פרויקטים חדשים בנס ציונה – דירות חדשות, קרקעות, משרדים, נכסים מניבים להשקעה, נדל"ן בנס ציונה

מספר התושבים שמתגוררים בנס ציונה נכון להיום הוא בסביבות 50 אלף תושבים. נס ציונה היא יעד השקעה פופולרי בישראל וכר פורה לייזום פרויקטים חדשים. התשואה הממוצעת על דירה חדשה להשקעה בנס ציונה היא בסביבות 2.5% לשנה.

 

פרויקטים חדשים בנס ציונה – טווחי מחירים של דירות חדשות בנס ציונה לשנת 2024

סוג הנכסמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים בנס ציונה1.8 מיליון - 1.4 מיליון
עלות דירת 3 חדרים בנס ציונה2.7 מיליון - 1.9 מיליון
כמה עולה דירת 4 חדרים בנס ציונה3.5 מיליון - 2.4 מיליון
מחירי דירות 5 חדרים בנס ציונה4 מיליון - 2.8 מיליון
מחיר דירת פנטהאוז בנס ציונה3 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה בנס ציונה (חצי דונם)450,000 - 150,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  פרויקטים חדשים לרכישה בנס ציונה

  רגע לפני שאתם מתעניינים לגבי דירה חדשה בנס ציונה, מה אתם כבר יודעים על העיר? שנת 1992 הייתה שנת מפתח לנס ציונה – השנה בה היא הפכה לעיר. כיום, היא משתרעת על פני כ-16,000 דונמים ומספר התושבים בה עומד על כ-46,000 תושבים לערך – מספר שצפוי לעלות בעקבות דירות בבניה ותנופת הבנייה בעיר. נכון להיום, ישנם פרויקטים עתידיים בנס ציונה לצד פרויקטים בשיווק המציעים לכם אפשרות נדל"ן נפלאה בדמות מעבר אל העיר או רכישת דירה להשקעה.

   

  מדוע כדאי לרכוש דירות חדשות בנס ציונה בשכונת ארגמן?

  לא ניתן לדבר על דירות חדשות בנס ציונה למכירה מבלי לדבר על שכונת ארגמן. השכונה כבר צברה לעצמה מוניטין מחמיא מאד של שכונת יוקרה נחשקת והיא ממוקמת בחלקה המערבי של נס ציונה. מבחינת רחובות, השכונה נמצאת בין רחובות שדרות המעפילים, עמק השושנים והשריון. למרות שהשכונה כבר אוכלסה, עדיין ניתן למצוא בה דירות חדשות המוצעות למכירה כאשר האוכלוסייה המאפיינת את השכונה מבוססת על משפחות צעירות שהגיעו אל נס ציונה דווקא מבחוץ – מאזור תל אביב.

  אם אתם בוחנים פרויקטים חדשים למגורים בנס ציונה על פי ממוצע הגילאים של תושבי השכונה, דעו כי נתח גדול מהאוכלוסייה בשכונה זו הינו סביב גיל ה-40 ואילו ממוצע הגילאים של הילדים נע סביב גילאי היסודי. היתרון הגדול של שכונת ארגמן הוא העובדה כי למרות שמדובר על שכונה חדשה מאד, עדיין ניתן ליהנות בה כבר ממוסדות חינוך כדוגמת גני ילדים ובתי ספר, כך שאין כל צורך להרחיק בתוך נס ציונה על מנת להכניס את הילדים למסגרות. בנוסף לאלו, ישנם שירותים נוספים הזמינים לתושבים כדוגמת מרכז מסחרי, בריכה שכונתית וגם קופת חולים.

  דבר נוסף שבוחנים עם פרויקטים חדשים בבניה בנס ציונה וגם עם כאלו שכבר מאוכלסים, הוא כל עניין התחבורה. התניידות קלה חשובה לכל התושבים ולשכונת ארגמן ישנו יתרון גם בהיבט זה: השכונה המדוברת נמצאת בקירבה אל כביש מספר 42 המקשר אתכם אל כבישים מרכזיים כמו איילון, כביש 431 וכביש 4. בנוסף, בתוך השכונה עצמה ישנם קווים של תחבורה ציבורית שיוכלו לנייד אתכם בחמש דקות בלבד אל מרכז העיר.

   

  דירה חדשה במרכז נס ציונה ופתרונות תעסוקה

  המון אנשים בודקים ראשית את אפשרויות התעסוקה בעיר ובשכונה עוד לפני שהם בודקים את מבנה הדירה, ובצדק. פתרונות תעסוקה איכותיים מעניקים לכם יתרון ומאפשרים לכם לעבוד בסמוך לדירה שלכם. אם החלטתם להתמקד בשכונת ארגמן, דעו כי השכונה ממוקמת במרחק קצר מאד מפארק המדע ומפארק תעשיות מדע יצחק רבין – אזורים הגדושים במשרדים של חברות גדולות. באופן זה, אתם יכולים להגיש מועמדות למשרות נחשקות ומוערכות שנמצאות במרחק קצר ממקום המגורים שלכם.

   

  המספרים לפניכם: מהו מחיר דירה חדשה בנס ציונה?

  דירת 3 חדרים מקבלן תעלה לכם בממוצע כ-1,900,000 שקלים, בעוד דירות חדשות 4 חדרים מתומחרות בעלות של 2,300,000 שקלים. מאחר וככל שהדירה גדולה יותר כך המחיר שלה עולה, דירות חדשות 5 חדרים בנס ציונה יעלו לכם 2,700,000 שקלים. דירות חדשות בעיר נס ציונה ניתן לרכוש גם בגדלים של 2 חדרים וגם של שישה חדרים. היצע הדירות מגוון וכך אתם יכולים למצוא גם פרויקטים המציעים דירות גן חדשות בנס ציונה כמו גם פנטהאוזים גדולים. לצד הדירות, ישנה גם אפשרות לרכוש נדל"ן מסחרי בנס ציונה.

  וכמה אתם יכולים לדרוש עבור דירה שרכשתם וכעת אתם מפרסמים אותה לשכירות? מובן כי המחירים משתנים בהתאם לגודל הדירה, האם מדובר על דירות יוקרה בנס ציונה ומה מיקומן. יחד עם זאת, ניתן לתת הערכה כללית על מנת שאתם תוכלו לחשב את צעדיכם. אם רכשתם דירה בשכונת ארגמן, תוכלו לדרוש בדמי שכירות חודשיים של בין 5000-5500 שקלים לדירה בגודל של ארבעה חדרים. אם רכשתם דירה גדולה יותר בגודל של חמישה חדרים, דמי השכירות שתוכלו לדרוש כבר עומדים על כ-6000 שקלים ואפילו יותר.

   

  מחירים של דירות בנס ציונה לפי שכונה / איזור בעיר

   

  דירה חדשה בנס ציונה - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  עמידר2.1 מיליון - 1.7 מיליון
  הדגל2.1 מיליון - 1.7 מיליון
  נווה ניר2.2 מיליון - 1.8 מיליון
  גבעת מיכאל2.2 מיליון - 1.8 מיליון
  נווה כרמית2.4 מיליון - 1.9 מיליון
  גני איריס2.4 מיליון - 1.9 מיליון
  יד אלעזר2.4 מיליון - 1.9 מיליון
  גני הדר2.4 מיליון - 1.9 מיליון
  מרכז העיר2.7 מיליון - 2.1 מיליון
  וואלי2.7 מיליון - 2.1 מיליון
  סביוני הפארק2.7 מיליון - 2.1 מיליון
  גבעת נוף3 מיליון - 2.2 מיליון
  ארגמן3 מיליון - 2.2 מיליון

   

  משקיעים בדירה בנס ציונה? השקיעו בצורה מושכלת

  לא כל רוכשי הדירות בנס ציונה עוברים בסופו של דבר אל העיר, אלא שעבור לא מעט רוכשים מדובר על דירה להשקעה בנס ציונה. אם אכן החלטתם לרכוש דירה חדשה מקבלן בנס ציונה לטובת השקעה, כדאי שתעניקו תשומת לב לפרמטרים הבאים. המטרה? להשכיר את הדירה בקלות וגם ליהנות מרווח גדול יותר.

  ראשית, על מנת ליהנות מאפשרות של דמי שכירות גבוהים יותר, כדאי לרכוש דירה חדשה על הנייר בנס ציונה בקומה כמה שיותר גבוהה בבניין. לקומות גבוהות יש לא מעט יתרונות, כמו כיווני אוויר טובים יותר, שקט משמעותי יותר וגם דירות הנמצאות בקומות הגבוהות הן דירות בעלות ערך רב יותר. באופן זה, לא רק שתוכלו לדרוש בדמי שכירות גבוהים יותר, אלא שגם תוכלו לדרוש יותר עבור הדירה בעת שתרצו למכור אותה.

  אלמנט חשוב נוסף הוא לרכוש דירת 2 חדרים חדשה בנס ציונה או דירות בגודל של שלושה חדרים. הסיבה היא מאחר וקהל היעד של הדירות השכורות הוא זוגות צעירים ומשפחות צעירים, כך שדירות בגודל של חמישה חדרים יהיה לכם קשה יותר להשכיר וכך אתם עלולים להפסיד כסף. על כן, כשאתם בוחנים דירות מתוך פרויקטים מתוכננים, התמקדו בדירות הקטנות ומקדו את קהל היעד שלכם.

  ולבסוף, חפשו נדל"ן בנס ציונה שקרוב אל המקומות המרכזיים ביותר בעיר נס ציונה: החל ממוסדות חינוך, דרך מרכזי פנאי ובילוי עוד קווי תחבורה ציבורית. אנשים המתגוררים בשכירות מחפשים לא רק אחר פתרון דיור, אלא גם אחר איכות חיים שתאפשר להם נגישות קלה וסביבת מגורים ההולמת את הצרכים שלהם.

  פרויקטים בנס ציונה שהסתיימו או שאינם בשיווק

  מפה של העיר נס ציונה: