פרויקטים חדשים בבת ים – דירות חדשות, משרדים, קרקעות, נכסים, נדל"ן להשקעה בבת ים

בעיר בת ים חיים כיום מעל 130 אלף תושבים. העיר היא אחת מהערים הגדולות בישראל ומשתייכת למחוז תל אביב. בבת ים יש כל העת פעילות ענפה של יזמי נדל"ן וקבלנים אשר יוצאים עם פרויקטים חדשים ודירות חדשות למכירה בעיר.

מבחינת מחירים, העיר בת ים נמצאת כיום בנקודת השיא שלה, כאשר במהלך 10 השנים האחרונות מחירי הנכסים בעיר הכפילו את ערכם ואף יותר מכך. נכון לשנת 2019, מחיר דירת 3 חדרים חדשה ממוצעת בבת ים הוא בין 1,600,000 ל-1,800,000 ₪.

התשואה על השכרת דירה בבת ים עומדת על 3.2% בממוצע לשנה והיא נחשבת ליעד מועדף עבור משקיעי נדל"ן רבים.

 

פרויקטים חדשים בבת ים – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בבת ים לשנת 2019

כמה עולה דירה חדשה בבת ים לפי מספר חדרים:

סוג הדירה / הנכסמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים בבת ים1.25 מיליון - 900,000
דירת 3 חדרים בבת ים1.7.מיליון - 1.3 מיליון
עלות דירת 4 חדרים חדשה בבת ים2.3.מיליון - 1.7 מיליון
דירת 5 חדרים בבת ים2.8 מיליון - 2 מיליון
מחיר דירת פנטהאוז בבת ים2.5.מיליון ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)720,000 - 400,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

דירה חדשה בבת ים במחיר סביר היא מצרך די נדיר בנוף הישראלי של השנים האחרונות. כמו ברוב ערי מרכז הארץ, האינפלציה במחירי הנדל"ן לא פסחה גם על בת ים, ועד לפני מספר חודשים קניית דירות להשקעה או למגורים בבת ים הייתה אפשרית רק לאנשים אמידים.

בעיר פועלים קבלנים, חברות בניה ויזמים רבים, אשר עומלים על פרויקטים חדשים בבת ים למכירה, כמו גם על פרויקטים עתידיים ודירות על הנייר.

מנעד סוגי הדירות החדשות בבת ים הינו רחב ומגוון, החל מדירות 2, 3, 4, 5 ו-6 חדרים, דרך דירות עם נוף לים ועד לדירות יוקרה במגדלים שקמים בעיר מעת לעת.

באתר נדלן מאסטר תמצאו מידע מקיף על מבחר פרויקטים בשיווק בבת ים, פרויקטים חדשים בבניה ודירות חדשות מקבלן.

הנה כמה עובדות על העיר למי ששוקל לקנות בה דירה. בת ים הוקמה בשנת 1926 ותמהיל האוכלוסיה בה מגוון וכולל בתוכו משפחות צעירות וותיקות אשר חיות יחד בעיר פעילה ותוססת אשר שמה דגש על חיי קהילה, רמת חינוך גבוהה ופעילות עסקית ענפה. אחוז התושבים המשכילים ובעלי התארים בבת ים עומד על 19% וב-10 השנים האחרונות עלו מחירי הנדל"ן בבת ים בקרוב ל-200%.

רכישת דירה בבת ים יכולה להתבצע מ-2 סיבות עיקריות: קניית דירה להשקעה, או דירה למגורים. לאלו מבינכם שחושבים לעבור להתגורר בבת ים – העיר מציעה סביבת מגורים נהדרת להקמת משפחה וגידול ילדים.

מי שבוחן אפשרות לרכוש דירה להשקעה בבת ים – הנתונים של השנים האחרונות מצביעים על מחירי שכירות גבוהים בעיר אשר צפויים להמשיך ולעלות בשנים הקרובות, דבר אשר מבטיח שיעור תשואה גבוה ויציב על ההשקעה שלכם. נכון לשנת 2019 שיעור התשואה הצפוי על דירה ממוצעת בבת ים עומד על בין 3.2% ל-3.5% בשנה (לא כולל תשואה כתוצאה מהשבחת הנכס ועליית ערכו).

אנשים רבים מחפשים דירה חדשה בבת ים ליד הים. יש לא מעט פרויקטים חדשים על הים בבת ים שמשווקות מיטב חברות הבניה והיזמים בישראל, אך יש לקחת בחשבון שעלות דירות כאלה צפויה להיות מעט גבוהה יותר מדירות חדשות במרכז העיר, בדרום העיר, בצפונה או במזרחה.

 

מחירי דירות חדשות בבת ים לפי שכונה – שנת 2019

 

עלות דירה חדשה בבת ים לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
עמידר/ניצנה1.5.מיליון - 1.2 מיליון
רמת הנשיא1.5.מיליון - 1.2 מיליון
צפון מערב העיר1.8.מיליון - 1.5 מיליון
מרכז העיר1.8.מיליון - 1.5 מיליון
דרום מערב העיר1.8.מיליון - 1.5 מיליון
רובע העסקים2.1.מיליון - 1.8 מיליון
פארק הים2.1.מיליון - 1.8 מיליון
גן העיר2.2.מיליון - 1.9 מיליון

 

היתרונות שמציעה העיר בת ים

פרט לחוף הים האטרקטיבי, לרמת החינוך הגבוהה שכבר הזכרנו ולחיי הלילה התוססים, בת ים היא גם מוקד מרכזי לעסקים ומסחר.

העיר נחשבת לאחת מ-10 הערים המובילות בישראל במספר המשרות החדשות ואפשרויות התעסוקה הנפתחות מדי שנה ומושכת אליה אוכלוסיה צעירה שמגיעה לעבוד בעיר וכתוצאה מכך גם להתגורר בתחומה. כמו כן, בניגוד לצפיפות הרבה השוררת בתל אביב השכנה, בת ים נחשבת לנוחה יותר מבחינה תחבורתית ומבחינת מספר מקומות החניה הזמינים בעיר.

 

דירה חדשה בבת ים – דירה בנויה או דירה על הנייר?

התשובה לשאלה זו נעוצה במאפיינים האישיים והמשפחתיים הספציפיים שלכם. היתרון הבולט של קניית דירה חדשה על הנייר הוא שניתן לעשות זאת במחיר נמוך יותר בהשוואה לדירות שכבר עומדות, אך לא לכל אחד יש את הפריווילגיה להמתין מספר שנים לסיום הבנייה, ולכן רבים מעדיפים לקנות דירה שכבר בנויה ומוכנה לכניסה מיידית. במידה ואתם קונים דירה למטרות השקעה, דירה על הנייר היא בהחלט דבר שכדאי לשקול בכובד ראש.

פרויקטים בבת ים שהסתיימו או שאינם בשיווק

מפה של העיר: