פרויקטים חדשים בראש העין – דירות חדשות, קרקעות, נכסים להשקעה, נדל"ן בראש העין

בראש העין שבמזרח השרון מתגוררים בסביבות 50 אלף תושבים. התשואה הממוצעת על דירה חדשה בראש העין נכון לשנת 2024 נעה סביב 3.1% לשנה (משכירות בלבד ללא עליית ערך).

 

פרויקטים חדשים בראש העין – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בראש העין לשנת 2024

כמה עולה דירה חדשה בראש העין לפי מספר חדרים:

דירות מקבלן בראש העין - מחיר לפי סוגמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים בראש העין1.8 מיליון - 1.5 מיליון ₪
עלות דירת 3 חדרים ראש העין2.5 מיליון - 1.7 מיליון ₪
מחירי דירות 4 חדרים בראש העין2.8 מיליון - 2.1 מיליון ₪
כמה עולה דירת 5 חדרים בעיר ראש העין3.7 מיליון - 2.9 מיליון ₪
דירת פנטהאוז בראש העין3.5 מיליון ש"ח ומעלה ₪
קרקע להשקעה (חצי דונם)300,000 - 200,000
מחיר דירה ממוצע בעיר2,450,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע6,200 ₪
תשואה שנתית ממוצעת3.04%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן בראש העין

  העיר ראש העין נהנית בשנים האחרונות גם מתנופת בנייה וגם מביקוש רב על ידי זוגות צעירים ומשקיעי נדל"ן המתעניינים לגבי דירות חדשות בראש העין למכירה. הסיבה העיקרית שבגללה ראש העין נמצאת כפופולארית במיוחד בכל הקשור לנדל"ן היא הלוקיישן המנצח שלה: קירבה אל ערי המרכז כאשר העיר לכשעצמה עטופה במרחבים מוריקים ואווירה פסטורלית.

  ראש העין נמצאת בסמוך לצירים ראשיים – מה שמאפשר לכם בתור תושבי העיר להתנייד ממקום למקום בקלות הודות לכביש מספר 5, כביש 6 וכביש 444. ראש העין משתרעת על פני 30,000 דונמים והיא הוכרזה כעיר בשנת 1994. מתעניינים לגבי נדל"ן בראש העין? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:

   

  היתרון שבמגורים בסמוך לצירי תנועה מרכזיים

  המון אנשים המעוניינים לרכוש דירה, עושים את הטעות הנפוצה ביותר: לקחת בחשבון את הדירה לכשעצמה מבלי הסביבה בה היא נמצאת. בעת שאתם רוכשים דירה חדשה מקבלן בראש העין מתוך פרויקטים חדשים בבניה בראש העין, אתם זוכים לגור בנקודה מרכזית ונגישה.

  צירי התנועה המרכזיים הסמוכים לעיר ראש העין מאפשרים גם לנוהגים ברכבים הפרטיים וגם לאלו המתניידים בתחבורה הציבורית, לצאת מהעיר אל הערים השכנות והמרכזיות בקלות רבה. באופן זה, ישנה אפשרות ליהנות מאפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות יותר, כמו גם אפשרויות בילוי ופנאי לזוגות ומשפחות. חשוב לציין בהקשר של תחבורה והתניידות, כי בעיר ראש העין גם ישנה תחנת רכבת.

  תנופת הבנייה בעיר ראש העין שבאה לידי ביטוי בין היתר עם פרויקטים חדשים למגורים בראש העין, מצטרפת אל אלמנט ייחודי מאד בעיר: המון פרוייקטים מיועדים למשפחות של אנשי קבע ושל יוצאי צבא, מה שמעיד באופן ישיר על טיב האוכלוסייה והמעמד הסוציו-אקונומי הגבוה. כידוע, איכות התושבים משפיעה מאד על הערים ועל הגוון המתקבל בהן בסופו של דבר, מה שמשפיע באופן ישיר גם על השכנים שעתידים להיות לכם. דירות בבניה הן ההזדמנות שלכם להפוך לתושבי העיר!

   

  חושפים את המספרים: מחיר דירה חדשה בראש העין

  אז כמה תעלה לכם דירת 3 חדרים חדשה מקבלן? המחיר הממוצע עומד על כ-1,900,000 שקלים, בעוד דירות חדשות 4 חדרים יעלו לכם 2,470,000 שקלים.

  דירות מרווחות וגדולות יותר כמו דירות חדשות 5 חדרים כבר יעלו יותר והמחיר שלהן עומד על 2,920,000 שקלים.

  שימו לב כי המחיר הסופי יינתן בהתאם לפרויקט, סביבת המגורים וגודל הדירה.

   

  מחירי דירות בפרויקטים חדשים בראש העין לפי שכונת מגורים בעיר:

  דירה חדשה בראש העין לפי שכונה - מחיריםמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  שבזי1.7 מיליון - 1.3 מיליון ₪
  אביב1.7 מיליון - 1.3 מיליון ₪
  צה"ל1.7 מיליון - 1.3 מיליון ₪
  חורשים1.8 מיליון - 1.5 מיליון ₪
  הרקפות1.8 מיליון - 1.5 מיליון ₪
  ה' באייר1.8 מיליון - 1.5 מיליון ₪
  גבעת טל2.1 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  רמב"ם2.2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  מצפה אפק2.3 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  פסגות אפק2.3 מיליון - 1.6 מיליון ₪

   

  איך בוחרים דירה מתוך פרויקטים מתוכננים?

  דירה חדשה במרכז ראש העין היא משאלתכם? על מנת להבטיח כי אתם אכן מגשימים את חלומכם, חשוב לקחת בחשבון לא רק את הצרכים הרלוונטיים לכם לנקודה זו, בעת הרכישה, אלא לקחת בחשבון גם את השנים העתידות לבוא.

  טעות נפוצה שעושים עם רכישת דירה היא להתאים את מבנה הדירה למבנה החיים הנוכחי: זוג צעיר שרוכש דירה המתאימה לזוג.

  מטבע הדברים, התכנית של המון זוגות צעירים היא להקים משפחה, כך חשוב לדאוג כבר עכשיו לדירה מרווחת יותר הכוללת חדרי שינה נוספים שיהיו מיועדים לילדים, כמו להבטיח כי תרכשו דירה מתוך פרויקטים בשיווק הנמצאת בסמוך לאזורים אסטרטגיים כמו מסגרות חינוך, קווי תחבורה ומקומות פנאי ובילוי.

   

  דירה בקומה גבוהה? נוף ללא תחרות ושלל יתרונות נוספים!

  באיזו דירה חדשה בראש העין אתם תרצו לגור? בעוד ישנם אלו שרוצים לגור בקומה כמה שיותר גבוהה, ישנם גם אלו שעבורם דירות גן חדשות בראש העין הן המועדפות. לא מעטים אלו שבוחרים לגור בקומות כמה שיותר גבוהות בבנייני המגורים ויש לכך כמה סיבות טובות:

  ראשית, הדירות שנמצאות בקומות הגבוהות יותר מעניקות לכם גם תצפית מרהיבה יותר. ככל שגרים בקומה נמוכה יותר, כך זוכים לנוף חלקי, אם בכלל.

  לעומת זאת, דירות חדשות בראש העין החדשה הנמצאות בקומות גבוהות מעניקות לכם תצפית ייחודית, בעיקר בעיר כמו ראש העין המאופיינת במרחבים מוריקים.

  בנוסף, דירה בקומה גבוהה מזמנת לא אחת גם יתרון כלכלי בעקבות האפשרות לחסוך בהוצאות החשמל בעקבות שימוש מופחת במזגנים. כיווני אוויר טובים מעניקים גם בריזה טובה, מה שלא אחת חוסך מכם את הצורך בהפעלת המזגנים – מה שמתורגם לחיסכון כספי משמעותי.

  מובן כי בחודשי הקיץ החמים השימוש במזגנים הינו הכרחי, אך לאורך ימות השנה מדובר על יתרון שכדאי לקחת אותו בחשבון, גם בעת שמדובר על דירה להשקעה בראש העין.

  אם את צריכים סיבה נוספת מדוע המגורים בקומה גבוהה הינם מומלצים במיוחד, נסו לחשוב על איכות החיים שלכם ועל השקט שתוכלו ליהנות ממנו.

  ככל שאתם מתרחקים יותר מגובה הכביש, כך אתם סובלים מפחות רעשים של מכוניות, צירי תנועה, משאיות זבל ואפילו רעש של דיירים. בגדול, הדירות הגבוהות יותר נחשבות לאלו השקטות ביותר כך שכדאי לזכור זאת עם בחירת הדירה שלכם.

  דירה חדשה על הנייר בראש העין שנמצאת בקומה גבוהה מזמנת לכם יתרון נוסף וכנראה גם זה המשמעותי ביותר: ככל שהדירה גבוהה יותר, כך ערכה גבוה יותר.

  על כן, אם אתם רוכשים דירה להשקעה, דעו כי תוכלו לגבות עליה דמי שכירות גבוהים יותר ובהמשך למכור אותה במחיר גבוה יותר בהשוואה לדירות האחרות בבניין.

  שימו לב כי דירה בקומה גבוהה לא חייבת להיות בהכרח דירת פנטהאוז, אלא שזו יכולה להיות דירה רגילה לכל דבר בכל אחת מהקומות הגבוהות.

   

  לקריאה נוספת: מידע על שכונת פסגות אפק בראש העין ומחירי דירות שנמכרו

  פרויקטים בראש העין שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

  מפה של ראש העין: