פרויקטים חדשים באור עקיבא – דירות חדשות למכירה, נדל"ן להשקעה ולמגורים בעיר אור עקיבא

אור עקיבא הפכה לעיר בתחילת המילניום הנוכחי ומונה כיום באזור 20,000 תושבים. העיר גובלת ביישובים קיסריה, בנימינה ויישובי המועצה האזורית חוף הכרמל. התשואה על דירה חדשה באור עקיבא נכון לשנת 2024 היא בסביבות 3.5% לשנה.

 

פרויקטים חדשים באור עקיבא – מחירים ממוצעים של דירות חדשות באור עקיבא – שנת 2024

דירה חדשה באור עקיבא - טווח מחירים משוערמחיר ממוצע (ש"ח)
דירת 2 חדרים באור עקיבא מחירים1.2 מיליון - 830,000 ₪
מחיר דירת 3 חדרים באור עקיבא1.6 מיליון - 1.2 מיליון ₪
עלות דירת 4 חדרים באור עקיבא1.8 מיליון - 1.5 מיליון ₪
המחיר של דירות 5 חדרים אור עקיבא2.5 מיליון - 1.9 מיליון ₪
כמה עולה פנטהאוז באור עקיבא1.7 מיליון ש"ח ומעלה ₪
קרקע להשקעה באור עקיבא (חצי דונם)250,000 - 100,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר1,713,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע5,100 ₪
תשואה שנתית ממוצעת3.57%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן להשקעה ולמגורים באור עקיבא

  בשנת 2001 הוכרזה אור עקיבא כעיר. כיום, נדמה כי התדמית המיושנת שהוצמדה לעיר הצפונית כבר אינה רלוונטית והיא זוכה להתעניינות רבה בקרב משקיעי נדל"ן המחפשים אחר אפשרויות של נדל"ן באור עקיבא להשקעה, כמו גם משפחות וזוגות צעירים שמחליטים להעתיק את חייהם אל העיר הנמצאת במחוז חיפה.

  נדמה כי בשם ה"פוליטיקלי קורקט", לא כולם רוצים להודות בזה: התדמית של העיר אור עקיבא אינה תדמית מחמיאה, או לפחות לא הייתה מחמיאה עד לשנים האחרונות.

  עם זאת, ניתן לראות את מתיחת הפנים שעברה העיר בשנים האחרונות, שהשיא שלה הינו בתנופת הבנייה שגם משנה חזותית את פניה, האוכלוסיה בה והפיכתה לעיר מבוקשת.

  דירה חדשה באור עקיבא מוצעת לכם במחירים משתלמים – גם לטובת השקעה וגם לטובת מגורים.

   

  אור ים הולכת ומתפתחת…

  בעת האחרונה מוקמת שכונת אור ים באזור שבין קיסריה לאור עקיבא. שכונה חדשה שצפויה להגדיל משמעותית את כמות התושבים באזור ולמשוך אליה אוכלוסיה חזקה ואיכותית מכל רחבי הארץ שיאכלסו קרוב ל-3500 יחידות דיור חדשות שנבנות במקום. למידע על פרויקטים חדשים באור ים או דירות חדשות למכירה בשכונה ניתן ליצור קשר.

   

  מה מביא אנשים להתעניין לגבי דירות חדשות באור עקיבא למכירה?

  התשובה פשוטה משניתן לדמיין: איכות חיים במחיר נוח! לא מעט זוגות צעירים הביעו את צערם על מחירי הנדל"ן בישראל שאינם נגישים לכל. אור עקיבא במידה רבה מקרבת את אותם הזוגות הצעירים אל חלומם לרכוש 4 קירות, תוך שמדובר על חלום במחיר נוח ואיכות חיים יוצאת מן הכלל.

  ניתן לראות איך בעקבות הביקוש הרב המחירים באור עקיבא עולים, אך חשוב לזכור שני דברים: המחירים עדיין נמוכים יותר בהשוואה לערים אחרות, ומעבר לכך – עליית המחירים מעודדת ומשקפת תמונה מחמיאה בהתאם למעמדה של העיר על מפת הנדל"ן הישראלית.

   

  פרויקטים עתידיים באור עקיבא רגועים הודות לנגישות התחבורה

  לא במקרה ישנם פרויקטים נוספים על הפרק באור עקיבא: עוד ועוד קבלנים לא חוששים להקים פרויקטים בעיר, זאת מאחר וישנה נגישות יוצאת מן הכלל לתושבי העיר גם בכבישים וגם ברכבות. אור עקביא נמצאת על ציר מרכזי – בין כביש החוף וכביש מספר 4.

  בנוסף, ישנה תחנת רכבת המשרתת את תושבי אור עקיבא – תחנת הרכבת של בנימניה הנמצאת במרחק דקות ספורות בלבד מהעיר.

  פרמטר הנגישות הינו חשוב, גם לכם בתור דיירים עתידיים המעוניינים לגור בה, וגם עבור אלו המעוניינים להשקיע בה: כך, דיירים חדשים בעיר יכולים להמשיך ולטפח את מקום עבודתם באזור המרכז, בחיפה או השרון, או לחילופין למצוא תעסוקה בערים הגדולות.

   

  דירות מקבלן באור עקיבא – נגיעה מגלי התכלת של קיסריה

  המיקום הגיאוגרפי אינו רלוונטי רק בעת שמתפקסים על אפשרויות תעסוקה. לאנשים חשובה מאד גם איכות החיים שלהם, ובאור עקיבא ניתן ליהנות מפס קול נעים ומלודי בחסות גלי הים שבקיסריה.

  מדובר על נסיעה קצרה מאד המקרבת את התושבים של אור עקיבא אל אחת מפנינות ההיסטוריה המרשימות והמסקרנות ביותר. פרויקטים חדשים באור עקיבא לזוגות צעירים מוצעים במחירים אטרקטיביים מאד, כך שניתן לגור באור עקיבא וליהנות מכל התועלות שמסביב.

   

  כמה תעלה לכם דירה חדשה באור עקיבא?

  דירה חדשה מקבלן באור עקיבא מגלמת בתוכה גם את יתרון המחיר, וחשוב שגם אתם תדעו כמה אתם צפויים לשלם. אם כן, מהם מחירי דירות חדשות באור עקיבא?

  רכישת דירת 3 חדרים חדשה באור עקיבא תעלה לכם בממוצע כ-1,400,000 שקלים. אלו מכם המעוניינים בדירות גדולות יותר, כמו דירות חדשות 4 חדרים, יצטרכו להשקיע בממוצע סכום של כמעט 1,600,000 שקלים. דירות חדשות באור עקיבא 5 חדרים יעלו לכם כבר בסביבות 1,700,000 ומעלה. המחירים המוצגים בפניכם משקפים עסקאות שנסגרו במסגרת פרויקטים חדשים למגורים.

   

  טווחי מחירים של דירות חדשות באור עקיבא לפי שכונה/איזור בעיר:

   

  דירה חדשה באור עקיבא - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  בן גוריון, נווה אלון950,000 - 650,000 ₪
  אור עקיבא מזרח950,000 - 650,000 ₪
  אורות1.1 מיליון - 750,000 ₪
  גני אור1.1 מיליון - 750,000 ₪
  שז"ר1.1 מיליון - 750,000 ₪
  מתחם שידלובסקי1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  היובל1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  נוף ים1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  גני רבין1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  אור ים1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪

   

  קניית דירה להשקעה באור עקיבא – כך תעשו את זה

  אם היה "כלל הזהב" לרכישת דירת להשקעה, סביר מאד להניח שהוא היה לרכוש דירות קטנות. אנשים בסטטוס מתקדם יותר בחייהם לא מתגוררים בשכירות, אלא רוכשים את הנכס שלהם.

  מנגד, האנשים שכן מעוניינים בפתרון מגורים של שכירות הם אנשים צעירים יותר – כך שסביר כי הדיירים שלכם יהיו זוג צעיר או משפחה קטנה.

  לכן, עם ההתעניינות שלכם בדירה מתוך פרויקטים חדשים בבניה באור עקיבא והסביבה, התמקדו על דירות שלושה או ארבעה חדרים. דעו כי התשואה של דירות אלו גבוהה יותר, תוך שבסופו של דבר אתם גם מסתכנים פחות בהשקעה.

   

  בשורה התחתונה: כדאי להשקיע בדירה מתוך פרויקט חדש באור עקיבא?

  כשמדברים על השקעה, לא ניתן להכריע בצורה גורפת "כן" או "לא". עם זאת, הנתונים היבשים מחמיאים מאד לאור עקיבא, בעיקר בגלל העבודה שהיא נמצא כעת בנסיקה. המשקיעים הגדולים ביותר יודעים לזהות את אזורי הפיתוח הגדולים רגע לפני שהם אכן מתפתחים והביקוש להם גדל, כך שהם מצליחים ליהנות מהרווח הגדול ביותר.

  כן חשוב לזכור כי העדפות אישיות אינן רלוונטיות בעת שמדברים על דירת השקעה, אלא שחשוב להבין איזה איזור הינו איזור מבוקש על ידי שוכרים, היכן מוצעים מחירים אטרקטיביים, האם מיקום הנכס הינו אסטרטגי ביחס לקהל השוכרים וכן הלאה.

  דירות בבניה מוצעות לכם בגדלים שונים, כך שבהתאם לתקציב העומד לרשותכם תוכלו לבצע את עסקת ההשקעה שלכם.

  המחירים באור עקיבא עדיין נחשבים למחירים נמוכים, תוך שהם יכולים להיות נמוכים אף יותר בעת שמדובר על דירות על הנייר באור עקיבא. עם החלטתכם לבצע רכישת דירה חדשה על הנייר, אתם פותחים בפניכם את האפשרות ליהנות מהוזלה משמעותית שיכולה להגיע למאות אלפי שקלים.

  עקבו אחר פרסומים על פרויקטים בשיווק, והתעניינו גם לגבי אפשרות של רכישת דירה בשלב מוקדם יותר שבזכותה גם תוכלו לשנות בהתאם לצרכים שלכם את חלוקת הדירה.

  פרויקטים באור עקיבא שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

   

  מפה של אור עקיבא: