פרויקטים חדשים בטירת כרמל – דירות חדשות, נדל"ן ונכסים להשקעה בטירת הכרמל

טירת כרמל היא עיר בצפון האחרת אשר ממוקמת בסמוך לעיר חיפה. מספר התושבים בטירת הכרמל הינו באזור 24 אלף. בעיר קמים ועולים כדרך קבע פרויקטים חדשים שמובילות חברות בניה ישראליות וחברות יזמיות בתחום הנדל"ן.

המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת בטירת כרמל עומד על 4/10. על פי הנתונים שמעודכנים לשנת 2024 – מחיר ממוצע של דירת 3 חדרים חדשה בטירת הכרמל נע בין 1,490,000 ₪ ל-1,650,000 ₪.

מחיר דירות 4 חדרים מקבלן בטירת כרמל ינוע בין 1,800,000 ₪ ל-2,100,000 ₪. עלות דירות 5 חדרים חדשות בעיר תעמוד בממוצע על בסביבות 2,200,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה בטירת כרמל מוערכת בכ-2.6% בממוצע לשנה.

 

פרויקטים בטירת כרמל – טווחי מחירים של דירות חדשות בעיר בשנת 2024

דירות מקבלן בטירת כרמל למכירה - טווח מחיריםמחיר ממוצע של דירה חדשה בעיר (ש"ח) - להערכה בלבד
כמה עולה דירת 3 חדרים חדשה בטירת כרמל1.7 מיליון - 1.3 מילון ₪
מחיר של דירת 4 חדרים מקבלן בעיר טירת כרמל2 מיליון - 1.5 מילון ₪
מחירי דירות 5 חדרים חדשות בטירת הכרמל2.4 מיליון - 1.8 מילון ₪
מחירים של דירות 6 חדרים בעיר3 מיליון - 1.9 מילון ₪
דירות פנטהאוז בטירת כרמל - מחירים2 מיליון ש"ח ומעלה ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר1,650,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע3,500 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.54%

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן בטירת כרמל למגורים ולהשקעה – דירות חדשות למכירה

  טירת כרמל שוכנת במחוז חיפה שבצפון ישראל. העיר ממוקמת מדרום לחיפה, מהערים היפות, המיוחדות והמעניינות בארץ. טירת כרמל מצויה באזור שבין חלקו הדרומי של הר הכרמל לבין הים התיכון. תושבי העיר נהנים מהנופים הירוקים של הר הכרמל וכן מרצועת חוף יפיפייה באורך של כ- 2.6 ק"מ.

  אוכלוסיית התושבים בעיר עומדת על יותר מ-24 אלף איש (נכון לשנת 2021). על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה טירת כרמל מדורגת במקום 5 מתוך 10 במדד הסוציו-אקונומי.

  קצב גידול האוכלוסייה בעיר עומד על כ-4.5%. עם זאת, בהתאם לתכנית גג שנחתמה בין משרד האוצר לבין עיריית טירת כרמל, אוכלוסיית העיר צפויה להכפיל את עצמה בשנים הקרובות.

  טירת כרמל משנה את פניה בשנים האחרונות, ומהווה באופן הולך וגובר מוקד משיכה ליזמים ולמשקיעים המחפשים עסקת נדל"ן אטרקטיבית ומשתלמת. כמו כן, העיר מושכת אליה אנשים המחפשים אלטרנטיבת מגורים נוחה, זולה ואיכותית.

   

  מחירי דירות חדשות בטירת כרמל למכירה – מעודכן לשנת 2021

  העיר מציעה מגוון רחב של דירות, החל מדירות 2 חדרים לזוגות צעירים ועד דירות 6 חדרים למשפחות מרובות ילדים. מחירה של דירה חדשה בטירת כרמל משתנה בהתאם למספר החדרים, למיקום הדירה ולרמת הגימור. בכל מקרה, מחירי הנדל"ן הזולים בעיר הופכים רכישת דירה בפרויקטים נוכחיים ועתידיים בטירת כרמל להזמנות אטרקטיבית במיוחד:

  * המחיר הממוצע עבור דירת 3 חדרים בטירת כרמל נע בין 1,490,000 ש"ח ל-1,650,000 ש"ח.

  * המחיר הממוצע עבור דירת 4 חדרים בטירת כרמל נע בין 1,800,000 ש"ח ל-2,100,000 ש"ח.

  * המציע הממוצע עבור דירת 5 חדרים בטירת כרמל עומד על כ-2,250,000 ש"ח בממוצע.

   

  מחירים של דירות מקבלן בטירת כרמל לפי אזור / שכונת מגורים

   

  עלות דירות חדשות למכירה בטירת כרמל - מחיר לפי אזור/שכונהטווח עלויות של דירה ממוצעת בשכונה/אזור (ש"ח)
  שכונת בן צבי1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  נאות שלמה1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  נווה אליאס1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  עמידר1.7 מיליון - 1.2 מיליון ₪
  רמב"ם1.8 מיליון - 1.3 מיליון ₪
  רמת בגין1.8 מיליון - 1.3 מיליון ₪
  גיורא1.8 מיליון - 1.3 מיליון ₪
  כהן1.9 מיליון - 1.4 מיליון ₪
  איילת הכרמל1.9 מיליון - 1.4 מיליון ₪
  כלניות2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  דקר / שז"ר2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  מעלה נוף2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
  ביאליק2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  גלי כרמל2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪
  נאות כרמל2.1 מיליון - 1.7 מיליון ₪

   

  מיקום ותחבורה בטירת כרמל

  טירת כרמל נהנית ממיקום אסטרטגי בסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים, בראשם כביש חיפה הישן (כביש 4), כביש החוף (כביש 2), מנהרות הכרמל ותחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל. תשתיות התנועה והתחבורה הציבורית מאפשרים לתושבי העיר גישה נוחה, קלה ויעילה לאיזורי תעסוקה מרכזיים, בין אם בחיפה וביישובי חוף הכרמל הסמוכים ובין אם בערים נוספות מרכז הארץ.

  תושבי טירת הכרמל יכולים ליהנות ממגוון מרכזי בילוי ומסחר המצויים בקרבת מקום, ביניהם קניון עזריאלי, מרכז הקונגרסים ומרכז תעשיות המדע (מת"מ). אונירסיטת חיפה והטכניון מצויים גם הם במרחק קצר בלבד מהעיר, מה שהופך את העיר למוקד משיכה עבור סטודנטים וצעירים.

  טירת כרמל היא מקום מגורים מושלם עבור חובבי הטבע, שכן היא מהווה נקודת יציאה מצוינת לטיולים בשמורות הטבע באזור חוף הכרמל, ביניהם: פארק הכרמל, חוף דור וחוף הבונים.

   

  דירות לזוגות צעירים בטירת כרמל

  לאחרונה הוקמו פרויקטים חדשים בטירת כרמל לזוגות צעירים בשכונת עמק הכרמל, שכונת החותרים, שכונת איילת הכרמל ושכונת גלי הכרמל. השכונות הללו ידועות כאזורים היוקרתיים, הצעירים והירוקים בעיר.

  רבים מהפרויקטים החדשים בשכונות הצעירות של טירת כרמל כוללים מתחמי מגורים הפונים אל הים. המתחמים החדשים בעיר מציעים עבור התושבים את מעטפת המוסדות והשירותים הנדרשים: פארקים ציבוריים, מוסדות חינוך ומרכזים מסחריים.

   

  למה כדאי לרכוש דירות על הנייר או דירה מקבלן באיזור טירת כרמל?

  שוק הנדל"ן בטירת כרמל עובר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים, הנובעים מעצם היותה עיר מתפתחת. בשנים האחרונות, מושקעים תקציבים רבים לפיתוח העיר, עם פרויקטים כמו הטמנת קו מתח גבוה בשנת 2013, תוכנית "מחיר למשתכן", תמ"א 38 ופינוי בינוי.

  כל הגורמים הללו הביאו לתנופת פיתוח ובנייה מחודשת, מה שעודד את הקמתם של עשרות פרויקטי בנייה חדשים בטירת כרמל והגדיל את היצע הדירות. העיר מציעה פרויקטים חדשים למגורים, אשר מהווים מוקד משיכה עבור משפרי דיור, משקיעים ומשפחות צעירות.

  על פי הנתונים שבידינו, קניית דירה להשקעה בפרויקט חדש בטירת הכרמל צפויה להניב תשואה ממוצעת של כ-3.6% לשנה. מבין הפרויקטים לשיווק בעיר, ניתן למצוא גם כאלו המציעים דירות עם נוף לים או להר הכרמל.

  פרויקטים בטירת כרמל שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

  לא נמצאו פוסטים.

  מפה של טירת כרמל: