פרויקטים חדשים ביהוד – דירות חדשות למכירה, נדל"ן להשקעה ולמגורים בעיר יהוד

30,000 התושבים אשר מתגוררים ביהוד (נכון לשעת כתיבת שורת אלה) נהנים מאיכות חיים גבוהה ומעיר שהמדד הסוציו-אקונומי שלה עומד על 8 מתוך 10 בדירוג הארצי. התשואה הממוצעת על דירה חדשה ביהוד, עומדת כיום על כ-3% בשנה.

 

פרויקטים ביהוד – מחירים ממוצעים של דירות חדשות ביהוד – שנת 2024

דירה חדשה ביהוד - טווח מחירים משוערמחיר ממוצע (ש"ח)
מחירי דירות 2 חדרים ביהוד2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
עלות דירת 3 חדרים חדשה ביהוד2.6 מיליון - 2 מיליון ₪
מחיר דירת 4 חדרים ביהוד3 מיליון - 2.3 מיליון ₪
המחיר של דירות 5 חדרים - יהוד3.3 מיליון - 2.6 מיליון ₪
מחירים של דירות פנטהאוז ביהוד3 מיליון ש"ח ומעלה ₪
קרקע להשקעה ביהוד450,000 - 350,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר2,880,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע7,000 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.92%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  דירות חדשות ביהוד להשקעה ולמגורים

  יהוד אוחדה עם נוה מונסון בשנת 2003, ומאז היא מוכרת בשם יהוד-מונסון. בעיר מתגוררים לערך כ-30,000 תושבים, ואם צריך לשפוט על פי פרסומים על פרויקטים חדשים למגורים, מספר התושבים עתיד לעלות בקרוב.

  העיר מעניקה לתושבים שלה איכות חיים גבוהה מאד, כאשר ניתן דגש על החינוך, נראות העיר ופעילויות לשעות הפנאי. נכון להיום מוצעות דירות חדשות ביהוד מונוסון בגדלים שונים – משלושה חדרים ועד שישה חדרים, כאשר לא מעטים גם משקיעי הנדל"ן שעושים את צעדיהם דווקא בעיר זו.

   

  רגע לפני: בדקו את סביבת הבניין

  מטבע הדברים, לפני שרוכשים דירה מבצעים את כל הבדיקות האפשריות ובוחנים שלל פרויקטים עתידיים ביהוד. אחת הבדיקות הראשונות שאתם צריכים לעשות היא בדיקת הסביבה. חשוב מאד לבצע את הבדיקה הזו מאחר והיא המון פעמים יכולה לשקף לכם האם הדירה רלוונטית לכם או לא.

  המשמעות של בדיקת הסביבה היא להבין האם ישנו כל גורם שעתיד לפגוע במרקם איכות החיים שלכם – החל ממיקום של מזבלה בסמוך לבניין ועד מבני תעשייה הפולטים חומרים רעילים.

  כשם שעליכם לשלול גורמים מסוימים, כדאי גם לסמן כאלו שהייתם רוצים למצוא בסביבת המגורים שלכם – החל ממוסדות חינוך ועד מרכזים מסחריים.

  כשאתם רוכשים את הדירה מתוך פרויקטים חדשים ביהוד לזוגות צעירים, אתם יכולים גם לדעת במידה רבה מה הצפי לסביבת המגורים שלכם.

  הקבלנים המוכרים את הדירות לרוב עושים את הבדיקות המקדימות עבורכם ולפניכם, כך שהם יכולים לספר לכם האם ישנו צפי לבניה נוספת סביב הבניין בו אתם מתעניינים, אילו מטרדים ישנם אם ישנם כאלו וכן הלאה. ככל שתעשו בדיקות מקדימות רבות יותר, כך טוב יותר.

   

  הוסיפו למחיר הנוח עוד הוזלה נוספת: דירות על הנייר ביהוד

  מחירי דירות חדשות ביהוד כבר יוצגו בפניכם, אך רגע לפני כדאי שתדעו כי יש לכם אפשרות להוזיל את רכישת הנכס שלכם. מרבית הרוכשים מבצעים את העסקה רק לאחר שהבניין החל בתהליך הבניה, כאשר המון פעמים גם ישנה דירה לדוגמא שמגיעים לראות.

  כל עוד מדובר על דירות בבניה מתוך פרויקטי בניה חדשים ביהוד, סביר כי לא תוכלו להשיג הנחה משמעותית. בעת שמדובר על רכישת דירה חדשה על הנייר – מדובר כבר על נושא אחר לגמרי.

   

  המון קבלנים מפרסמים את הפרויקט שלהם בשלב מוקדם מאד, עוד לפני תחילת תהליך הבניה. מדובר על מסע פרסום מאסיבי שאמור למשוך אליו כמה שיותר רוכשים, כאשר אחת הדרכים למשוך את הרוכשים היא עם מבצעי השקה מפתים.

  משמעותה של דירה על הנייר היא שטרם החל תהליך הבניה, וכעת היא וכל הבניין נמצאים בשלבי תכנון בלבד. ההוזלה הצפויה? יכולה להגיע גם לכמאה אלף שקלים.

   

  המחיר של דירות חדשות ביהוד למכירה

  אז כמה תעלה לכם דירה חדשה מקבלן ביהוד? אלו המחירים:

  – דירה חדשה ביהוד בגודל של 6 חדרים תעלה לכם בסביבות 2,700,000 שקלים

  – דירות חדשות ביהוד 5 חדרים מוצעות למכירה בעלות ממוצעת של 2,550,000 שקלים.

  – דירות חדשות 4 חדרים ביהוד יעלו לכם כ-2,300,000 שקלים.

  – דירת 3 חדרים חדשה ביהוד יעלו לכם סביב ה-1,900,000 שקלים – תלוי פרויקט.

   

  טווחי מחירים של דירות חדשות ביהוד לפי שכונה / אזור בעיר:

  דירה חדשה ביהוד - מחיר לפי אזור/שכונהעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  אזור תעשיה (מכבי)2.8 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  קרית ביאליסטוק2.8 מיליון - 1.9 מיליון ₪
  מרכז העיר יהוד3 מיליון - 2.1 מיליון ₪
  קרית סביונים3 מיליון - 2.1 מיליון ₪
  נווה אפרים3.2 מיליון - 2.3 מיליון ₪

   

  נדל"ן ביהוד: מדוע מומלץ לרכוש דירות השקעה קטנות?

  מתעניינים לגבי קניית דירה להשקעה? לא משנה עד כמה ההון הנזיל שלכם גדול ומאפשר לכם לרכוש את הדירה הגדולה ביותר בפרויקט, העדיפו תמיד דירה קטנה כל עוד היא מיועדת להשקעה. קהל השוכרים לא מעוניין בדירות גדולות – לא מבחינה פרקטית ובטח שלא מבחינה תקציבית.

  עם רכישת דירה גדולה אתם עלולים למצוא עצמכם ללא דיירים ודירה ריקה, וחבל. התמקדו על דירות של שלושה או ארבעה חדרים המתאימות למשפחות צעירות המתחילות את חייהן.

   

  איך תבחרו את הקומה המתאימה לכם בבניין?

  אחרי שראיתם דירות חדשות במרכז העיר ובחרתם את הדירה הנבחרת שלכם, כל שנותר לכם הוא לבחור את הקומה בה תגורו? הקומה משפיעה על איכות החיים שלכם ועל שגרת היום שלכם, כך שאכן ראוי להתעכב על השאלה באיזו קומה כדאי לגור.

  דעו כי ככל שהדירה שלכם תהיה בקומה גבוהה יותר, כך תשלמו עליה יותר במעמד הרכישה. לפניכם, שלושה פרמטרים שיוכלו לסייע לכם לבחור את הקומה בה תגורו:

  ראשית, האם יש לכם בעיה לעלות במדרגות? כל עוד אתם נמנעים ממדרגות הבניין ונוהגים לעלות רק במעלית, יהיה כדאי לבחור בקומה נמוכה יותר.

  הסיבה לכך היא שבעת שתהיה הפסקת חשמל או תקלה במעלית, לא תהיה לכם ברירה אלא לעלות במדרגות, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון. המלצה זו רלוונטית בעיקר לאנשים בגילאים מתקדמים.

  בנוסף, עד כמה אתם נוטים לבלות את זמנכם הפנוי במרפסת הבית? ישנם אלו המשתמשים על בסיס יומי במרפסת ואלו שלא יוצאים אליה כלל.

  כל עוד אתם אוהבים את המרפסת ואת האוויר הפתוח, יהיה כדאי לשקול אפשרות לרכוש דירה בקומה גבוהה יותר. בקומות הגבוהות האוויר טוב יותר, ומעבר לכך – אתם נהנים מנוף מרשים, פתוח ונרחב יותר.

  אלמנט נוסף הינו פחד גבהים. אם אתם מראש יודעים שאתם פוחדים מגבהים וכי דירה בקומה גבוהה תמנע מכם לצאת למרפסת, כדאי לוותר על התענוג למרות שדירה בקומה גבוהה נחשבת יוקרתית יותר. פרויקטים בשיווק יציעו לכם גם דירות בקומות נמוכות יותר, כך שאפשר להתמקד גם עליהן.

  פרויקטים ביהוד שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

  מפה של יהוד: