פרויקטים חדשים בעפולה – דירות חדשות, קרקעות חקלאיות, נכסים להשקעה, נדל"ן בעפולה

בעיר עפולה שבצפון הארץ חיים בסביבות 50,000 תושבים. התשואה הממוצעת על דירה חדשה להשקעה בעפולה נכון לשנת 2024 היא סביב 2.85% לשנה.

 

פרויקטים חדשים בעפולה – טווחי מחירים של דירות חדשות בעפולה לשנת 2024

סוג הנכסמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים בעפולה1.1 מיליון - 950,000 ₪
העלות של דירת 3 חדרים בעפולה1.3 מיליון - 1 מיליון ₪
מחיר דירת 4 חדרים עפולה1.8 מיליון - 1.5 ₪
כמה עולה דירת 5 חדרים בעיר2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
מחירים של דירות פנטהאוז1.7 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)250,000 - 100,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר1,310,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע3,100 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.84%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  הכוכבת הצפונית – נדלן למכירה בעפולה

  מחוז הצפון בישראל ידוע הודות לכמה ערים מרכזיות, ביניהן גם עפולה שהוכרזה כעיר בשנת 1972. למרות שעפולה מאד עירונית, לא ניתן להתעלם מהאיכויות הכפריות שלה ומהאווירה המשפחתית המאפיינת אותה.

  עפולה מוקפת באזורים מוריקים ובנוף ייחודי המצדיק את התואר המחייב שלה: בירת העמק. היתרונות הרבים של העיר עפולה הביאו לכך שבשנים האחרונות חלה בה תנופת בנייה משמעותית המציעה לרבים אפשרות לרכוש דירות חדשות בעפולה עילית.

  ההגירה אל עפולה מעלה גם את מספר התושבים בה, אך בעיקר את מספרם של פרויקטים חדשים למגורים בעפולה, כמו גם משרדים למכירה בעפולה המתפרסמים מעת לעת.

  עפולה אינה משרתת רק את תושביה, אלא שהיא מוקד מרכזי גם עבור ערים אחרות מסביבה: עפולה הינה מוקד תעסוקתי פורה, היא מספקת שירותים כמו שירותים רפואיים וכמובן שהיא גם עיר של מסחר ובילויים.

  על כן, אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא נדל"ן מסחרי בעפולה. עפולה נחשבת לעיר מטופחת וירוקה, והיא מחזיקה במוניטין יוקרתי לאחר שהיא זכתה ב-5 כוכבי יופי.

   

  דירה חדשה מקבלן בעפולה בבירת העמק

  כשאתם רוכשים דירה חדשה בעפולה, אתם רוכשים דירה בעיר שכונתה בירת עמק יזרעאל. בעת שיוצרים השוואה בין עפולה ובין שאר הערים באזור, ניתן לגלות פער עצום שנפער בין עפולה ובין הערים האחרות.

  עפולה הינה העיר המתקדמת והמתפתחת ביותר, תוך שהיא נהנית מסטטוס של עיר מרכזית באזור המושכת אליה רבים הודות לשירותים הזמינים בה ואפשרויות התעסוקה הרבות. נתון זה חשוב מאד, שכן במידה ואתם מעוניינים לעבור אל העיר, דעו כי פתוחות בפניכם לא מעט אפשרויות.

  למרות המגמה בה דבקה עפולה בשנים האחרונות כעיר מתפתחת, עדיין היא ידועה בגוון האותנטי שלה, האנשים החמים והאווירה המשפחתית. פרויקטים חדשים בבניה בעפולה מזמנים גם לכם את האפשרות להפוך תושבים של בירת עמק יזרעאל!

  מעבר לכך שישנם פרויקטים בשיווק המעידים על התפתחות העיר, הרי שישנו פיתוח גם מכיוון האחר: עיריית עפולה משקיעה המון על מנת להפוך את עפולה להעיר המובילה ביותר בצפון.

  הצפי הוא שאוכלוסיית עפולה בעוד כ-20 שנה תגיע לכמאה אלף תושבים! הפיתוח התמידי של העיר מביא עמו בשורות טובות נוספות: מתכנים לשפר את תשתיות הכבישים בעיר, הקמה של אזורי היי-טק והקמה של תחנת רכבת שתאפשר גישה נוחה יותר למגוון רחב של יעדים בארץ.

   

  עד כמה עפולה קרובה אל אזור המרכז?

  פרויקטים בתכנון המאפשרים גם לכם לרכוש נדל"ן בעפולה במחירים נוחים, לעתים לא מספיקים. הערים הנמצאות במחוז הצפון לא אחת מעוררות את חשד המשקיעים שכן מדובר על אזורים שלא ראוי להשקיע בהם.

  הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס, בעיקר בכל הקשור להשקעה בעפולה. מעבר לכך שהעיר מגלמת בתוכה מגוון רחב של יתרונות ותארים מחמיאים, הרי שהיא אינה רחוקה מאזור המרכז כפי שניתן לחשוב.

  היציאה מעפולה אפשרית באמצעות שתי יציאות: יציאה אחת שהינה לכיוון צפון ועוד יציאה לכיוון דרום שגם מחברת אתכם אל כביש 6. בעוד רבים אלו הסבורים כי מדובר על מסע בלתי נגמר מעפולה אל תל אביב, המרחק בין הערים עומד על כשעה בלבד, כך שתוכלו ליהנות מהאווירה הכפרית בתוך העיר בעפולה, תוך שתעבדו בתל אביב במרחק של שעה בלבד מהבית שלכם.

  כמו כן, העיר מרוחקת כחצי שעה בלבד מהעיר חיפה. אם גם אתם חששתם מהשקעה בעיר בעקבות סוגיית המרחק, כעת גם אתם מבינים כי העיר אמנם צפונית, אך מחוברת למרכז הארץ.

   

  בשקיפות מלאה: זהו מחיר דירה חדשה בעפולה (ממוצע)

  החלטתם ללכת על כיוון של דירות חדשות בעפולה למכירה? לפניכם המחירים שישקפו בפניכם את העלות המשוערת על פי עסקאות שכבר נסגרו בעבר בעיר.

  אם כן, עלות של דירת 3 חדרים חדשה מקבלן עומדת על כ-1.3 מיליון שקלים לערך, בעוד דירות חדשות 4 חדרים מתומחרות בעלות של כ-1.5 מיליון שקלים.

  דירות חדשות 5 חדרים יעלו לכם כ-1.7 מיליון שקלים ודירות של 6 חדרים מתומחרות בכ-1,970,000 שקלים.

  שימו לב כי במידה ותרכשו דירה חדשה על הנייר בעפולה, אתם עתידים ליהנות מהנחה משמעותית שיכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים!

   

  דירה להשקעה בעפולה: האם הולכים רק על אזורים מבוקשים?

  ישנן דירות בבניה המיועדות למגורים, אך גם ישנם אלו שבוחרים להשקיע בעפולה ולא לגור בה. החלטתם להתעניין לגבי פרויקטים בעפולה רובע יזרעאל לטובת השקעה וכעת השאלה המציפה אתכם היא האם כדאי להשקיע באזור מבוקש או לא? כדאי לשקול כמה דברים:

  ראשית, בעת שאתם רוכשים נכס באזור מפותח ומבוקש, יהיה לכם קל יותר למכור את הנכס. אזורים מבוקשים יהיו אזורים הנהנים מפתרונות תחבורה מתקדמים, כמו גם אזורים הקרובים אל מסגרות חינוכיות, מקומות בילוי ופנאי ומוסדות המעניקים שירותים. החיסרון? עלות גבוהה יחסית.

  מנגד, אם תרכשו דירה להשקעה באזור שאינו מפותח כעת אך עתיד להתפתח בעתיד, אתם עתידים למצוא קושי מסוים במציאת דיירים, מה שתחילה יכול להביא לכך שהדירה יכולה להיות ריקה מדיירים לתקופה מסוימת.

  היתרון הגדול הוא כמובן לטווח הארוך, שכן בעת שהאזור בו נמצאת הדירה יתפתח, כך גם ערך הדירה שלכם יעלה ותוכלו לא רק ליהנות מביקוש רב מצד דיירים, אלא גם מדמי שכירות גבוהים יותר שתוכלו לדרוש בהם. על כן, עשו את השיקול איזה פורמט השקעה מתאים לכם יותר בשלב זה.

  פרויקטים בעפולה שהסתיימו או שאינם בשיווק

  מפה של העיר עפולה: