוצעת עומדת על 2,760,000 שקלים באזורים מסוימים.

  ומה באשר למחיר של פרויקטים חדשים באשדוד על הים? מדובר על דירות שנחשבות כדירות מיוחדות והמחירים שלהן משתנים בהתאם לגודל הדירה, המיקום ויוקרת הפרויקט.

   

  מחירי דירות חדשות באשדוד 3 חדרים – לפי שכונת מגורים:

  דירה חדשה באשדוד - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  רובע א2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  רובע ב2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  רובע ג2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  רובע ד2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  רובע ה2.2 מיליון - 1.8 מיליון ₪
  רובע ו2.2 מיליון - 1.8 מיליון ₪
  רובע ז2.2 מיליון - 1.8 מיליון ₪
  רובע ח2.3 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  רובע ט2.3 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  רובע י2.4 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  רובע י"א2.4 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  רובע י"ב2.4 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  רובע י"ג2.5 מיליון - 2 מיליון ₪
  סיטי2.5 מיליון - 2 מיליון ₪

   

  אתם משפחה בת שלוש נפשות? קנו דירה גדולה יותר

  גם משקיעי נדל"ן לא רוכשים דירה בכל יום, מה שאומר שעל אחת כמה וכמה בעת שאתם מבצעים את הרכישה הראשונה שלכם, חשוב לעשות זאת בצורה מושכלת. אחד הטיפים שכדאי לקחת אתכם לדרך הוא להביט לרגע אל עבר העתיד – לעוד חמש שנים ולעוד עשר שנים.

  דירות חדשות באשדוד למכירה מוצעות לכם במגוון רחב של גדלים, כאשר עליכם לבחור בדירה בגודל שיהלום את התכניות שלכם לעתיד. כזוג צעיר, אכן יכולה להספיק לכם דירת 2 חדרים, אך אם אתם מתכוונים להרחיב את התא המשפחתי, כדאי לקחת זאת בחשבון ולבחור דירה מתוך פרויקטים עתידיים באשדוד בגודל מתאים.

   

  האם ניתן לרכוש דירה חדשה מקבלן באשדוד במבצעים?

  מבצעים שונים אינם משהו קבוע שניתן לצפות אותו מראש, זאת מאחר ומדובר על החלטתם של הקבלנים השונים שיוצאים במבצעי מכירות שמטרתם לקדם ולשווק את הפרויקט שלהם. מה שכן בטוח הוא שתוכלו לבצע רכישת דירה חדשה על הנייר במחיר משתלם.

  במרבית המקרים, דירות על הנייר באשדוד הן זולות יותר כאשר הרציונאל שעומד מאחורי המחירים הנוחים די ברור: הקבלנים מעדיפים למכור כמה שיותר דירות לפני תחילת הבנייה, זאת מאחר ובדרך זו הם מחזיקים במימון רב יותר שמאפשר להם לצאת לדרך עם הפרויקט. גודל ההנחה שמור לכל קבלן,

  כאשר הנחות משמעותיות יכולות להגיע גם לעד כ-100 אלף שקלים הוזלה. בחיפושכם אחר פרויקטים חדשים באשדוד לזוגות צעירים בדקו אפשרות זו.

  פרויקטים באשדוד שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

  מפה של העיר אשדוד: