פרויקטים חדשים בתל מונד – דירות חדשות, בתים, נדל"ן בתל מונד למגורים ונכסים להשקעה

תל מונד הינה מועצמה מקומית השוכנת בלב השרון, במחוז מרכז בישראל. בתחילת דרכה, תל מונד הייתה משוייכת למועצה האזורית הדר שרון, עד שהוכרזה כמועצמה מקומית עצמאית בשנת 1954.

שטחה המוניציפלי משתרע על פני שטח של 8000 דונמים, כאשר כמחצית ממנו מוגדר כאדמות חקלאיות וכמחצית מוגדר כקרקע מיועדת לבנייה.

תל מונד מאופיינת באוכלוסייה חזקה ואיכותית, המקיימת קשרי קהילה ענפים. אוכלוסייתה של תל מונד מונה למעלה מ- 13 אלף תושבים, כך על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

אוכלוסיית התושבים של תל מונד צומחת בקצב של 2.2% בשנה. המועצמה מדורגת במקום ה-146 בדירוג הרשויות המקומיות בישראל, במקום ה-8 מתוך 10 במדד החברתי-כלכלי. אחוז הזכאים לתעודת בגרות במועצה עומד על 90.2%, והשכר הממוצע לשכיר עומד על 13,983 ש"ח בחודש (פי שניים משיעור השכר הממוצע במשק).

כיום תשואה ממוצעת על נכס (דירה/בית) בתל מונד עומדת על כ-3.25% לשנה.

 

פרויקטים בתל מונד – טווחי מחירים של דירות חדשות ובתים ביישוב בשנת 2024

דירות מקבלן בתל מונד למכירה - טווחי מחיריםמחיר ממוצע של דירה חדשה / בית ביישוב (ש"ח) - הערכה בלבד
עלות דירת 3 חדרים חדשה בתל מונד2.7 מיליון - 2.3 מיליון ₪
המחיר של דירת 4 חדרים מקבלן3.5 מיליון - 2.7 מיליון ₪
מחיר של דירות 5 חדרים חדשות בתל מונד4.5 מיליון - 3 מיליון ₪
כמה עולה לקנות דירת 6 חדרים ביישוב4 מיליון ש"ח ומעלה ₪
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן בתל מונד למגורים ולהשקעה

  בשנים האחרונות, הפכה תל מונד לאחד מהיעדים המבוקשים באזור השרון עבור משפרי דיור, משפחות צעירות ומשקיעי נדל"ן. המועצה המקומית, שהוקמה במקור כמעברת עולים, הפכה ליישוב מפותח ומתקדם בלב לבו של השרון.

  בשל קצב הגידול והיותה מוקד משיכה עבור משפרי דיור ומשקיעים, המועצה המקומית שמה דגש מיוחד על תשתית שירותים ציבוריים, מוסדות קהילה ופרויקטים חדשים למגורים, שיאפשרו את התרחבותה וקליטתם של משפחות חדשות.

  לאחרונה חוותה תל מונד תנופת פיתוח ובנייה משמעותית עם הקמתן של שכונות חדשות, תשתיות משופרות ושטחים ציבוריים ירוקים. נכון להיום עומדים על הפרק מספר פרויקטים עתידיים מסקרנים עבור רוכשי נדל"ן בתל מונד.

   

  מיקום וציביון

  תל מונד ממוקמת מצפון לכפר סבא ומדרום לצומת השרון, בינות השדות והפרדסים הירוקים של יישובי וקיבוצי השרון.

  היא גובלת במושב כפר בס ממזרח, במושב חרות מדרום, כביש חיפה הישן (כביש 4) ובקיבוץ עין ורד ממערב.

  תל מונד מצויה במרחק נסיעה של כ-10 דקות בלבד מהערים הגדולות של השרון, ונהנית מנגישות קלה ונוחה לכל נתיבי התחבורה הראשיים במדינה. מיקומה של תל מונד במרכז אזור השרון הופך אותה למוקד מרכזי עבור תושבי היישובים החקלאיים, המושבים והקיבוצים באזור.

  בתל מונד ניתן למצוא מרכזי מסחר, תרבות ופנאי, כמו גם מערכת חינוך מפותחת ואיכותית המשרתת את תושבי האזור.

  למרות תהליכי הפיתוח ותנופת הבנייה שחוותה תל מונד בשנים האחרונות, היא שומרת על ציביון כפרי וקהילתי, ומאפשרת לתושביה איכות חיים גבוהה במיקום מרכזי אך פסטורלי וקרוב לטבע.

  המועצה חרטה על דגלה השקעה בחינוך, איכות חיים והבנת הסביבה. מערכת החינוך ביישוב כוללת את קרית החינוך ע"ש רבין ומתנ"ס מפותח הכולל מועדוני נוער והיכל תרבות מתקדם.

   

  מחירי דירות חדשות בתל מונד למכירה מקבלן

  מחירן של דירות פרטיות או דירות מקבלן במועצה המקומית תל מונד משתנה בהתאם למיקום בעיר ולסוג הנכס. להלן פירוט של ממוצע מחירי דירות חדשות ביישוב תל מונד לפי מספר חדרים:

   

  כמה עולה דירת 3 חדרים חדשה בתל מונד?

  דירה חדשה בת 3 חדרים בתל מונד תעלה באיזור 2.3-2.8 מיליון ש"ח בממוצע.

   

  כמה עולה דירת 4 חדרים מקבלן בתל מונד?

  דירה חדשה בת 4 חדרים בתל מונד תעלה סביב 2.7-3.5 מיליון ש"ח בממוצע.

   

  ומהו מחיר דירת 5 חדרים ביישוב?

  דירה חדשה בת 5 חדרים ומעלה בתל מונד תעלה בין 3.2-4 מיליון ש"ח בממוצע

   

   

  פרויקטים חדשים בתל מונד

  לאור הפיכתה של תל מונד ליעד מבוקש עבור משקיעי נדל"ן ומשפרי דיור, צצים חדשות לבקרים פרויקטים חדשים בתל מונד המציעים דירות ובתים צמודי קרקע בתל מונד למכירה, למשל:

  * פרויקט בוטיק יוקרתי בתכנונו של האדריכל שחר רוזנפלד מציע דירות חדשות בתל מונד למכירה בשכונה חדשה ואטרקטיבית ביישוב. מבין יחידות הדיור המוצעות ישנן דירות גן או גג גדולות בעלות 4-5 חדרים עם גינה או מרפסת צמודה פרטית.

  * שכונת תל מונד החדשה מעמידה הזדמנות לרכישת דירה חדשה בתל מונד במחירים נוחים יחסית. בשכונה מוצעות כ-1000 יחידות דיור למכירה במתחמים חדש המאופיינים בעיצוב אדריכלי מוקפד וייחודי. הפרויקט מציע דירות גן או פנטהאוסים בני 3-5 חדרות, כמו גם קוטג'ים ובתים דו-משפחתיים.

  מפה של תל מונד: