פרויקטים חדשים בחריש – דירות חדשות ביישוב חריש, משרדים, קרקעות, נכסים להשקעה, נדל"ן בחריש

חריש הוא יישוב שנוסד בישראל בשנות ה-80 כקיבוץ וקיבל מעמד לפני מספר שנים לא רב, בשנת 2012. בחריש מתגוררים נכון להיום בסביבות 2000 תושבים. העיר מתפתחת בקצב מסחרר וצפויה להכפיל את כמות התושבים בה כבר בשנת 2019.

בחריש בונים פרויקטים חדשים על בסיס יומי, גם פרויקטים המיועדים לציבור הדתי/חרדי וגם פרויקטים לציבור החילוני. התשואה השנתית הממוצעת על דירה להשקעה בחריש עומדת נכון לשנת 2019 על 2.8%. מחפשים פרויקט חדש בחריש? המשיכו לקרוא.

 

פרויקטים חדשים בחריש –  מחירים (טווח) של דירות חדשות בחריש לשנת 2019

סוג הנכסמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 3 חדרים בחריש1 מיליון - 650,000
עלות מחיר דירת 4 חדרים בחריש1.1 מיליון - 800,000
כמה עולה דירת 5 חדרים1.4 מיליון - 1.1 מיליון
דירת פנטהאוז בחריש1.3 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה בחריש (חצי דונם)400,000 - 150,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

נדל"ן בחריש – דירות בחריש למגורים ולהשקעה – המדריך המלא

שנת 2013 הייתה שנת מפתח עבור חריש: שנה בה שוק הנדל"ן החל להתפתח וכך פורסמו עוד ועוד דירות חדשות בחריש למכירה. המועצה המקומית חריש הינה חלק ממחוז חיפה ובדירוג החברתי-כלכלי היא זוכה לדירוג של 7/10. כ-25% מתושביה זכאים לתעודת הבגרות וכ-34% אקדמאיים. כיום, תוכלו למצוא דירות חדשות בחריש לציבור הדתי כמו גם אזורי נדל"ן המיועדים לשטחי מסחר.

הודות לקצב הבניה בחריש, גם אתם תוכלו למצוא דירות חדשות בבניה שיכולות לענות על הצרכים שלכם. כיום בחריש תוכלו ליהנות מדירות למגורים, או לחילופין נדל"ן המיועד להשקעה בדירה או אזור מסחרי.

 

חריש ואתם: מחירי דירות חדשות בחריש 

מגורים בחריש מגלמים לא מעט יתרונות, כאשר אחד הבולטים הוא כמובן המחירים המוצעים לכם. רכישת נדל"ן בחריש הינה נגישה יותר לרבים הודות למחירים הנוחים והנם הם לפניכם: קניית דירה להשקעה בחריש בגודל של 3 חדרים תעלה לכם בממוצע 1,060,000 שקלים. דירות על הנייר בחריש בגודל של 4 חדרים יעלו לכם 1,120,000 שקלים, ודירה בגודל של חמישה חדרים תעלה לכם 1,185,000 שקלים. לצד דירות אלו, תוכלו גם להשקיע בנדל"ן מסחרי שמחיריו שונים ומשתנים בהתאם להיקף השטח המסחרי והמיקום שלו.

 

מחירי דירות חדשות מקבלן בחריש (דירות ממוצעות) לפי שכונת מגורים – שנת 2019:

 

דירה חדשה בחריש לפי שכונה - מחיריםמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
אור המזרח1.1.מיליון - 700,000 ₪
המע"ר1.1.מיליון - 750,000 ₪
שכונת הפרחים1.2.מיליון - 850,000 ₪
השכונה הצפונית1.3.מיליון - 900,000 ₪
שכונת הפרסה1.3.מיליון - 900,000 ₪

 

איך קרה וישנן דירות חדשות למכירה בחריש במבצע?

מחירי מבצע לדירות חדשות מקבלן אינן דבר שאינו מקובל בשוק הנדל"ן, אלא ליהפך. לא אחת המחירים המאד נוחים המוצעים לקהל המתעניינים גורם להרמת גבה, אך דעו כי המחירים האטרקטיביים הינם חלק מתהליך שיווקי שאתם יכולים ליהנות ממנו.

הקבלנים המציגים פרויקטים בשיווק, רוצים למכור את הפרוייקט כמה שיותר מהר. אחת הדרכים לעשות זאת היא עם מחירי מבצע ממוקדים המוצעים לזמן מוגבל שמטרתם לגרום לכם לחשוב כמה שפחות ולבצע עסקה חכמה כמה שיותר מהר. נצלו את מבצעי ההשקה ותוכלו לחסוך סכום יפה שישרת אתכם בהמשך ההשקעה שלכם.

 

דמי שכירות נוחים: היתרון המשמעותי שלכם

מחירי הדירות הנוחים לא משרתים רק אתכם במעמד הרכישה, אלא גם את הדיירים שעתידים לגור בנכס שלכם. דירה חדשה בחריש שאתם רוכשים ובעתיד משכירים, היא למעשה בעלת פוטנציאל להעניק לכם שקט לטווח הארוך עם חוזי שכירות ארוכי טווח.

הסיבה? מחירי השכירות הנמוכים. על פי התחזיות השונות, שנת 2019 אמורה להיות השנה בה כמות התושבים בחריש תוכפל, כך שמדובר על תושבים שעתידים לדרוש בפתרונות מגורים ולחפש פרוייקטים בחריש.

גדילת האוכלוסייה לא מביאה רק לכך שיהיה ביקוש לדירות שלכם, אלא גם לפיתוח נוסף שיגיע בדמות הוספת מרכזים שכונתיים ומסחריים, חיזוק שירותים עירוניים והרחבת פעילות קווי התחבורה הציבורית.

דעו כי כעת עם רכישת דירה חדשה על הנייר, דמי השכירות שתוכלו לגבות הינם די נמוכים, אך המחירים הנמוכים משרתים אתכם באופן זה שתוכלו להבטיח דיירים שיחשקו בנכס שלכם.

מאחר וחריש עוד נמצאת בשלבי הקמה וכעת היא מבססת את היסודות שלה, מחיר ממוצע לשכירות עבור דירת 4 חדרים נע בין 1800-2300 שקלים לחודש. מחיר השכירות רלוונטי גם עבור דירות חדשות, מה שיכול למשוך דיירים פוטנציאליים אל הנכס שלכם.

 

האם ניתן לשנות תכנית של דירה חדשה מקבלן בחריש?

היתרון שלכם עם פרויקטים חדשים למגורים בחריש הוא שהקבלנים יכולים לגלות כלפיכם גמישות. ל

מרות שישנה תכנית מסודרת המציגה את תכנון הדירות המוצעות למכירה דרך פרויקטים מתוכננים בחריש, כל עוד מלאכת הבניה לא החלה תהיה לכם אפשרות לשנות את מבנה הדירה ולבצע שינויים בהתאם לצרכים שלכם.

בעת שאתם רוכשים דירה שאינה חדשה, עליכם לקבל את המבנה הקיים ובמידה רבה להתאים את עצמכם לדירה.

בעת קניית דירה מקבלן בחריש המצב הוא לגמרי שונה ועם רכישת דירות בבניה, הקבלנים יכולים לגלות גמישות גדולה יותר ולתכנן אתכם בשיתוף פעולה מלא את מבנה דירת החלומות שלכם.

 

השקעה בחריש: זהו את הפוטנציאל של ההשקעה המסחרית שלכם

מחפשים השקעה בחריש בדמות רכישת נדל"ן מסחרי? כשאתם בוחנים אפשרויות של פרויקטי נדל"ן עתידיים חשוב להעניק חשיבות ללוקיישן, בעיקר כשמדובר על חנויות למכירה בחריש. השקעות שכאלו הן השקעות שיש להסתכל עליהן גם לטווח הארוך, ולא רק על הצרכים העכשוויים.

על כן, נסו להעריך את האזור בו ממוקם הנכס המדובר ולהבין איפה הוא עתיד להיות בעוד 10 או 15 שנים. ככל שהלוקיישן חם יותר, כך הוא ימשוך יותר קהל והעסק ישגשג. עליכם לדעת כמשקיעי נדל"ן מסחרי, שהצלחת החנות מבטיחה כי תמשיכו ליהנות מההכנסה הפאסיבית בדמות דמי השכירות.

פרויקטים חדשים בבניה בחריש כוללים גם אזורים המיועדים לשטחי מסחר ותעשייה, כך שאם אתם בוחנים אזור ומסוים ומגלים כי בעתיד הוא עתיד ליהנות מאחוזי בניה נוספים, דעו כי זה יתרון.

ככל שאזור ההשקעה שלכם יהיה אטרקטיבי ומרכזי יותר, כך תוכלו ליהנות מביקוש לנכס ובעיקר מהכנסה שתגיע אליכם.

בשלבים ראשוניים כדאי להבטיח כי אזור ההשקעה שלכם אינו מעלה התנגדות מצד תושבים שמרכז מסחרי נבנה בסמוך אליהם, או כל התנגדויות אחרות שעלולות להעלות את שמו של האזור המסחרי בהקשרים לא חיוביים.

מפה של העיר חריש: