פרויקטים חדשים ביבנה – דירות חדשות, נכסים להשקעה, נדל"ן ביבנה

בשנת 1986 הוכרזה יבנה כעיר, וכיום מתגוררים בה כ-46,000 תושבים לערך. רגע לפני שאתם רוכשים דירה חדשה ביבנה, תשמחו לדעת כי העיר מדורגת בדירוג של 7/10 בדירוג החברתי-כלכלי.

נדל"ן ביבנה הוא שם כולל לאפשרויות רבות העומדות בפניכם, החל מרכישת דירת מגורים ועד לקניית דירה להשקעה. לפניכם מידע מקיף על נדל"ן ביבנה, דירות חדשות למכירה בעיר, מחירים ועוד.

 

פרויקטים חדשים ביבנה למכירה – טווחי מחירים של דירות חדשות ביבנה בשנת 2024

דירה חדשה ביבנה למכירה - טווח מחירים משוערמחיר ממוצע של דירה חדשה בעיר (ש"ח)
כמה עולה דירת 3 חדרים חדשה ביבנה2.5 מיליון - 2 מילון ₪
עלות דירת 4 חדרים ביבנה3 מיליון - 2.2 מילון ₪
מחירי דירות 5 חדרים חדשה בעיר יבנה3.3 מיליון - 2.5 מילון ₪
מחירים של דירות 6 חדרים3.7 מיליון - 3 מילון ₪
מחירים של דירות פנטהאוז ביבנה3 מיליון ש"ח ומעלה ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר2,239,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע5,500 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.95%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  דירות חדשות ביבנה – למגורים ולהשקעה

  אחרי שהחלטתם לעשות את הצעד ולרכוש דירה – למטרות השקעה או מגורים, הרי שאתם צריכים לקבל החלטה משמעותית: היכן לרכוש את הנכס? בעוד ישנם אזורים שמאז ומעולם נהנו מביקוש גבוה, ישנם אזורים שבשנים האחרונות מצליחים לעלות על פודיום המנצחים, לזכות באהדת הרוכשים וליהנות מתנופת בניה. העיר יבנה היא אחת מאותן ערים שהמתינו בסבלנות לתורן להתבלט ולהיכנס למגרש הנדל"ן כשחקנית חזקה.

  בימים אלו ישנם פרסומים על דירות חדשות ביבנה לזוגות צעירים, המוצעות בגדלים שונים של בין 3 ל-5 חדרים, כאשר ניתן למצוא גם דירות "מיוחדות" כדוגמת דירות גן ופנטהאוז. אז מה חשוב שתדעו על העיר ועל קניית דירות חדשות מקבלן ביבנה?

   

  קניית דירה להשקעה בעיר מרכזית – ברוכים הבאים ליבנה!

  התגובה הראשונה של משקיעים שבוחנים אפשרויות השקעה, בין היתר עם דירות חדשות ביבנה למכירה, היא הרמת גבה: "יבנה, האמנם?". ואכן, העיר יבנה אמנם לא זוכה למיתוג יוקרתי או נחשק ובטח שלא ליחסי הציבור הטובים ביותר, איך היא מגלמת בתוכה את כל שאפשר לבקש:

  • נכסים במחירים אטרקטיביים
  • דירות בשלל גדלים
  • שכונות מפותחות ומתפתחות
  • ובעיקר: היא מחזיקה ביתרון גיאוגרפי משמעותי!

   

  לא במקרה גם אתם נחשפים לשלל מודעות על פרויקטים בשיווק בעיר יבנה. העובדה כי היא מרוחקת כ-20 דקות בלבד נסיעה מבירת התרבות והכלכלה של ישראל תל אביב, מנגישה אותה לקהל המשקיעים וגם למשפחות צעירות שמחפשות עיר מגורים חדשה, ראויה ומתפתחת. מדובר על עיר מודרנית לכל דבר ועניין, שה"חטא" הגדול שלה הוא שהיא נשארה מאחורי הקלעים שנים רבות.

  חשוב להבין כי העובדה שהעיר קרובה לעיר תל אביב, מאפשרת לאלו המתגוררים בה ליהנות משלל אפשרויות תעסוקה בעיר הגדולה, וכמובן שגם בערים הדרומיות לה כדוגמת אשדוד.

   

  פרויקט דירות ביבנה – מדוע כדאי לרכוש דירה חדשה?

  ככל הנראה, גם אתם מתלבטים ממושכות האם לרכוש דירה יד שניה או דירה חדשה מקבלן. מובן כי למטבע יש שני צדדים, וכל אפשרות רכישה מגלמת בתוכה יתרונות וחסרונות.

  עם זאת, בעת שאתם רוכשים דירה מתוך פרויקטים ביבנה החדשה, אתם זוכים במניפה רחבה של יתרונות:

  • סטדנרט הבניה המתקדם ביותר בכל הקשור לבטיחות
  • דירות גדולות ומרווחות יותר
  • דירות הנבנות באזורים נחשקים בעיר
  • איכות חיים בדמות חניות, מחסנים, חדרי דיירים
  • דירות משופצות שלא מצריכות מכם להשקיע

   

  גם עם דירות חדשות ביבנה הירוקה: האוכלוסיה בעיר מגוונת וזהו יתרון אדיר

  ישנן ערים שמגודרות כערים של אוכלוסיות מסוימות – החל מאנשים הדבקים באורח החיים המסורתי ועד אלו שאורח החיים שלהם הוא המודרני והליברלי ביותר.

  הקסם של העיר יבנה נעוץ בעובדה כי היא מאפשרת שלל סגנונות חיים, ויעידו על כך התושבים המגוונים שלה: חילוניים לצד דתיים, מבוגרים לצד צעירים, תושבים ותיקים לצד "עולים חדשים". העיר יבנה היא בית לכולם, כאשר כל תושביה חיים בהרמוניה זה לצד זה בשיתוף, קבלה והכלה.

   

  רכישת דירה עם הפנים קדימה: מהו גודל הדירה המתאים לכם מתוך פרויקטים למגורים?

  גם אם אתם מתמקדים בשלב זה על פרויקטים עתידיים וגם אם כבר ביקרתם בדירה לדוגמא, הרי שחשב מאד להעניק חשיבות לגודל הדירה.

  חשוב להדגיש כי הגודל הוא הקובע ולא מספר החדרים, זאת מאחר ואת חלוקת החדרים תוכלו דרך קבע לשנות בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. שימו לב: מספר החדרים בדירה הוא דווקא כן אינדיקציה טובה בכדי לדעת האם היא מתאימה לכם.

  לדוגמא: אם אתם כעת זוג צעיר + תינוק, הרי שבשלב זה בחייכם תסתפקו בדירה הכוללת סלון, חדר שינה ועוד חדר ילדים. עם זאת, כשרוכשים דירה חשוב להיות עם הפנים קדימה ולחזות את הצרכים העתידיים שלכם.

  לכן, רכישת דירה מתוך מספר אפשרויות של דירות 3 חדרים חדשות ביבנה, תהיה טעות. כדאי בהחלט לתמקד על דירות גדולות יותר בגודל של 4 או 5 חדרים.

   

  מחירי דירות חדשות ביבנה לפי שכונה / אזור בעיר:

  עלות דירות חדשות למכירה ביבנה - מחיר לפי אזור/שכונה בעירטווח עלויות של דירה ממוצעת בשכונה/אזור (ש"ח)
  נאות אשכול1.7 מיליון - 1.5 מיליון ₪
  נאות בגין1.7 מיליון - 1.5 מיליון ₪
  נווה אילן1.7 מיליון - 1.5 מיליון ₪
  רמות וייצמן2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  נאות שז"ר2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  נאות בן גוריון2.2 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  יבנה הירוקה2.2 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  נאות שמיר2.2 מיליון - 1.7 מיליון ₪

   

  נדל"ן ביבנה על הנייר – אפשרות להוזלה משמעותית

  מובן כי כל רוכש מחזיק בתקציב שונה וביכולת כלכלית שונה. לכן, מחירי דירות חדשות ביבנה יכולים מצד אחד מאד לשמח אתכם, ומצד שני לחסום אתכם מהאפשרות להתקדם אל עבר 4 קירות משלכם. כך או כך, דעו כי ישנה אפשרות הוזלה עבורכם טרם שלב דירות בבניה: לרכוש את הדירה על הנייר.

  בשונה מדירות שאתם מתרשמים מהן בתוך פרויקטים שיצאו לדרך, דירה על הנייר היא דירה שנמצאת בשלב השרטוט והתכנון. נכון, ישנם לא מעט חסרונות ברכישה שכזאת – החל מאפשרות לשינוי מבנה הדירה, חוסר ההיכרות שלכם עם הדיירים ועיכובים אפשריים, אך בכל הקשור ליתרון הכלכלי – הרי שאתם יכולים רק להרוויח.

  פרויקטי בניה חדשים ביבנה שנמצאים בשלב התכנון בלבד, מאפשרים לכם ליהנות מהוזלה שיכולה להגיע גם לכ-20% פחות. בעת שאתם רוכשים דירה בסכום משמעותי, אתם מבינים בעצמכם איזו הנחה אדירה אתם מקבלים מהקבלן.

  שימו לב: לעתים, תחזיקו בתקציב לרכישת דירה חדשה 4 חדרים. עם זאת, בעת שתחליטו ללכת על האפשרות של רכישת דירה על הנייר, תבינו כי נפתחות בפניכם אפשרויות נוספות בעקבות ההנחה המשמעותית שתקבלו. דירות חדשות ביבנה 5 חדרים? כבר לא בגדר חלום.

  לחצו לקריאת מידע נוסף על העיר מתוך ויקיפדיה

  מפה של העיר יבנה: