פרויקטים חדשים בבית שמש – דירות חדשות למכירה, נדל"ן למגורים ונכסים להשקעה בעיר בית שמש

בעיר בית שמש חיים בסביבות 110,000 תושבים. בשנים האחרונות עלה קצב גידול האוכלוסיה בבית שמש בשיעור משמעותי – ממוצע של 6% בשנה. התשואה על דירה חדשה בבית שמש נכון לשנת 2024 היא בסביבות 2.2% לשנה.

 

פרויקטים חדשים בבית שמש – מחירים ממוצעים של דירות חדשות בבית שמש לשנת 2024

כמה עולה דירה חדשה בבית שמש לפי מספר חדרים:

דירות קבלן בבית שמש - מחיר לפי סוגמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים בבית שמש1.7 מיליון - 1.4 מיליון ₪
עלות דירת 3 חדרים בבית שמש2 מיליון - 1.6 מיליון ₪
כמה עולה דירת 4 חדרים בבית שמש2.4 מיליון - 1.8 מיליון ₪
מחירי דירות 5 חדרים בבית שמש2.6 מיליון - 2 מיליון ₪
מהו מחיר פנטהאוז בבית שמש2.5 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה בבית שמש (חצי דונם)300,000 - 150,000 ₪
מחיר דירה ממוצע בעיר2,414,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע4,600 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.29%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן בבית שמש – להשקעה ולמגורים

  בשנת 1991 הוכרזה בית שמש כעיר, וכיום ישראלים רבים מחפשים אחר אפשרויות של רכישת דירה חדשה בבית שמש. העיר נמצאת במרחק של כ-60 ק"מ בלבד מהעיר תל אביב, מה שהופך אותה לאפשרות נאה בהחלט עבור אלו המעוניינים ליהנות מדירות במחירים נוחים, תוך שמירה על מרחק סביר ממרכז התעסוקה והתרבות של ישראל.

  כיום, בעיר בית שמש מתגוררים כ-110,000 תושבים לערך, כאשר הודות לפרסומים הרבים על פרויקטים חדשים בבית שמש לזוגות צעירים ונדל"ן למכיר בעיר, סביר כי המספר עוד יעלה בשנים הקרובות.

   

  היתרונות של דירה חדשה מקבלן בבית שמש

  לצד דירות יד שניה המתפרסמות, גם ישנם פרויקטים חדשים לבניה בבית שמש והסביבה. לא אחת עולה השאלה והיא האם כדאי להתעניין לגבי דירות חדשות בבית שמש למכירה, או שאולי כדאי להתפקס דווקא על דירות שנמכרות מאנשים פרטיים ולא מקבלנים.

  התשובה? אולי לא תפתיע אתכם, אך נדמה כי בעת שאתם מתעניינים לגבי נדל"ן בבית שמש, ההמלצה היא להתפקס על דירות חדשות בבית שמש במרכז העיר.

  ראשית, השיקול הכלכלי: בעת שאתם רוכשים דירה מקבלן ולא דירה מאדם פרטי, הרי שאתם יכולים ליהנות מאפשרויות תשלום נוחות יותר.

  היתרון הוא כמובן פריסת התשלומים הניתנת לכם על ידי הקבלנים הגדולים, בעוד בעת שאתם רוכשים דירה מאדם פרטי, עליכם להעביר לו את סכום הכסף בפעם אחת לפני חתימת העסקה. כידוע, התשלום לקבלן מתבצע בפריסה של תשלומים, כאשר לרוב היא מתחילה כבר עם פרסום פרויקטים בשיווק והיא מסתיימת עם מסירת המפתח.

  כמו כן, בעת שאתם מתמקדים בדירות חדשות, הסבירות כי תמצאו את דירת החלומות שלכם הינה גבוהה יותר. דירה יד שניה שאתם רוכשים מאדם פרטי, הינה דירה קיימת שאתם צריכים להתאים את עצמכם אליה.

  מנגד, ישנן המון דירות חדשות מקבלנים, כך שאתם יכולים להתמקד על הדירות המתאימות ביותר לצרכים שלכם – החל ממספר החדרים, חלוקת הדירה והמיקום שלה. פרמטרים חשובים ונוספים שיש לקחת בחשבון הם הקומה שאתם יכולים לבחור, כיווני האוויר החביבים עליכם, מספר החניות שאתם מקבלים וכדומה. כל עוד אתם תופסים פרוייקטים חדשים בתחילתם, יש לכם אפשרויות מגוונות יותר וחופש בחירה רחב יותר.

  זאת ועוד, במעמד רכישת הדירה מהקבלן כבר בשלבים הראשונים, עם דירות על הנייר בבית שמש, יש לכם אפשרות ליהנות מחלוקה מחודשת לדירה על פי הצרכים המשתנים שלכם – החל מהזזה של קיר ממקום אחד לאחר ועד יצירת פתח נוסף לחלון או דלת.

  ואם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע כדאי ללכת על דירות חדשות בבית שמש 5 חדרים ולא על דירות יד שניה, הנה היא: הדירות החדשות מציבות סטנדרט גבוה יותר, בעיקר בעיר כמו בית שמש שמתחילה להתפתח רק בשנים האחרונות.

  הסבירות כי תיהנו מדירה בבניין עם מעלית אינה גבוהה, אך בעת שאתם מתמקדים על דירות חדשות 4 חדרים או בכל גודל אחר, אתם יכולים ליהנות מתשתית נפלאה גם בבניין עצמו, וגם בכל מרחב המחייה שלכם עם שטחים ציבוריים נפלאים ומגוון רחב של שירותים הניתנים על ידי מוסדות.

   

  טווחי מחירים של דירות חדשות בבית שמש לפי שכונה/איזור בעיר:

  דירה חדשה בבית שמש - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  מע"ר1.6 מיליון - 1.3 ₪
  שז"ר1.6 מיליון - 1.3 ₪
  רמת אברהם1.6 מיליון - 1.3 ₪
  רמת נריה1.6 מיליון - 1.3 ₪
  חפציבה1.6 מיליון - 1.3 ₪
  הקריה1.6 מיליון - 1.3 ₪
  מרכז העיר1.6 מיליון - 1.3 ₪
  גבעת שרת1.6 מיליון - 1.3 ₪
  קרית אריה1.9 מיליון - 1.5 ₪
  רמת בית שמש (א', ב', ג')1.9 מיליון - 1.5 ₪
  גבעת סביון1.9 מיליון - 1.5 ₪
  נווה שמיר1.9 מיליון - 1.5 ₪
  משקפיים1.9 מיליון - 1.5 ₪

   

  נתוני נדל"ן בבית שמש – מחירים לפי מספר חדרים

  מספר חדריםמחיר רכישה ממוצעמחיר שכירות ממוצעשינוי מחיר רכישה ממוצע ב-5 שנים
  31,205,769 ₪3,000 ₪3%+
  41,462,333 ₪4,000 ₪7%+
  51,697,895 ₪5,000 ₪5%+
  62,021,421 ₪6,000 ₪4%-

  * נתוני עסקאות ברחוב מתוך אתר רשות המיסים – הנתונים בטבלה עלולים להכיל שגיאות וליקויים. כל שימוש במידע הנ"ל הינו באחריות המשתמש בלבד.

   

  פרויקטים חדשים למגורים: איך יוצאים לדרך?

  אז מצד אחד מחירי דירות חדשות בבית שמש הם מה שמאפשר לכם להתמקד על האפשרויות הרלוונטיות לכם, אך עליכם לקחת בחשבון פרמטרים נוספים שיאפשרו לכם להתמקד על הדירה המתאימה לכם ביותר.

  על כן, השאלה הראשונה שעליכם להשיב עליה היא האם אתם מעוניינים ברכישת דירה לעצמכם, או שמדובר על קניית דירה להשקעה. הפרמטרים שינחו אתכם במקרה זה משתנים לחלוטין, כך שכדאי להגדיר תחילה את המשתנה הזה.

  כמו כן, קחו בחשבון את האזור הגיאורגרפי. אם כבר סימנתם את בית שמש כמקום בו תרצו להשקיע, הרי שכדאי לצלול אל המיקרו ולבחור את השכונה המתקדמת, המתפתחת והחדשה ביותר בעיר – כך שתוכלו ליהנות מביקושב רב לדירה שלכם.

  בהמשך, אפיינו את הדירה שלכם בכל הקשור לגודלה. במקרה של השקעה, כדאי לבחור בדירות קטנות יותר ולא בדירות גדולות – זאת מאחר וקהל השוכרים הוא קהל צעיר יותר ולא משפחות בשלב מתקדם בחייהן.

   

  רכישת דירה חדשה על הנייר – כדאי או לא?

  בעוד ישנם פרויקטים עתידיים הנחשבים כפרוייקטים על הנייר, גם ישנן דירות בבניה הנמצאות בשלב שיווק מתקדם. השאלה הגדולה היא האם כדאי לרכוש דירת 3 חדרים חדשה בבית שמש שנמצאת בבנייה, או שכדאי דווקא להתמקד על הדירות על הנייר?

  כידוע, דירה על הנייר הינה דירה המוצעת למכירה לפני שהבניה בפועל מתחילה, ולפעמים היא מוצעת למכירה עוד לפני שמתקבל היתר הבניה. מאחר ומדובר על פרי-סייל, מדובר גם על שלל הטבות הניתנות לכם:

  ההטבה הגדולה ביותר היא המחיר האטרקטיבי שלא ניתן להתחרות איתו. שימו לב כי ישנו הבדל משמעותי מאד במחירים המוצעים לכם בשלבי המכירה הראשונים לפני תחילת הבנייה, ובין המחירים שיוצעו לכם לאחר שהבניין יעמוד ויאוכלס.

  הפער במחיר משתנה התאם למיקום הפרויקט, עד כמה הוא נחשק, כמה דירות נמכרו ובאיזה שלב הוא נמצא. מדובר על פערים שיכולים להתחיל ב-10% ויכולים להגיע גם לכ-20%. המשמעות? עשרות אלפי שקלים של חיסכון!

  כמו כן, מאחר ומדובר על פער משמעותי מאד במחיר, מדובר המון פעמים על מה שמקרב אנשים לחלום הדירה שלהם. החיסכון האדיר המוצע לכם מאפשר לכם גם להשקיע וגם לרכוש דירה לטובת מגורים.

  עבור משקיעים מדובר על צעד עסקי נבון, שכך הם נהנים מרווח גדול יותר בעתיד, בין היתר עם מכירת הדירה מיד לאחר שהפרוייקט מושלם במחיר גבוה יותר בהשוואה לזה שהם שילמו בשלב הפרי-סייל.

  פרויקטים בבית שמש שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

   

  מפה של בית שמש: