פרויקטים חדשים ברעננה – דירות חדשות, קרקעות, משרדים, נדלן ברעננה

רעננה היא עיר באזור השרון אשר נחשבת לאחת מחמש הערים המבוקשות ביותר למגורים בישראל. בעיר רעננה מתגוררים מעל שבעים אלף תושבים והיא גובלת בעיר כפ"ס ובעיר הרצליה.

פרויקטים חדשים ברעננה הם עניין שבשגרה ויזמי נדל"ן וקבלנים פועלים בעיר באופן קבוע. המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת ברעננה עומד על 8/10 (גבוה בהרבה מהממוצע בישראל).

על פי נתוני שנת 2024 הקיימים ברשותנו, מחיר ממוצע של דירת 3 חדרים חדשה ברעננה נע בין 2,300,000 ₪ ל-2,700,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה בעיר רעננה מוערכת בכ-2.9% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים ברעננה – מחירים ממוצעים של דירות חדשות ברעננה – שנת 2024

כמה עולה דירה חדשה ברעננה לפי מספר חדרים:

דירות מקבלן ברעננה - מחיר לפי סוגמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
דירת 3 חדרים ברעננה מחיר2.7 מיליון - 2.2 מיליון
עלות דירת 4 חדרים ברעננה3.8 מיליון - 2.9 מיליון
דירת 5 חדרים ברעננה מחירים4.5 מיליון - 3.6 מיליון
דירות פנטהאוז ברעננה כמה עולההחל מ-4 מיליון ש"ח
קרקע להשקעה ברעננה850,000 - 350,000 ש"ח
מחיר דירה ממוצע בעיר3,300,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע7,800 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.84%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  בשנת 1992 קמה העיר רעננה וזכתה למעמד של מושבה חקלאית. בשנת 1936 שודרג מעמדה והיא זכתה להיות מועצה מקומית, ואילו בשנת 1983 היא כבר הפכה לעיר.

  כיום, העיר רעננה היא אחת הערים הנחשקות ביותר למגורים ולהשקעה! העיר, שהדרוג החברתי-כלכלי שלה עומד על ציון יוצא דופן של 8/10 ושכ-40% מתושביה הינם אקדמאיים, עולה שוב לכותרות הודות לפרסומים על פרויקטים עתידיים ברעננה.

  גם אם רק כעת אתם שומעים על פרויקטים בשיווק ברעננה, דעו כי העיר רעננה היא אחת הערים המבוקשות ביותר ולאורך שנים היא החזיקה בתואר מחמיא מאד של שיאנית עסקאות הנדל"ן. אותו שיא בא לידי ביטוי לא רק בהיקף עסקאות חסר תקדים, אלא גם במחירי העסקאות. כעת, כשישנם פרויקטים חדשים למגורים ברעננה, גם אתם יכולים להפוך לתושבי העיר!

   

  דירות חדשות ברעננה: ביטחון ואיכות חיים

  מחפשים נדל"ן למכירה בעיר? המציאות כיום היא שניתן לרכוש דירת יד שניה ברעננה, אך בכל זאת רבים מעדיפים לרכוש דירה שנקנתה דרך פרויקטים חדשים בבניה ברעננה. אפשר לציין כמה סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא הביטחון. כיום ישנם פינויים רבים של דיירים בעקבות פרוייקטים של התחדשות עירונית מאחר והבניינים הישנים אינם בטוחים.

  כשאתם רוכשים דירה חדשה דרך פרויקטים מתוכננים, אתם יכולים להיות שקטים כי הדירה שלכם כוללת ממ"ד והיא עומדת בסטנדרט הגבוה ביותר בפני רעידות אדמה. דירות ישנות כאמור לא כוללות תשתית שכזו.

  בנוסף, איכות חיים בדמות מעלית וחניה פרטית. הדירות הישנות עדיין הינן חלק מבניינים ישנים שאין בהם מעלית. גם אם אתם אנשים צעירים המתגוררים בקומה הראשונה, רכישת הדירה אינה תשתלם לכם בעתיד.

  הסיבות? לא תוכלו להשכיר או למכור אותן בעתיד לאנשים מבוגרים, והרי שגם דירה ללא מעלית היא דירה זולה יותר בהשוואה לדירה זהה בבניין עם מעלית. דירה חדשה מקבלן ברעננה תכלול מעלית שגם תשרת אתכם כעת, וגם תוכל לשרת אתכם בעתיד עם הרצון למכור או להשכיר את הדירה שכן היא משביחה את ערכה.

  דירות חדשות ברעננה למכירה מציעות לכם יתרון נוסף והוא כמובן כל הנושא של תכנונים וחלוקה פנימית של הדירה. במעמד ההתעניינות בדירה, יוצג לכם המפרט התכנוני שתוכל לבקש לשנותו על פי הצרכים שלכם. דומה הדבר גם עם המפרט המוצע על ידי הקבלן המאפשר לכם לבחור בסוג מסוים של ריצוף, אריחים ומבנה המטבח. שינויים שכאלו אפשריים כאמור במקרים בהם הדירה חדשה.

   

  מתגוררים ברעננה ונהנים מאפשרויות תעסוקה רבות

  דירה חדשה ברעננה לא מאפשרת לכם אך ורק ליהנות ממגורים בעיר המרכזית, אלא גם לעבוד בה. רעננה מבססת בימים אלו את מעמדה כמעצמת היי-טק בישראל והיא הוכתרה כבר על ידי רבים כאחת ערים המובילות ביותר מבחינת היי-טק.

  ההשקעות יוצאות הדופן באזורי ההייטק בה הביאו לכך שחברות גדולות, חלקן בעלות שם עולמי, מיקמו את המרכזים שלהן בעיר: HP, NICE, ריטלקיס, אמדוקס, מיקרוספט ועוד. כך, בהנחה ויש לכם את ההשכלה הנדרשת, תוכלו גם אתם לנסות ולהשתלב באחת ממאות המשרות הזמינות לכם בעיר בענף זה.

   

  דירות מקבלן – כמה תעלה לכם דירה חדשה במרכז רעננה?

  אז לפני שאתם צוללים לספקולציות ולתהיות לגבי מחיר דירה חדשה ברעננה, הנה המחירים לפניכם:

  מחיר דירת 3 חדרים חדשה ברעננה עומד על כ-2,556,000 שקלים.

  המחיר של דירת 4 חדרים חדשה הינו 3,320,000 שקלים.

  מחיר של דירה חדשה 5 חדרים ברעננה עומד על 4,248,000 שקלים.

  דירות יוקרה ברעננה שהן דירות מיוחדות, מתומחרות בעלות ממוצעת של 4,626,000 שקלים כאשר המחיר כמובן משתנה בהתאם לגודל הדירה, המיקום שלה, האם מדובר על בניין יוקרה וכדומה.

   

  מחיר של דירה חדשה ברעננה (דירה ממוצעת) לפי שכונה / אזור בעיר:

  דירה חדשה ברעננה לפי שכונה - מחיריםמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  קרית ויצמן2.5 מיליון - 1.8 מיליון
  נאות שדה2.5 מיליון - 1.8 מיליון
  שז"ר2.5 מיליון - 1.8 מיליון
  דוד רמז2.6 מיליון - 1.9 מיליון
  קרית שרת2.6 מיליון - 2 מיליון
  לב הפארק2.9 מיליון - 2.2 מיליון
  מרכז העיר3 מיליון - 2.4 מיליון
  נווה זמר3 מיליון - 2.4 מיליון

   

  החינוך בעיר רעננה: גולת הכותרת!

  אז למה גם לכם, כזוג צעיר המתכנן להקים משפחה, כדאי להתעניין לגבי דירה חדשה על הנייר בעיר רעננה? גולת הכותרת של העיר ללא כל ספק תחום החינוך, בו רעננה מצטיינת יותר ויותר בכל שנה.

  כידוע, סביבת המגורים שמעניקים לילדים היא זו שגם משפיעה על החינוך שלהם ועל גדילתם, כך שבעת שאתם רוצים להעניק לילדים שלכם את הטוב ביותר, הבחירה ברעננה מבטיחה שתוכלו להעניק להם את הטוב ביותר.

  כפי שצוין, הרמה החברתית-כלכלית ברעננה היא בין הגבוהות בישראל, כך שבאופן זה אתם מבטיחים לילדכם איכות חיים גבוהה יותר ופתרונות חינוך מתקדמים יותר.

  בעיר רעננה יש לא מעט בתי ספר הכולים כ-7 חטיבות ביניים, 9 תיכונים ו-12 בתי ספר יסודיים. מעבר לכך, בעיר ישנה גם האוניברסיטה הפתוחה ומכללת רעננה, המאפשרת גם לאנשים הבוגרים ליהנות מקורסים מעשירים.

   

  כך תמנפו את הרווח שלכם עם דירת ההשקעה

  איך ניגשי לרכישת דירה להשקעה ברעננה? בעיקר עם ניסיון להשיב לעצמכם על השאלה באיזה אזור אתם הייתם רוצים לחיות. חפשו אחר אזורים ברעננה שהצפי להם הוא התפתחות. כשאתם משקיעים, המטרה היא לרכוש דירה במחיר נוח יחסית, תוך שהוא צפוי לעלות בהתאם לפיתוח הסביבתי לאורך השנים הקרובות.

  על כן, חפשו אזורים בהם המחירים כעת יחסית נמוכים, אך יש צפי להתפתחות תשתיות, כבישים, בניה של מוסדות ומרכזים ציבוריים – מה שעתיד להעלות את ערך הדירה שלכם.

  כמו כן, כדאי לבחור בשכונות שסביבן יש אפשרויות תעסוקה. אכן, לא תמיד ניתן לחזות את המהלכים השונים, אך לא אחת בעת שישנן דירות בבניה, גם ישנן תכניות מסודרות של העירייה לשנים הקרובות שניתן ללמוד עליהן.

  איך שלא יהיה, רכישת דירה להשקעה מגלמת בתוכה גם סיכון, זאת מאחר ולא ניתן לנבא בוודאות איך יראו שכונות בעתיד הקרוב. מה שתוכלו לעשות על מנת למזער סיכונים הוא ללכת מראש על דירות הנמצאות בשכונות מוכרות הנהנות מיתרונות כבר כעת, כמו עם דירות חדשות ברעננה בשכונת נווה זמר.

  פרויקטים ברעננה שהסתיימו או שאינם בשיווק

  מפה של העיר רעננה: