פרויקטים חדשים בפרדסיה – דירות חדשות, נכסים להשקעה, נדל"ן בפרדסיה

ככל הנראה, אתם לא קונים דירה חדשה בכל יום (גם אם אתם משקיעי נדל"ן), כך שאתם רוצים לעשות בדיקות מעמיקות ויסודיות רגע לפני שאתם משקיעים את כספכם בנכס. בעוד ישנן ערים שנהנות דרך קבע מביקוש גבוה, גם ישנן ערים ומועצות מקומיות שקצת פחות טובות בלעשות לעצמן יחסי ציבור.

פרדסיה, שהוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1952 וכיום מתגוררים בה לערך כ-6000 תושבים, היא בדיוק כזאת: שקטה אך עוצמתית. בשורות הבאות תמצאו סקירה מקיפה על נדל"ן בפרדסיה המתקמדת בפרויקטים חדשים ודירות חדשות למגורים.

 

פרויקטים חדשים בפרדסיה למכירה – טווחי מחירים של דירות חדשות בפרדסיה ב-2024

דירה חדשה בפרדסיה למכירה - טווח מחירים משוערמחיר ממוצע של דירה חדשה ביישוב (ש"ח)
מחיר דירת 3 חדרים חדשה בפרדסיה2.5 מיליון - 2 מילון ₪
העלות של דירת 4 חדרים בפרדסיה3 מיליון - 2.2 מילון ₪
כמה עולה דירות 5 חדרים חדשה בפרדסיה3.5 מיליון - 2.5 מילון ₪
מחירי דירות 6 חדרים4 מיליון - 2.8 מילון ₪
מחירים של דירות פנטהאוז בפרדסיה3 מיליון ש"ח ומעלה ₪
לא נמצאו פוסטים.
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  דירות חדשות בפרדסיה למגורים ולהשקעה

  מחפשים פרויקט דירות בפרדסיה? גם אם אתם רוצים להשקיע את כספכם בדירת מגורים, וגם אם החלטתם ליהנות מאיכויות של כפר בתור משפחה צעירה – נדל"ן בפרדסיה הוא בהחלט משהו שכדאי לקחת בחשבון.

   

  מיישוב קטן לפנינת נדל"ן מבוקשת ומסקרנת

  אפשר לומר בזהירות כי עד לפני כמה שנים, היה קשה מאד למצוא דירות חדשות מקבלן בפרדסיה. הפרויקטים הנבנים כיום בפרדסיה מושפעים מגל ההתפתחות שלה והביקוש הרב מצד משקיעים ומשפחות.

  בעוד רבים היו נוטים אוטומטית דווקא לערים הגדולות הסמוכות והקרובות, כיום ישנה מגמה אחרת: הפוטנציאל של פרדסיה התעורר לחיים, וכיום היא ניתן למצוא בה מגוון רחב של נכסים – מדירות ועד בתים צמודי קרקע המגשימים לרבים את חלום הבית הכפרי.

  פרויקטי בניה חדשים בפרדסיה מכוונים למשפחות צעירות, אך גם לאנשים המעוניינים לכתוב את החצי השני של ספר חייהם בצורה מעט שונה: שלווה, רגועה ולצליל ציוץ הציפורים.

   

  דירות חדשות בפרדסיה למכירה – כמה הן יעלו לכם?

  דירה חדשה בפרדסיה שאתם מחפשים לרכוש תהיה כמעט תמיד בית צמוד קרקע. הבנייה בפרדסיה מבוססת ברובה הגדול על בתים פרטיים ומרווחים, שנעים בין 5 ל-6 חדרים. מדובר על בתים המעניקים לכם את איכות החיים במיטבה, כאשר המחירים נעים בין 2,000,000 שקלים ל-2,500,000 שקלים.

  כן חשוב לציין כי ישנן דירות 3 חדרים חדשות בפרדסיה כחלק מתוך פרויקטים למגורים הנמצאים בשיווק, בעוד חלקם נמצאים בשלבי תכנון ראשוניים.

  שכונה בולטת ביישוב היא שכונת נופי השרון (פרדסיה צפון) שהקמתה החלה לפני מספר שנים ונחשבת לאחת השכונות המובילות והמבוקשות באזור.

  המחירים בפרדסיה אינם זולים, כאשר לא אחת עולה ההתנגדות: "במחיר הזה כבר אשקיע בדירה בתוך העיר". בסופו של דבר, כל משקיע או דייר עתידי בעלי ציפיות שונות, כך שאם אתם מחפשים את הדירה בנינוח הכפרי, את הסאונד המלודי והשקט ואת תחושת הקהילה – פרדסיה בהחלט יכולה להיות הבית שלכם.

  האוכלוסיה בפרדסיה מגוונת, וניתן לראות את המרקם המרגש בה המבוסס על אנשים צעירים בתחילת חייהם, משפחות שזה עתה העתיקו את חייהן אל פרדסיה וגם את התושבים הוותיקים שזוכרים עוד את הנחת אבן הפינה.

   

  דירות על הנייר: במקום דירה חדשה 4 חדרים, תוכלו לרכוש דירה גדולה יותר

  יצאתם לדרך במטרה לרכוש דירות חדשות בפרדסיה 5 חדרים? לא מעט עסקאות נדל"ן נופלות בגלל שיקולים כלכליים. עם זאת, בתור משקיעים מנוסים או במידה ואתם עתידים לרכוש את הנכס הראשון שלכם,

  דעו כי ישנה אפשרות נוספת שלא מעט קבלנים מציעים: רכישת דירה על הנייר. אז נכון, מהדירה הזו לא תוכלו להתרשם ולהתהלך בה, אך בהחלט תוכלו להוזיל את עלותה בעד כ-30%! מדובר על הנחה אדירה שמעניק הקבלן בכדי לזכות במימון לפרוייקט.

  חשוב לדעת כי עם היקף הנחה שכזה, לעתים אתם יכולים לרכוש דירה גדולה יותר ואטרקטיבית יותר (על חשבון ההנחה שקיבלתם). במילים פשוטות: הכסף שלכם יכול בהחלט להיות שווה יותר. לפני שאתם חותמים הסכמים על קניית דירה להשקעה, הבטיחו כי מיציתם את כל האפשרויות.

   

  עד כמה פשוט לעבוד ולהתנייד בפרדסיה? פשוט מאד

  מה שהמון פעמים מונע ממתעניינים להגיע מראש לבדוק דירות בבניה מתוך פרויקטים בשיווק, הוא המיקום של פרדסיה. מאחר והיא אינה נחשבת לעיר, רבים חוששים מפתרונות התחבורה בה, אפשרויות התעסוקה והפנאי בה. חששות לחוד ומציאות לחוד: פרדסיה מציעה לכם את כל שתוכלו לבקש ואף יותר!

  ההתניידות מפרדסיה אל הערים הגדולות – עד כמה היא מורכבת? סביר מאד כי את התעסוקה שלכם לא תמצאו בפרדסיה, אך שימו לב: היא נמצאת סמוך לצירי התנועה הראשיים בישראל, בין היתר לכביש 6 וכביש 2.

  כך, תושבי המועצה המקומית יכולים לעבוד בערים הסמוכות כדוגמת נתניה או חדרה, או להתרחק לחיפה הגדולה. אפשרות נוספת היא לחפש פתרונות תעסוקה דרומה בערים רעננה, הרצליה, כפר סבא וכמובן שבתל אביב.

   

  דירת גן – הדירה הנחשקת או המושמצת ביותר?

  מחירי דירות חדשות בפרדסיה מוצעים בהתאם ליוקרת הדירה, הפרוייקט וגודל הדירה. אחת הדירות המומלצות והמושמצות בו זמנית היא דירת הגן.

  שימו לב: כל עוד אתם רוכשים בית צמוד קרקע, הרי שכל החסרונות שיצויינו מיד, אינם רלוונטים. עם זאת, במידה ורכשתם דירה בבניין מתוך דירות חדשות בפרדסיה לזוגות צעירים, הרי שחשוב שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים:

   

  באשר ליתרונות, הרי שאתם זוכים באיכות חיים אדירה:

  • גינה גדולה ומרווחת לגידול הילדים
  • אפשרות להקים בריכה או ג'קוזי
  • ניתן להקצות חלק למגרש משחקים
  • אפשרות לגדל בעל חיים

   

  חסרונות:

  • לא אחת, אשפה של דיירים סוללת את דרכה אל הגינה שלכם
  • דירות גן הן הדירות הנחשקות ביותר בקרב הפורצים
  • אתם לא משתמשים במעלית, אך כדיירי הבניין בהחלט משתתפים בהוצאות התחזוקה

   

  לחצו לצפייה במידע נוסף על פרדסיה בויקיפדיה

  מפה של פרדסיה: