פרויקטים חדשים בגבעתיים – דירות חדשות למכירה, נדל"ן להשקעה ולמגורים בעיר גבעתיים

העיר גבעתיים מונה כיום קצת מעל 60,000 תושבים. גבעתיים משתייכת למחוז תל אביב ויש לה גבול משותף עם הערים ת"א ורמת גן. התשואה על דירה חדשה בגבעתיים נכון לשנת 2024 היא בסביבות 2.7% לשנה.

 

פרויקטים חדשים בגבעתיים – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בגבעתיים לשנת 2024

דירה מקבלן בגבעתיים - טווח מחירים משוערמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים בגבעתיים3 מיליון - 2.1 מיליון ₪
עלות דירת 3 חדרים בגבעתיים3.5 מיליון - 2.6 מיליון ₪
כמה עולה דירת 4 חדרים בגבעתיים4.6 מיליון - 2.9 מיליון ₪
מחירי דירות 5 חדרים בגבעתיים5 מיליון - 3.7 מיליון ₪
מהו המחיר של פנטהאוז4 מיליון ש"ח ומעלה ₪
קרקע להשקעה850,000 - 550,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר3,564,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע8,000 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.69%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן להשקעה ולמגורים בגבעתיים

  פרויקטים חדשים למגורים מתפרסמים חדשות לבקרים בעיר גבעתיים, מה שמעיד על הביקוש הרב המגיע מצד זוגות צעירים, משפחות צעירות ומשקיעים שסימנו את גבעתיים כמקום ראוי להשקיע בו את כספם. העיר גבעתיים הינה חלק ממחוז תל אביב, והיא הוכרזה כעיר בשנת 1959.

  המיקום הגיאוגרפי שלה מעניק לה יתרון משמעותי מאד, בעיקר בעת שמשווים מחירים של דירות חדשות בגבעתיים במרכז העיר עם מחירי הדירות בעיר השכנה – תל אביב. אם אתם מתעניינים לגבי דירות חדשות בגבעתיים 5 חדרים או דירות על הנייר בגבעתיים, המידע הבא יוכל לסייע לכם:

   

  מדוע רכישת דירה חדשה מקבלן בגבעתיים הינה המומלצת ביותר?

  מצד אחד: דירה חדשה בגבעתיים. מצד שני: דירה יד שניה. במה כדאי לבחור? מדובר בהחלט על אחת הדילמות הגדולות ביותר של המשקיעים ושל מחפשי הדירות המעוניינים להתגורר בעיר.

  כידוע, לכל דירה יש את היתרונות והחסרונות שלה, כאשר נדמה כי דירות חדשות בגבעתיים למכירה מחזיקות ביתרון משמעותי על פני אלו המוצעות למכירה על ידי אנשים פרטיים ולא על ידי קבלנים.

  מעבר לעובדה כי פריסת התשלומים לכם נוחה יותר, וכך במידה רבה מחירי דירות חדשות בגבעתיים יותר נגישים לכם, הרי שישנם יתרונות נוספים שכדאי שתכירו.

  היתרון הבולט ביותר הוא כמובן הבטיחות של המבנה. כידוע, בישראל מקדמים בברכה פרוייקטים של תמ"א 38 ושל התחדשות עירונית, זאת על מנת להתאים את המבנים הקיימים לסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר.

  בעת שאתם מתפקסים על דירה חדשה מקבלן, אתם יכולים להיות שקטים כי הדירה נבנית עבורכם על פי הסטנדרט הגבוה ביותר בכל הקשור לתשתית המבנה ולבטיחות שלו.

  על פי החוק כיום, כל מבנה חדשה חייב לכלול גם חדר מוגן, בעוד בבניינים ישנים על הדיירים להסתפק במקלט המשרת את כל דיירי הבניין במקרה הטוב, או במקלט שכונתי במקרה הפחות טוב.

  פרויקטים עתידיים של קבלנים או פרויקטים בשיווק של קבלנים מבטיחים לכם גם סטנדרט מתקדם יותר של איכות חיים.

  בעוד דירות ישנות שתמצאו לא בהכרח יכללו גם מקומות חניה, מחסן או מבואת כניסה רחבה בבניין, הבניה החדשה שמה את הדגש על איכות החיים של הדיירים, תוך הבנה מעמיקה כי כיום חניה פרטית הינה תנאי סף לסגירת עסקה.

  אפשר לומר כי פרויקטים חדשים בבניה בגבעתיים והסביבה עונים על יותר צרכים ועל כן הם מסתמנים כעדיפים במידה רבה.

   

  טווחי מחירים של דירות חדשות בגבעתיים לפי שכונה/איזור בעיר:

  דירה חדשה בגבעתיים - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  גבעת רמב"ם3 מיליון - 2.2 ₪
  ארלוזרוב3 מיליון - 2.2 ₪
  קריית יוסף3 מיליון - 2.2 ₪
  בורוכוב3 מיליון - 2.2 ₪
  פועלי הרכבת3.5 מיליון - 2.4 ₪
  תל גנים3.5 מיליון - 2.4 ₪
  שיינקין3.5 מיליון - 2.4 ₪
  סיטי3.5 מיליון - 2.4 ₪
  הל"ה3.5 מיליון - 2.4 ₪

   

  נדל"ן בגבעתיים: האם נדל"ן מסחרי בא בחשבון?

  ישנם המשקיעים שישקיעו את כספם בפרוייקט מסוג דירת 3 חדרים חדשה בגבעתיים, אך גם ישנם אלו המתעניינים דווקא בנדל"ן מסחרי. מדובר על השקעה שלא מתאימה לכל המשקיעים, זאת מאחר והיא מגלמת בתוכה מאפיינים שונים שאינם דומים לאלו המוכרים מעולם ההשקעות בנדל"ן הפרטי.

  ראשית, יש לקחת בחשבון כי חוזי שכירות שחותמים עם חברות גדולות או עסקים קטנים, הם חוזים ארוכים יותר.

  לרוב, חוזי השכירות אל מול אנשים פרטיים נחתמים בכל שנה מחדש, זאת על מנת לאפשר תחנת יציאה לדיירים שאורח חייהם משתנה. מנגד, חברות גדולות רוצות ליהנות ממושב קבע ועל כן חוזי השכירות ארוכים יותר.

  כמו כן, המון משקיעים רוכשים דירות להשקעה עם הידיעה כי הדירה הינה רשת ביטחון עבורם – כך שבמידה והם ירצו הם יוכלו לעבור לגור בה.

  עם נדל"ן מסחרי הכולל משרדים, חנויות, חניונים וכדומה, עליכם לקחת בחשבון כי לרוב חללים אלו לא מותאמים למגורים, כך שחשוב לדעת זאת לפני שאתם משקיעים בפרויקט הבא שלכם.

   

  פרויקטים מקבלן בגבעתיים: איך תחשבו את התשואה שלכם?

  אז כאמור, גם ישנם המשקיעים המתרכזים בנדל"ן הפרטי. כאמור, הרווח מגיע בסופו של דבר מהתשואה, כאשר היא יכולה להשתנות בהתאם לעליית ערך הנכס.

  כמו כן, ישנם נכסים מניבים המעניקים למשקיעים הכנסה פאסיבית בדמות דמי השכירות המתקבלים בכל חודש. רגע לפני שאתם מתעניינים בפרויקטים של דירות בבניה, דעו גם אתם איך מחשבים את התשואה אם אתם לקראת ההשקעה הראשונה שלכם:

  כל שעליכם לעשות הוא להכפיל את דמי השכירות שנקבעו על ידכם בשנה, וכך תוכלו לקבל את הסכום השנתי אותו תקבלו עבור השכרת הנכס. את הסכום הזה עליכם לחלק במחיר הנכס כפי שרכשתם אותו, וכך תוכלו לקבל התשואה.

  התשואה הסבירה מסתמנת כתשואה שנעה סביב ה-4%, בעוד תשואה של 5% מסתמנת כתשואה איכותית וטובה מאד.

   

  ולא רק נדל"ן מסחרי: גם קניית דירה להשקעה

  גם אם אתם מתעניינים לגבי רכישת דירה חדשה על הנייר וגם אם הדירה נמצאת בבניין שכבר הושלמה הבניה בו, דעו על פי אילו פרמטרים עליכם לבחור את נכס ההשקעה שלכם. ישנה כמה כללי מפתח שיוכלו להנחות אתכם, ולשקף בפניכם האם אכן כדאי להשקיע:

  ראשית, המיקום של הנכס בגבעתיים. כידוע, הנכס שלכם לא יכול להתנייד ממקום למקום, אלא שמדובר על מיקום קבע שאמור למשוך אליו דיירים. למרות שהעיר גבעתיים מרכזית, עדיין יש בה איזורים נחשבים יותר ופחות.

  על כן, סמנו את המקום האידיאלי להשקעה בעיר, כאשר הדרך שלכם לדעת האם מדובר על מקום אטרקטיבי ומרכזי היא על פי המעטפת הכרוכה סביבו: עד כמה האזור מאופיין במוסדות חינוך, מרכזים המציעים שירותים, פעילויות לילדים ולנוער, קווי תחבורה פעילים, מקומות עבודה וכדומה.

   

  הקשר בין פרויקטים חדשים בגבעתיים לזוגות צעירים ובין אפשרויות תעסוקה

  לא במקרה המון משפחות צעירות מחפשות דירות חדשות 4 חדרים בגבעתיים, ולא בעיר השכנה תל אביב. לרוב, המחירים בגבעתיים יהיו זולים יותר, אך עדיין היתרון הגיאוגרפי נשמר!

  גם אם אתם גרים בגבעתיים, אתם עדיין יכולים ליהנות משלל הצעות התעסוקה הממתינות לכם בערים השכנות – תל אביב ורמת גן. מדובר על מרחק של כמה דקות בלבד ממרכז העסקים והתרבות של ישראל.

  מפה של גבעתיים: