פרויקטים חדשים בגליל ים הרצליה – דירות חדשות, נדל"ן למגורים ונכסים להשקעה בשכונה המבוקשת

באזור דרום מערב העיר הרצליה, מהערים האטרקטיביות להשקעה (ולמגורים) בישראל, הוקמה בשנת 2014 שכונה חדשה, היא שכונת גליל ים.

השכונה, הצפויה לכלול כ-4,000 יחידות מגורים, ממוקמת ממש במרחק הליכה מקניון שבעת הכוכבים, מעל האדמות שהיו שייכות במקור לקיבוץ גליל ים, הקיבוץ האגדי שצמח באין מפרע ממש בליבה של הרצליה במשך שנים רבות.

שכונת גליל ים החדשה נמצאת במיקום מנצח: במרחק של כעשר דקות נסיעה מצפון תל אביב, וכחמש דקות נסיעה מהרצליה פיתוח – על הקניונים, חנויות המעצבים, בתי הקפה ואזורי הבילוי שלה. עוד, השכונה מרוחקת כשלוש דקות נסיעה מהיציאות הצפוניות של נתיבי איילון, מכביש החוף ומתחנת הרכבת בהרצליה.

לצד נתיבי התנועה המרכזיים, מרכזי הבילוי והתעסוקה, כדאי לציין כי האזור מתאפיין במרכזי חינוך באיכות שעולה על הממוצע, וכי במרחק הליכה מהשכונה ממוקם "פארק הרצליה" – הוא פארק טבעי שבמרכזו אגם יפהפה, אמפי פארק המארח מידי פעם מופעי מוזיקה ואירועים לילדים, מתחמי משחק והרפתקאות ומתחם כושר למבוגרים, מדשאות רחבות ידיים ועוד – מעל שטח של כ-120 דונמים.

התשואה הממוצעת מהשכרת דירה בגליל ים מוערכת בכ-3.3% לשנה.

 

פרויקטים בגליל ים הרצליה – טווחי מחירים של דירות חדשות בשכונה בשנת 2024

דירות מקבלן בגליל ים הרצליה למכירה - טווח מחיריםמחיר ממוצע של דירה חדשה בעיר (ש"ח)
עלות דירת 3 חדרים חדשה בגליל ים4.5 מיליון - 3 מיליון ₪
מחיר של דירת 4 חדרים מקבלן בגליל ים החדשה5 מיליון - 3.5 מיליון ₪
המחיר של דירות 5 חדרים חדשות בשכונה6 מיליון - 4.5 מיליון ₪
מחירי דירות 6 חדרים / פנטהאוז5.5 מיליון ש"ח ומעלה ₪
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן בגליל ים הרצליה למגורים ולהשקעה – דירות חדשות למכירה

  מספר פרויקטים בגליל ים החדשה נסתיימו לאחרונה או נמצאים בשלבי בנייה מתקדמים.

   

  מחירי הדירות בגליל ים והתשואה הממוצעת על השקעה

  מחירי דירות בפרויקטים חדשים בגליל ים הם מחירים שמאימים לדירות בוטיק במרכז הארץ – דירות חדשות בגליל ים של 4 חדרים נמכרות כיום סביב מחיר של 3 מיליוני שקלים, דירות חדשות 5 חדרים למכירה בשכונה מוצעות סביב מחירים של 3.6 מיליוני שקלים.

  שכירות ממוצעת המשולמת בדירות מאוכלסות בשכונה עומדת על כ-8,500 ₪ לחודש עבור דירת ארבעה חדרים, וכ-9,000 ₪ לחודש עבור דירת חמישה חדרים.

  לפי גובה השכירות הממוצעת באזור, מדובר על תשואה חודשית של כ-3.2% עבור דירות 4 חדרים בגליל ים החדשה, וכ-3.6% עבור דירת חמישה חדרים. זאת – מבלי לקחת בחשבון את הרווחים מעליית ערך הדירות בשכונה.

   

  נדלן בגליל ים הרצליה מציע איכות חיים גבוהה

  הבחירה להשקיע בפרויקטי בנייה בשכונת גליל ים נובעת גם מהרצון להחזיק בנכס נדל"ני שערכו עשוי לעלות באופן משמעותי בקרוב.

  האדמות מעליהן נבנים כעת פרויקטים חדשים בגליל ים, מציעות שטח לא גדול לבניית שכונת מגורי יוקרה מעוצבת ומתוכננת – ועל כן, מחירי הנכסים יעלו לאחר סוף תהליכי הבנייה בשכונה.

  פרויקטים חדשים בגליל ים לזוגות צעירים מציעים נכסים שמתאימים במיוחד למשפחות צעירות – ומבטיחים כי מבחינה דמוגרפית, השכונה יחסית הומוגנית, ותשמור על איכות המגורים לאורך שנים רבות.

  דווקא בפרויקטים המוצעים לזוגות צעירים, ניראה כי שיעורי הנכסים המושכרים הם גבוהים יותר, ועל כן, בפרויקטים החדשים בגליל ים אשר פונים בעיקר לאוכלוסייה של זוגות צעירים המחפשת מקום מגורים איכותי וקרוב למרכז, עם מרכזי חינוך מצוינים ואפשרויות רבות לתעסוקה ובילוי ליד הבית – משקיעים מגלים כי השכירות היא קבועה ויציבה לאורך זמן, ומספקת תשואה נאה ביחד להשקעה.

   

  פרויקטים בגליל ים החדשה

  נכון לעכשיו, בניינים חדשים בשכונת גליל ים החדשה מוקמים במרץ. מספר פרויקטים שכבר הסתיימה בנייתם מוצעים בשלבי מכירה סופיים עבור דירות אחרונות, ומספר פרויקטים מתוכננים להתחיל ממש בעתיד הקרוב.

  טיפ למשקיעים: אם אתם מתעניינים בהשקעה בנדל"ן בפרויקטים בגליל ים החדשה, דרך אחת לאפשר רכישה במחירים נוחים ובתנאים אטרקטיביים עם תשואה גבוהה גם בשל מחירי השכירות הגבוהים באופן אופייני לאזור ועליית ערך של הנכסים – היא להתעניין ברכישת נגס להשקעה בשלבים מוקדמים של המכירה – ובמידת האפשר, אפילו עוד "על הנייר" או בשלבי בנייה התחלתיים. בדרך כלל, הביקושים לדירות חדשות (למכירה או להשכרה) עולים לאחר מסירת המפתח – והמחירים עולים בהתאם.

   

  למידע נוסף על השכונה: https://www.glil-yam.com

  מפה של גליל ים הרצליה: