פרויקטים חדשים ברמת גן – דירות חדשות, משרדים ונכסים להשקעה ברמת גן

רמת גן היא עיר מרכזית בישראל אשר חולקת גבול משותף עם הערים תל אביב, גבעתיים, גבעת שמואל וקריית אונו. בר"ג מתגוררים קצת מעל 150 אלף תושבים אשר נהנים מחיים בעיר מפותחת במרכז הארץ.

ברמת גן עולים פרויקטים חדשים חדשות לבקרים והעיר מתאפיינת בפעילות ענפה של יזמי נדל"ן, קבלנים ואנשי מקצוע נוספים מהתחום. המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת ברמת גן עומד על 7/10.

נכון לשנת 2019, מחיר ממוצע של דירה חדשה מקבלן ברמת גן בגודל 3 חדרים נע בין 1,700,000 ₪ ל-2,000,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה ברמת גן מוערכת בכ-2.9% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים חדשים ברמת גן – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בר"ג לשנת 2019

דירה חדשה ברמת גן - מחיריםמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים ברמת גן1.5 מיליון - 1.2 מיליון ₪
כמה עולה דירת 3 חדרים ברמת גן2.3 מיליון - 1.7 מיליון ₪
מחירי דירות 4 חדרים בר"ג2.9 מיליון - 2.1 מיליון ₪
מחיר של דירת 5 חדרים ברמת גן3.3 מיליון - 2.4 מיליון ₪
עלות דירת פנטהאוז ברמת גן2.7 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)700,000 - 350,000 ₪
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

רמת גן הינה אחת הערים הפופולריות בגוש דן בשל מיקומה האידיאלי. רמת גן גובלת בתל אביב, גבעתיים, בני ברק, גבעת שמואל וקריית אונו. בעיר זו נמצאים מוקדים תיירותיות, תעסוקתיים וחברתיים רבים כגון: הבורסה ליהלומים, בית החולים שיבא – תל השומר, אוניברסיטת בר אילן, איצטדיון רמת גן, גן החיות הסאפרי ועוד. רמת גם הוכרזה כעיר בשנת 1950 וכיום נחשבת לאחת מהערים האהודות והפופולריות ביותר בקרב צעירים ומשפחות בישראל.

בשל כך, רבים בוחרים להשתקע ולהתגורר ברמת גן. הבנייה ותחזוקת המבנים בעיר הולכת ומתפתחת משנה לשנה וכיום ישנם מספר פרויקטים חדשים למגורים ברמת גן המאפשרים לרכוש דירה חדשה במרכז רמת גן ולהגשים חלום.

כמו כן, ישנו מגוון רחב של דירות ובתים צמודי קרקע יד שניה והמחירים משתנים בהתאם לדירה המבוקשת. למעוניינים לרכוש דירה חדשה, כדאי לחפש אחר דירה חדשה "על הנייר" ברמת גן, אלו נכסים שטרם נבנו, אך צפויים להיבנות ולהימסר לדיירים תוך מספר שנים בלבד ובשל העובדה שהדירות עדיין לא בנויות הן בדרך כלל מגיעות עם הנחה במחיר הדירה.

ברמת גן מתגוררים מעל ל-150 אלף תושבים והמצב הסוציו-אקונומי בעיר זו נחשב לבינוני-גבוה, 7 מתוך 10 לפי המדד.

למחפשים דירה להשקעה ברמת גן יש לציין כי התשואה על דירה להשכרה בר"ג מוערכת ב-2.8 אחוזים לשנה. כמו כן, בהתאם לתנאי הנדל"ן בישראל, מחירי הדירות עולים מדי שנה והרווח שניתן להרוויח בעבור דירה ברמת גן רק עולה עם השנים.

 

פרויקטים חדשים לבניה ברמת גן – מחירים ממוצעים של דירות חדשות ברמת גן לשנת 2019

ישנו היצע די רחב של דירות ברמת גן, ביניהן ניתן למצוא דירות חדשות בבניה, דירות יד שניה, דירות יוקרה ברמת גן ועוד. המחירים תלויים בלא מעט פרמטרים, כגון גודל הנכס, סוג הנכס והמיקום שלו.

דירה חדשה במרכז רמת גן עשויה להיות יקרה יותר מאשר דירות חדשות בצפון העיר, אך יש לקחת בחשבון כי גם הגודל והתוספות הקיימות בדירה משפיעות על המחיר. לפי פרויקטים בשיווק עכשווי ניתן לציין את המחירים הממוצעים של דירות חדשות ברמת גן (נכון לשנת 2019).

מחיר דירת 2 חדרים חדשה ברמת גן: 1.2 מיליון-1.5 מיליון ש"ח.

מחיר דירת 3 חדרים חדשה ברמת גן: 1.6-1.9 מיליון ש"ח.

מחיר דירת 4 חדרים חדשה ברמת גן: 2- 2.3 מיליון ש"ח.

דירת 5 חדרים חדשה ברמת גן: 2.4-2.7 מיליון ש"ח.

המחירים של דירות חדשות ברמת גן למכירה הם שונים כאשר מדובר בדירות יד שניה שאינן בפרויקטים חדשים לבנייה ברמת גן.

 

טווחי מחירים של דירות חדשות בר"ג בחלוקה לפי שכונה – שנת 2019:

עלות דירה חדשה ברמת גן לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
הבילויים1.9.מיליון - 1.6 מיליון
נחלת גנים1.9.מיליון - 1.6 מיליון
שכונת הלל1.9.מיליון - 1.6 מיליון
יד לבנים2.1.מיליון - 1.8 מיליון
מתחם נגבה2.1.מיליון - 1.8 מיליון
רמת יצחק2.2.מיליון - 1.9 מיליון
שיכון ותיקים2.2.מיליון - 1.9 מיליון
מרכז העיר2.5.מיליון - 2.1 מיליון
שיכון מזרחי2.5.מיליון - 2.1 מיליון
תל יהודה2.5.מיליון - 2.1 מיליון
הראשונים2.6.מיליון - 2.2 מיליון
בר אילן2.6.מיליון - 2.2 מיליון
שכונת הגפן2.7.מיליון - 2.3 מיליון
החרוזים2.9.מיליון - 2.5 מיליון
קרית קריניצי החדשה2.9.מיליון - 2.5 מיליון

 

שוקלים לרכוש דירה חדשה על הנייר ברמת גן? מידע על פרויקטים בשיווק ברמת גן

מדי שנה נבנות ברמת גן מאות יחידות דיור ולמעשה העיר מתאפיינת בפעילות ענפה של בנייה וניתן למצוא בה מספר גבוה של פרויקטים חדשים למגורים. ישנם יתרונות רבים ברכישת דירות חדשות בצפון העיר או דירה חדשה במרכז העיר.

כל אחד מן הפרויקטים החדשים בבניה בר"ג ייחשבו לאורך שנים לנכסי נדל"ן אטרקטיביים ומובחרים. גודל הדירה פחות רלוונטי, העיקרון של רכישת דירה חדשה במרכז רמת גן או בכל אזור אחר בעיר – זו עשויה להיות רכישת נדל"ן נבונה.

מחיר הדירות החדשות שעודן נמצאות בבנייה בר"ג גבוה יותר ממחיר של דירה יד שניה ולרוב אלו דירות יוקרתיות, חדשניות וממוקמות באזורים טובים בעיר.

ניתן לקבל מידע על כל אחד מן הפרויקטים העתידיים שנבנים בעיר, על ידי פנייה לגורם המשווק. המידע שמומלץ לברר מלבד המחיר הוא גודל הדירה, מיקום הדירה, קרבה למוסדות לימוד / מקומות תעסוקה וצירי תחבורה ראשיים.

 

יתרונות המגורים והמחייה ברמת גן – למה לקנות דירה ברמת גן?

רמת גן נחשבת לעיר מרכזית וההגעה אליה נגישה ונוחה. יציאה מרמת גן אל כל אחת מערי המרכז והלאה פשוטה למדי, ישנה תחבורה ציבורית של אוטובוסים, מונית שרות ורכבות.

רמת גן קרובה לתל אביב ויש בה מגוון מקומות תעסוקה. העיר נחשבת למשפחתית ושקטה, מתוחזקת ונקייה ולפי הדירוג הארצי בנושא איכות חיים נקבע כי רמת גן אידיאלית למשפחות צעירות, יש בה הרבה מוסדות לימוד, החל מגנים ועד מוסדות לימוד אקדמאיים.

בשנים האחרונות החלו עבודות תמ"א 38 ופינוי בינוי בעיר, כמו גם הריסה ובניה מחודשת של מבני מגורים ישנים ושדרוגם למבנים חדישים ובטיחותיים. דירות שעוברות תהליך של הריסה ובניה מחודשת משודרגות משמעותית גם מבחינה השווי שלהן.

בעלי דירות שעוברות בניה מחודשת צפויים להבחין בעלייה משמעותית בערך הדירה מיד בסיום הבניה.

פרויקטים ברמת גן שהסתיימו או שאינם בשיווק

מפה של העיר: