פרויקטים חדשים בגבעת שמואל – דירות חדשות למכירה, נדל"ן להשקעה ולמגורים בעיר גבעת שמואל

העיר גבעת שמואל נמצאת במרכז הארץ ומונה כ-26,000 תושבים. העיר צמודה לערים קריית אונו, פתח תקווה, בני ברק ור"ג ונחשבת לאחת הערים המבוקשות בישראל בכל הקשור למגורים ואיכות חיים. התשואה על דירה חדשה בגבעת שמואל נכון לשנת 2024 הינה בסביבות 2.6% לשנה.

 

פרויקטים חדשים בגבעת שמואל – טווח מחירים של דירות חדשות בגבעת שמואל – שנת 2024

דירה חדשה בגבעת שמואל - טווח מחירים משוערמחיר ממוצע (ש"ח)
כמה עולה דירת 2 חדרים בגבעת שמואל2.5 מיליון - 1.9 מיליון ₪
מחיר דירת 3 חדרים בגבעת שמואל2.9 מיליון - 2.2 מיליון ₪
עלות דירת 4 חדרים חדשה בגבעת שמואל3.9 מיליון - 2.5 מיליון ₪
המחיר של דירות 5 חדרים גבעת שמואל4.5 מיליון - 3.2 מיליון ₪
המחיר של פנטהאוז בגבעת שמואל4 מיליון ש"ח ומעלה ₪
קרקע להשקעה - גבעת שמואל (חצי דונם)750,000 - 250,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר3,375,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע7,200 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.56%

 

מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן להשקעה ולמגורים – דירות חדשות בגבעת שמואל

  אם בעבר כמעט ולא היו מתעניינים לגבי נדל"ן בגבעת שמואל, הרי שכיום מסתמנת תמונה אחרת לחלוטין: בשנת 1944 הייתה גבעת שמואל כשכונה בלבד, אך ב-1949 היא כבר קיבלה מעמד של מועצה מקומית.

  ממש כפי שהמעמד שלה מתגלגל ובשנת 2007 היא הפכה לעיר, כך גם הביקוש הרב מצד משקיעים ומשפחות צעירות המתעניינים לגבי פרויקטים בבנייה בגבעת שמואל.

   

  מה ישפיע על מחיר דירה חדשה מקבלן בגבעת שמואל?

  מצד אחד, מחירי דירות חדשות בגבעת שמואל הינם מחירים נוחים יותר בהשוואה לערים הגדולות כמו תל אביב, אך מצד שני היתרון הגיאוגרפי נשמר ותוך דקות תוכלו להגיע אל הערים גבעתיים, תל אביב ורמת גן.

  ישנם לא מעט פרסומים כיום על פרויקטים חדשים למגורים, והשאלה הגדולה היא מה משפיע על מחירי הדירות בעיר גבעת שמואל. מובן כי המחירים משתנים בהתאם ליוקרת הפרויקט וגודל הדירה, אך ישנם משתנים נוספים שכדאי שתכירו:

  ראשית, עד כמה השכונה מרכזית? כמו בכל עיר, ישנם אזורים מרכזיים יותר לצד אזורים שהינם פחות נחשקים. כמשקיעי נדל"ן לדוגמא וגם ככאלו המעוניינים לרכוש דירה לטובת מגורים, כדאי שתדעו כי מחיר הדירה מושפע בין היתר מהקירבה שלה אל מוסדות ציבוריים, אל מסודות חינוך כמו גני ילדים ובתי ספר, מרכזי קניות וקניונים, אזור בילוי ומסעדות, בתי חולים וקופות חולים.

  אם חיפוש אחר דירה חדשה בגבעת שמואל עבורכם הוא לטובת השקעה, יהיה כדאי לרכוש דירה הסמוכה לאוניברסיטת בר אילן לדוגמא.

  בכל שנה מצטרפים אלפי סטודנטים חדשים לאוניברסיטה, כך שבהתאם הם גם מחפשים פתרון מגורים נוח וקרוב. דירה שקרובה אל מוסד הלימודים לא רק תהיה נחשקת ומבוקשת יותר, אלא שגם תוכלו לגבות דמי שכירות גבוהים יותר.

  מנגד, כדאי לדעת כי בתור משקיעים, יהיה פחות נכון לרכוש דירה הסמוכה אל בתי הספר לדוגמא, זאת בשונה ממשפחות שהאינטרס שלהן הוא להיות כמה שיותר קרובות אל מוסדות החינוך. הסיבה היא שבקרבת בתי הספר ישנם מטרדים שונים – החל מרעש ועד מצוקת חניה משמעותית ופקקקים רבים הנוצרים בכל בוקר עקב הסעת הילדים.

  בנוסף, דירות חדשות בגבעת שמואל למכירה הנמצאות סמוך לצירים ראשיים יהיו יקרות יותר לרוב. ככל שצירי התנועה הראשיים קרובים יותר, כך ההתניידות פשוטה יותר והסבירות לעמוד בפקקי תנועה ממושכים הינה נמוכה מאד.

  מצד שני, הקירבה אל צירי התנועה הראשיים יכולה להיות חיסרון עבור מעטים – זאת בעקבות פוטנציאל הרעש. כך או כך, דירות הנמצאות באזורים המרכזיים ועם הקירבה אל הכבישים המרכזיים, יהיו יקרות יותר במרבית המקרים – הכל תלוי הפרוייקט, המצב בו הוא נמצא וכדומה.

  וחשוב לא פחות בעת שבוחנים את המחיר של פרויקטים עתידיים בגבעת שמואל, הוא הביקוש. בזמנים בהם יהיה ביקוש רב עבור דירות חדשות במרכז העיר, המחירים יהיו גבוהים יותר.

  המטרה שלכם כמשקיעים לדוגמא, היא לתפוס את המחירים הטובים ביותר ולהציע אותם לשכירות בזמנים בהם הביקוש הינו רב.

  כיום גבעת שמואל נהנית מפופולאריות גבוהה מאד, כאשר ניתן ללמוד על הביקוש הרב גם דרך פרסומים על פרויקטים חדשים בבניה בגבעת שמואל והסביבה.

   

  טווחי מחירים של דירות חדשות בגבעת שמואל לפי שכונה/איזור בעיר:

  דירה חדשה בגבעת שמואל - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  השכונה הוותיקה2.5 מיליון - 2 מיליון ₪
  השחר2.5 מיליון - 2 מיליון ₪
  רמת אילן2.5 מיליון - 2 מיליון ₪
  רמת הדר3 מיליון - 2.2 מיליון ₪
  גיורא3 מיליון - 2.2 מיליון ₪
  רמת הדר החדשה3 מיליון - 2.2 מיליון ₪
  רמת הדקלים3 מיליון - 2.2 מיליון ₪

   

  קניית דירה להשקעה: איך בוחרים את הדירה המתאימה?

  אם בעבר קבוצת משקיעי הנדל"ן הייתה קבוצה סגורה, הרי שכיום רבים רוצים להיכנס לנעליהם של המשקיעים.

  איך בוחרים דירת 3 חדרים חדשה בגבעת שמואל למטרת השקעה? בעיקר חושבים על השוכרים ולא על עצמכם.

  בעת רכישת הדירה החדשה הפרטית שלכם איתרתם את הצורך שלכם, אך כעת עליכם לאתר את צורך השוכרים ולהבין איזו דירה תהיה הנחשקת ביותר. ראשית, כדאי להתמקד באזורים המציעים פרויקטים חדשים לזוגות צעירים, זאת מאחר והם יציעו את מניפת השירותים המתאימה ביותר לקהל זה.

  עליכם לאתר את הצרכים בצורה מדויקת ולהבין איזו דירה מתאימה בהתאם לאזור בו אתם משקיעים. כך לדוגמא, דירה לזוגות צעירים צריכה להיות דירה הנמצאת בקרבה למקומות בילוי ולימודים לדוגמא, כאשר הדגש הוא על דירה של עד שלושה חדרים.

  מנגד, אם אתם רוצים להשקיע באזורים המיועדים למשפחות, הדירות המתאימות ביותר להשקיע בהן יהיו דירות חדשות בגבעת שמואל 5 חדרים, הקרובות למוסדות חינוך ופנאי.

  דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון עם ההשקעה שלכם הוא את קלות ניהול הנכס. מצד אחד, תוכלו לרכוש דירה להשקעה ולתת לחברות מקצועיות לנהל לכם את הנכס, אך כך עליכם לשלם לא מעט כסף וגם להיות רחוקים מהנכס ומהשליטה בו.

  לכן, עם החלטתכם לחפש דירות חדשות 4 חדרים להשקעה בגבעת שמואל, הבטיחו כי אתם נמצאים במרחק סביר מהעיר שיאפשר לכם לנהל את הנכס, לבחור בעצמכם את הדיירים, לדאוג לבדיקת מצב הנכס מפעם לפעם וכדומה. זו הסיבה בין היתר שהמון פעמים ישנה המלצה להשקיע עם פרויקטים בשיווק בישראל ולא בחו"ל.

   

  רכישת דירה חדשה על הנייר? כך חוסכים כסף!

  גם אם המטרה שלכם היא השקעה וגם אם המטרה שלכם היא לגור בדירה, דעו כי רכישת דירות על הנייר בגבעת שמואל היא במידה רבה זו המומלצת לכם ביותר.

  הסיבה? ההוזלה המשמעותית הניתנת לכם על ידי הקבלן המעוניין במימון הפרויקט. ההוזלה הצפויה לכם עם פרויקטים כאלו המכונים פרי-סייל, יכולה להגיע עד כ-20%.

  כן חשוב לדעת כי אחרי שהפרויקט יסמן התקדמות עם דירות בבניה, המחיר עתיד לנסוק.

  מפה של העיר גבעת שמואל: