דירות חדשות לכניסה מיידית למכירה – מבחר פרויקטים חדשים לאכלוס מיידי באזורים שונים ברחבי הארץ

כמעט בכל עיר בישראל תוכלו למצוא פרסומים על דירות למכירה המיועדות לאכלוס מיידי. כידוע, המון אנשים רוכשים דירות חדשות, תוך שברור להם כי הם צריכים להמתין לסיום הפרויקט. זמן ההמתנה? יכול להיות מחצי שנה ועד שלוש שנים אם מדובר על פרויקט בשלביו הראשונים ולעיתים אפילו יותר מכך אם מדובר בפרויקט על הנייר לפני קבלת היתר.

רכישת דירה המאפשרת כניסה מיידית מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות: החל ממחירים נוחים, דרך אפשרות להכיר את השכנים לפני שרוכשים את הנכס ועד רכישה שאינה כוללת מסע ארוך וסבוך בצמוד לקבלן.

 

הדירה האחרונה בפרויקט? צפו למחיר נוח

פרויקטים חדשים לאכלוס מיידי מזמנים לכם יתרון משמעותי לא רק עם סטטוס הדירה ועם סטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר, אלא גם עם המחירים. בכל ענף, לא רק בעולם הנדל"ן, רכישה ברגע הנכון היא המון פעמים המשתלמת ביותר. לכן, במידה ואתם מתעניינים לגבי דירה המציעה לכם אכלוס מיידי, תוך שהיא הדירה האחרונה שנותרה בפרויקט, אתם יכולים ליהנות ממחיר אטרקטיבי במיוחד.

כל עוד הדירה נמצאת בתהליכי שיווק, על החברה הקבלנית להשקיע בשיווק ובתפעול כל המערך שמסביב, כך שהמון פעמים כלכלי יותר להציע אותה במחיר אטרקטיבי יותר כדי לקדם את העסקה.

מחירים אטרקטיביים לדירות הניתנים על ידי קבלנים אינם דבר זר: מדובר על גל המכירה הראשוני ועל גל המכירה האחרון. כך לדוגמא, רכישת דירה על הנייר מעניקה לכם את הזכות ליהנות ממחיר נמוך משמעותית בהשוואה לדירות קיימות. עם חיפוש דירות המיועדות לכניסה מיידית, יהיה כדאי להתמקד על הפרויקטים בהם נותרו הדירות האחרונות – שם חבוי פוטנציאל חיסכון אדיר.

 

דירות חדשות למכירה כניסה מיידית? דעו מי השכנים

לא מעט רוכשים פוטנציאליים וגם כאלו שכבר רכשו דירות בבנייני מגורים, מביעים חשש גדול מאד מהשכנים שיגורו איתם. מצד אחד, אלו יכולים להיות שכנים נפלאים שגם הופכים בהמשך לחברים הכי טובים, אך מצד שני אלו יכולים להיות גם שכנים שהשכנות להם הופכת את החיים בבניין המשותף לקשים ולא נעימים.

אחד היתרונות שיש לכם עם דירות חדשות המוצעות למכירה באכלוס מיידי, הוא האפשרות לדעת מי השכנים שכבר גרים בבניין. סביר להניח כי הבניין כבר מאוכלס, כך שתוכלו לדעת בקווים כלליים האם מדובר על משפחות עם ילדים, זוגות צעירים, זוגות מבוגרים, סטודנטים וכן הלאה. אינכם אמורים להכיר את השכנים אישית, אלא לדעת מהו הסטטוס שלהם ובהתאם להסיק על אורח חייהם ומידת ההתאמה אליכם.

 

אינכם צריכים להמתין לכל תהליך הבנייה

אז במה שונה דירה שרוכשים מקבלן בשלב התחלתי של הפרויקט בהשוואה לדירה המיועדת לאכלוס מיידי? כשאתם רוכשים דירות חדשות לכניסה מיידית, אתם רוכשים תוצר מוגמר! אתם יכולים לסייר בבניין המדובר ולבחון את הדירה פיסית.

מנגד, כשאתם רוכשים את הדירה בשלבים הראשונים של הפרויקט, אתם צריכים במידה מועטה להמר על נראות הדירה וטיב הפרויקט. מעבר לכך, עם רכישת דירה הנמצאת בתהליך בנייה, אתם צריכים לעבור עם הקבלן דרך ארוכה ותהליך שאינו בהכרח פשוט. עם זאת, פרויקטים חדשים לכניסה מיידית מזמנים לכם את האפשרות לקבל פטור מכל התהליך הארוך, ורק לרכוש את הנכס, לקבל מפתח ולהיכנס לדירה.

 

משקיעי נדל"ן ספונטניים? זו הדירה בשבילכם!

כמו כן, ישנם משקיעי נדל"ן שמוצאים בדירות אלו פתרון השקעה אידיאלי. כך, מיד עם רכישת הנכס, ניתן למצוא דיירים ולהתחיל ליהנות מההכנסה הפאסיבית. זאת בשונה מרכישת דירה שהצפי לאכלוס שלה הוא לעוד שלוש שנים לדוגמא. אפשרות זו טובה מאד למשקיעי נדל"ן ותיקים שיודעים לזהות הזדמנויות ולאתר אזורים מומלצים לקנות בהם דירה להשקעה, גם אם הרכישה מיידית וספונטנית.