פרויקטים חדשים בחדרה – דירות חדשות, משרדים, קרקעות חקלאיות ונכסים להשקעה בחדרה

חדרה היא עיר בצפון הארץ בה מתגוררים קרוב ל-100 אלף תושבים. העיר הוקמה בשנת 1890 והינה אחת הערים הגדולות באזור הצפון. קצב גידול האוכלוסיה של חדרה בשנים האחרונות עומד על קצת מעל 1.5% בשנה. מבחינה סוציו-אקונומית (חברתית-כלכלית) העיר חדרה קיבלה דירוג של 5/10 במדד הלמ"ס.

שכירות ממוצעת לדירה בחדרה עומדת על בסביבות 3,000 ₪ לחודש והתשואה על נכסים בעיר ב-5 השנים האחרונות גבוהה יותר מהממוצע הארצי. שיעור האקדמאים בחדרה הוא כחמישית מהאוכלוסיה בעיר (20%) והשכונה המבוקשת ביותר למגורים בעיר היא שכונת הפארק.

פרויקטים חדשים עולים בחדרה חדשות לבקרים והעיר נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות עבור רוכשי ומשקיעי נדל"ן ישראלים.

 

פרויקטים חדשים בחדרה – טווחי מחירים של דירות חדשות בחדרה – שנת 2019

סוג הנכסמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים בחדרה1.2 מיליון - 950,000
עלות דירת 3 חדרים בחדרה1.4 מיליון - 1.2 מיליון
דירת 4 חדרים מחירים1.6 מיליון - 1.3 מיליון
כמה עולה דירת 5 חדרים בחדרה1.8 מיליון - 1.5 מיליון
מחיר דירת פנטהאוז בחדרה1.7 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)500,000 - 180,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

לאחרונה עלתה העיר חדרה לכותרות הודות לפרויקטים נרחבים המתבצעים בה. בשנת 1952 היא הוכרזה כעיר והיא חברה בארגון פורום ה-15. אם גם החלום שלכם הוא דירה חדשה בחדרה, כדאי שגם אתם תכירו את הנתונים היבשים המאפיינים את העיר: היא מדורגת בציון 5/10 במדד החברתי כלכלי, כ-20% מהתושבים בהם הינם אקדמאיים וכ-61% מתושבי העיר הינם בגילאים 18-64.

השקעות נדל"ן בחדרה כבר סומנו לא אחת ככדאיות במיוחד הודות למיקומה הגיאוגרפי המאפשר גישה נוחה לערי המרכז ולשיעור התשואה הגבוה. הדבר נכון גם לגבי רכישת דירה למגורים בעיר. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המחירים של פרויקטים חדשים למגורים בחדרה והתועלות שבעיר.

 

המשמעות של רכישת דירה חדשה מקבלן בחדרה

עוד לפני שידובר על חדרה באופן ספציפי, כדאי לדעת מה המשמעות של רכישת דירה חדשה במרכז חדרה. דירה חדשה בישראל היא דירה שמעניקה לכם ראש שקט ובעיקר מאפשרת לכם לבצע עסקה מושכלת שלא רבים מודעים לה. ראשית, דירה חדשה על הנייר היא דירה שהבנייה שלה מבוססת על סטנדרט הבטיחות המחמיר ביותר ועל פי התקנים הנדרשים. לא חסרים כיום בישראל, וגם בחדרה, מבנים ישנים מאד המועמדים לתמ"א 38 – מה שמעיד על כך שהם אינם עונים על הגדרות הבטיחות העדכניות וישנו חשש ממשי לדיירי הבניין. עם דירה חדשה שאתם רוכשים, אתם זוכים בבניין בטיחותי ובטוח – לכם ולמשפחה שלכם.

מעבר לכך, כדאי שתכירו גם את התועלות המגולמות ברכישת דירה חדשה בעיר חדרה. המון פעמים הנטייה היא להאמין כי דירה מיד שניה תהיה זולה יותר, אך לעתים, בחישוב הכללי, ההוצאות שלכם על דירת יד שניה הינן גבוהות, ובהרבה. בעת שמתפרסמים פרויקטי נדל"ן עתידיים, מטרת העל של הקבלנים היא למכור כמה שיותר דירות מהפרויקט בכמה שפחות זמן על מנת שיהיה מימון כמה שיותר גדול לפרויקט. לטובת מהלך זה, יוצאים במחירי מבצע יוצאי דופן וחסרי תקדים שמקרבים גם אתכם לחלום הדירה שלכם, אל תוותרו עליו!

ולבסוף, דעו כי כל עוד מדובר על פרויקטים מתוכננים ולא על כאלו שיצאו לדרך, יש לכם אפשרות לבצע שינויים במבנה הדירה. אומנם לא מדובר תמיד על דבר אפשרי, אך כן מדובר על אופציה קיימת שהמשמעות שלה היא שהדירה מתאימה עצמה אליכם, ולא להיפך. כידוע, עם דירות יד שניה עליכם לקבל את מבנה הדירה כפי שהוא, מה שלא תמיד עונה על הצורך שלכם במאת האחוזים – מה שמוליד בהמשך הוצאות גבוהות על שיפוץ. בכל הקשור לדירות הנמכרות כדירות שהן דירות על הנייר, תוכלו להציב רף ולבקש לבצע שינויים.

 

מחירים ממוצעים של פרויקטים חדשים בעיר חדרה

אז כמה תשלמו על דירה חדשה בעיר חדרה? העיר נמצאת בפיתוח תמידי והביקוש לרכישת נדל"ן בה הולך וגדל משנה לשנה. יחד עם זאת, עדיין מדובר על מחירים שהופכים את רכישת הנכס לנגישים יותר עבור רבים. לפניכם, מחירי דירות חדשות בחדרה:

דירות חדשות בבניה בגודל של שלושה חדרים יעלו בממוצע 1,446,000 שקלים, דירות בבניה בחדרה בגודל חמישה חדרים יעלו לכם 1,622,000 שקלים ודירות צמודות קרקע יעלו כבר יותר ומתומחרות בממוצע בכ-1,995,000 שקלים. גלו גם אתם פרויקטים חדשים בבניה שיכולים להפוך לארבעת הקירות הבאים שלכם!

לצד מחירים אלו, ישנן גם דירות שהן דירות פרימיום המיועדות לאלו המעוניינים באיכות חיים גבוהה מאד. אם אתם חלק מקבוצה זו, דעו כי גם ישנן דירות חדשות על הים בעיר חדרה כך שאתם יכולים ליהנות מתצפית ישירה על הים. מטבע הדברים, דירות יוקרה בחדרה יקרות יותר והן מתומחרות על פי פרמטרים אחרים שאינם מבוססים אך ורק על גודל הדירה, אלא בעיקר על האזור בו קם הפרוייקט.

 

עלות דירה חדשה בחדרה לפי שכונה

 

עלויות דירה חדשה בחדרה לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
ביאליק1.3.מיליון - 950,000 ₪
רמב"ם1.3.מיליון - 950,000 ₪
האוצר1.3.מיליון - 950,000 ₪
אחוזת דניה1.6.מיליון - 1.1 מיליון
מרכז העיר1.7.מיליון - 1.3 מיליון
גבעת ביל"ו1.7.מיליון - 1.3 מיליון
שכונת הפארק1.7.מיליון - 1.3 מיליון
בית אליעזר1.7.מיליון - 1.3 מיליון
ניסן2.1.מיליון - 1.5 מיליון
עין הים2.1.מיליון - 1.5 מיליון
קדמת ים2.1.מיליון - 1.5 מיליון
גבעת אולגה1.5.מיליון - 950,000 ₪
ברנדייס1.7.מיליון - 1.3 מיליון
רובע הים2.1.מיליון - 1.5 מיליון

 

דירת בת כמה חדרים תרכשו?

המציאות כיום היא שישנן לא מעט דירות חדשות בבניה, אך האתגר הגדול באמת הוא למצוא את הנכס המתאים ביותר לכם. אחת הטעויות הגדולות ביותר שעושים עם התעניינות בפרוייקטים של דירות חדשות בחדרה למכירה, הוא לחשוב על ההווה ולא לקחת בחשבון את העתיד. כך, קורה לא אחת שזוגות צעירים רוכשים דירת שלושה חדשים בלבד. כעבור כמה שנים, אותו זוג צעיר הפך למשפחה שמחה ומאושרת הזקוקה לפתרון דיור אחר. על כן, ההמלצה היא לנסות ולצפות את הצרכים שלכם ובהתאם לרכוש דירה בגודל מתאים. באופן זה אתם חוסכים לעצמכם כאב ראש גדול מאד בעתיד עם מכירת הנכס וחיפוש אחר אחד אחר.

 

רוכשים נכס להשקעה בחדרה? הנה מספר דגשים

רכישת דירה להשקעה בחדרה משנה את החוקים ודורשת מכם להתפקס על דברים אחרים. סביר כי בהנחה ואתם הייתם עתידים לרכוש דירה למגורים, הייתם מציבים סטנדרטים אחרים ובוחרים את הדירה על פי פרמטרים אחרים. יחד עם זאת, בעת שאתם מתפקסים על פרויקטים בשיווק לטובת השקעה, עליכם לחשוב מה יהפוך את הדירה שלכם לאטרקטיבית ביותר ולכזו שיהיה לה ביקוש רב. על כן, הדגש הראשון הוא דירות קטנות. מרבית האנשים שגרים בשכירות הם זוגות צעירים בתחילת דרכם, כך שדירה קטנה היא כל מה שהם צריכים בשלב זה.

מאחר ומדובר על זוגות צעירים שהינם במרבית המקרים קהל היעד, הרי שלוקיישן הדירה חשוב גם הוא. נסו למצוא דירה הנמצאת באזור כמה שיותר מרכזי אל קווי התחבורה הציבורית, אל מרכזי הקניות ואזורי הפנאי בעיר. ככל שהדירה תהיה מרכזית יותר, כך הביקוש לה יהיה גבוה יותר ובהתאם גם תוכלו לדרוש דמי שכירות גבוהים יותר. דגש חשוב שכדאי לקחת בחשבון הוא גם את אזורי התעסוקה בעיר, כך שהזוג הצעיר שגר בדירתכם יוכל ליהנות גם מיתרון של קירבה בין מקום המגורים ומקום העבודה. ולבסוף, קחו בחשבון כי דירה שנמצאת בסמוך אל מסגרות חינוכיות תהנה גם היא מערך רב יותר.

פרויקטים בחדרה שהסתיימו או שאינם בשיווק

מפה של העיר חדרה: