פרויקטים חדשים בבאר יעקב – דירות חדשות, קרקעות, נכסים להשקעה, נדל"ן בבאר יעקב

באר יעקב היא מועצה מקומית באזור השפלה אשר ממוקמת בסמוך למרכז הארץ. מספר התושבים אשר חיים ומתגוררים בבאר יעקב עומד על קרוב ל-20 אלף תושבים. כמועצה מקומית בעלת שטחים רבים וקרקעות, מתאפיינת באר יעקב בפעילות רבה של יזמי נדל"ן בתחום האדמות החקלאיות והמגרשים החקלאיים להשקעה.

המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת בבאר יעקב עומד על 6/10. נכון לשנת 2019, מחיר ממוצע של דירת 3 חדרים חדשה בבאר יעקב נע בין 1,300,000 ₪ ל-1,600,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה בבאר יעקב מוערכת בקרוב ל-3% בממוצע לשנה, תשואה גבוהה יחסית ליישובים אחרים בישראל.

 

פרויקטים חדשים בבאר יעקב – טווחי מחירים של דירות חדשות בבאר יעקב לשנת 2019

סוג הנכס בבאר יעקבמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים בבאר יעקב1.2 מיליון - 1 מיליון
מחיר דירת 3 חדרים בבאר יעקב1.5 מיליון - 1.3 מיליון
עלות דירת 4 חדרים בבאר יעקב1.9 מיליון - 1.5 מיליון
מחירי דירת 5 חדרים בבאר יעקב2.1 מיליון - 1.8 מיליון
מחיר דירת פנטהאוז בבאר יעקב1.8 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה בבאר יעקב (חצי דונם)300,000 - 100,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

נדל"ן בבאר יעקב

בימים אלו קמים פרויקטים עתידיים בבאר יעקב – המועצה המקומית באזור השפלה שנמצאת בסמוך לערים גדולות ומוכרות כדוגמת ראשון לציון ונס ציונה. בשנת 1949 היא הוכרזה כמועצה מקומית, ובדירוג החברתי-כלכלי היא זוכה לציון של 6/10. גלגולה של באר יעקב מתחיל אי שם בשנת 1907, בעת שהיא הוקמה כמושבה.

נכון להיום, המועצה המקומית מונה קרוב לכ-15,000 תושבים, כאשר קצב גידול האוכלוסייה עומד על כ-20% בכל שנה. הודות לתנופת הבנייה עם דירות בבניה ולעובדה כי ישנם פרויקטים חדשים בבניה בבאר יעקב המרחיבים את המועצה, הצפי הוא שבקרוב מאד תהפוך באר יעקב לעיר.

לא מעט זוגות צעירים בוחרים להקים את ביתם בבאר יעקב, הנהנית מהגירה מחמיאה וחיובית בשנים האחרונות. לפניכם, כל מה שאתם צריכים לדעת על פרויקטים חדשים למגורים!

 

כמה עולות דירות חדשות בבאר יעקב למכירה?

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה חדה מאד של עליית מחירים בבאר יעקב בכל הקשור לנדל"ן. למרות שהמחירים נמצאים בעלייה, עדיין מדובר על מחירים נמוכים יותר בעת שמשווים אותם לערים הסמוכות וליישובים הנמצאים בקירבתה של באר יעקב.

לשם השוואה, פערי המחירים בין באר יעקב ובין נס ציונה לדוגמא, עומדים על כ-20% יותר. מאחר ומדובר על פרמטר מכריע בעת שאתם מתעניינים ברכישת דירה חדשה, לפניכם מחירי דירות חדשות בבאר יעקב:

דירות חדשות 4 חדרים מוצעות בעלות של כ-1,860,000 שקלים, בעוד דירות חדשות בבאר יעקב 5 חדרים מוצעות למכירה בעלות של 2,100,000 שקלים. מאחר והמחירים של הדירות מבוססים על גדלי הדירות ועל הפרויקט הספציפי בבאר יעקב, דירת 3 חדרים חדשה בבאר יעקב תהיה לרוב זולה יותר בהשוואה לדירות גדולות יותר. המחירים הסופיים יינתנו בהתאם לסוג הדירה והפרויקט.

 

דירה חדשה בבאר יעקב – מחיר לפי שכונת מגורים – שנת 2019:

 

דירה חדשה בבאר יעקב לפי שכונה - מחיריםמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
צמרות המושבה2.1 מיליון - 1.4 מיליון
פארק המושבה2.1 מיליון - 1.4 מיליון
גני מנחם2.3 מיליון - 1.7 מיליון
נוה דורון1.9 מיליון - 1.4 מיליון
תלמי מנשה1.8 מיליון - 1.3 מיליון

 

מדוע כדאי לרכוש דירה מתוך פרויקטים בשיווק?

דירה חדשה בבאר יעקב שנרכשת בשלבי השיווק הראשונים, מזמנת לכם הזדמנות נדירה וייחודית מאד: מחיר נוח משתוכלו לדמיין. ככל שהפרויקט מתקדם ויותר דירות נמכרות, כך פוחת הסיכוי לרכוש דירה במחירי מבצע חסרי תקדים.

בשלבים הראשונים, כאשר דירות על הנייר בבאר יעקב הן מה שמוצע למכירה ובעת שהפרוייקט יוצא לשיווק, מציעים הקבלנים את הדירות בכל הקומות במחירים מיוחדים. המטרה? למכור כמה שיותר דירות בכמה שפחות זמן. כך, אתם יוצאים נשכרים כפליים: מגשימים את חלום הדיור שלכם וגם זוכים בעלות נוחה.

 

התחבורה בבאר יעקב – רק 25 דקות מתל אביב

דירה חדשה מקבלן בבאר יעקב לא כדאית אך ורק בגלל תנופת הבנייה והצפי המחמיא של העיר, אלא גם הודות למיקום שלה. את באר יעקב עוטפים כמה כבישים מרכזיים כאשר המשותף לכולם הוא הגשר שהם יוצרים אל ערי המרכז ואל גוש דן.

בעוד רכישת דירה בערים מרכזיות אחרות עתידה לעלות הרבה יותר, את הדירה בבאר יעקב יהיה לכם קל יתר לרכוש תוך שתשמרו על יתרון הלוקיישן. כביש 431 מקשר את באר יעקב לכביש 4 ולכביש 6 – כך שאתם זוכים להתניידות מהירה בצירי תנועה מרכזיים.

כששוקלים אפשרות של נדל"ן בבאר יעקב, חשוב לקחת בחשבון גם פרמטר שכזה. בנוסף, למרות שבאר יעקב היא מועצה מקומית ולא עיר גדולה, עדיין יש בה תחנת רכבת המקשרת בין תושבי המועצה ובין העיר תל אביב בתוך פחות מחצי שעה.

 

שלוש שנים מהיום: היכן תרצו לגור?

נחשפתם למודעות על מכירת דירות חדשות בבאר יעקב? רכישת דירה חייבת להתבסס על איפיון צרכים עכשוויים לצד צרכים עתידיים. בעוד מגורים בשכירות מאפשרים לכם גמישות רבה והעתקת מקום המגורים בקלות יתרה, בעת שאתם רוכשים דירה עליכם להבטיח כי אתם רוכשים דירה שתענה על הצורך שלכם גם לטווח הארוך.

על כן, כשאתם בוחנים דירות חדשות בבאר יעקב במרכז העיר, נסו לדמיין היכן תהיו בעוד כמה שנים מהיום. דעו כי בעת שאתם רוכשים דירה חדשה על הנייר, אף ישנה אפשרות לשנות את מבנה הדירה בהתאם לדרישתכם בתיאום עם הקבלן.

כזוג צעיר, עליכם לקחת בחשבון את האפשרות שתגדילו את התא המשפחתי שלכם ועל כן יהיה לכם צורך בדירה עם חדרי שינה נוספים לטובת הילדים.

מעבר למבנה הדירה שהינו חשוב, קחו בחשבון גם את הסביבה בה הדירה נמצאת. אם נמשיך בקו הזה, הרי שההמלצה היא להתמקד בדירות הנמצאות סביב מסגרות חינוך, מרכזי קניות ופנאי, קופות חולים וכדומה.

 

היתרון שברכישת דירה חדשה

מדוע כזוג צעיר מומלץ לכם לרכוש דירה מאשר לגור בשכירות? מדובר כנראה על אחד הקונפליקטים המהותיים ביותר המלווים את הזוגות הצעירים.

מגורים בדירה שכורה הינם מגורים שיש בהם מעט אי ודאות: בעת שאתם מקימים בית ומטפחים את חלקת האלוהים שלכם, יכול להחליט בעל הדירה בכל עת כי הוא מסיים אתכם את החוזה ומוכר את הנכס שלו. בנקודה שכזו עליהם לעזוב את הדירה בהתראה די קצרה ולחפש פתרון דיור אחר.

בנוסף, בעת שאתם רוכשים דירה, אתם לא צריכים לשלם עוד דמי שכירות. בעוד דמי השכירות החודשיים הינם תשלום חודשי המתחדש המאפשר לכם לגור בדירה, תשלום המשכנתא עבור הדירה שלכם בבאר יעקב אינו תשלום שהולך לשווא אלא תשלום שמושקע בארבעת הקירות השייכים לכם.

בדיוק מסיבות אלו, תוכלו לבצע גם מהלך של קניית דירה להשקעה בבאר יעקב ואותה להשכיר לדיירים אחרים, תוך שתיהנו מהכנסה פסיבית.

מפה של באר יעקב: