פרויקטים חדשים באשקלון – דירות חדשות, קרקעות ונכסים להשקעה בעיר אשקלון

אשקלון היא אחת הערים הגדולות בדרום הארץ, הן מבחינת שטח והן מבחינת גודל האוכלוסיה ומתגוררים בה בסביבות 200,000 תושבים. מחירי הנדל"ן והדיור באשקלון נמצאים במגמת עלייה ב-10 השנים האחרונות.

פרויקטים חדשים באשקלון עולים מדי שבוע והביקוש לדירות בעיר הוא מהגבוהים בישראל. באשקלון יש חוף ים יפהפה אשר מושך אליו רבים. המדד הסוציו-אקונומי של האוכלוסייה המתגוררת באשקלון עומד על 5/10 (הממוצע הארצי בישראל).

על פי נתוני שנת 2019 הקיימים ברשותנו, מחיר ממוצע של דירות 3 חדרים חדשות באשקלון נע בין 800,000 ₪ ל-1,350,000 ₪. התשואה על דירה להשכרה באשקלון מוערכת בכ-3.2% בממוצע לשנה (נתון גבוה מהממוצע הארצי). זה לא כולל את תשואת ההון כתוצאה מהשבחת ערך הדירה בעיר, אשר הייתה בשנה האחרונה הגבוהה ביותר מכל ערי ישראל.

 

פרויקטים חדשים באשקלון – מחירים של דירות חדשות באשקלון – שנת 2019

סוג דירה / נכסמחיר ממוצע (ש"ח)
מחיר דירת 2 חדרים באשקלון850,000 - 650,000
כמה עולה דירת 3 חדרים באשקלון1.2 מיליון - 750,000
עלות דירת 4 חדרים באשקלון1.6 מיליון - 1 מיליון
דירת 5 חדרים באשקלון1.8 מיליון - 1.2 מיליון
מחיר דירת פנטהאוז באשקלון1.6 מיליון ש"ח ומעלה
קרקע להשקעה (חצי דונם)300,000 - 100,000
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!
שם:
דוא"ל:
טלפון:
מס' חדרים מבוקש:
תקציב (בש"ח):
משהו נוסף לומר:

אם גם אתם מחפשים את יעד ההשקעה הבא שלכם, לבטח גם אתם עדים לכמות המודעות המפרסמות דירות חדשות באשקלון למכירה. העיר אשקלון מונה כיום כ-150,000 תושבים לערך, והיא ממוקמת במקום ה-12 בגודל האוכלוסייה שלה. בדירוג החברתי-כלכלי היא זוכה למדד של 5/10, כאשר 22% מתושבי העיר הינם אקדמאיים, 23% זכאים לבגרות וכ-60% מהאוכלוסייה הינם בני 18-64.

לצד פרויקטים הנמצאים כבר בשיווק ומתוכם נמכרות דירות, ישנם גם פרויקטים מתוכננים באשקלון המעניקים לכם הזדמנות להשקעת נדל"ן סופר-איכותית! עיריית אשקלון מפעילה כיום כ-30 תכניות סיוע שמטרתן לעסוק בשיפור הישגי התלמידים בבית הספר של עולים החדשים בעיר, תוך שניתן דגש על יצירת אירועי תרבות לקהל זה שמונה כיום יותר מ-40 אלף עולים.

 

יתרונות הרכישה שיש לכם עם פרויקטים חדשים למגורים בעיר באשקלון

דירה חדשה מקבלן באשקלון מזמנת לכם לא רק הזדמנות נדירה של נדל"ן, אלא גם מעניקה לכם ראש שקט מאד. כידוע, ישנה אפשרות גם לרכוש דירה בשוק היד השניה, אך המציאות מוכיחה כי רכישת דירות חדשות בבניה היא העדיפה ביותר. ראשית, פרמטר הבטיחות. המבנים שכיום נבנים נצמדים לסטנדרט הגבוה ביותר של בטיחות, כך שאתם יכולים להיות שקטים כי הדירה שתרכשו תהיה חלק ממבנה שחייב להיות עמיד על פי חוק לרעידות אדמה. כמו כן, המבנים שכיום נבנים כוללים חדרי ממ"ד בכל דירה, כך שאינכם צריכים להיות תלויים במקלט ציבורי בשעת חירום.

פרמטר נוסף שהופך פרויקטים חדשים בבניה לכדאיים יותר הוא מחיר הדירות. לרוב, רבים סבורים כי מחירי הדירות החדשות בהכרח יקרים יותר, אך עם בדיקה שנערכה מתגלה דבר אחר לחלוטין: קבלני הדירות יוצאים במבצעי השקה מיוחדים המאפשרים לכם לרכוש דירה במחיר המשתווה למחיר של דירה משוק היד השניה. לקבלנים יש אינטרס למכור את הדירות כמה שיותר מהר, גם במחיר של הנחות משמעותיות. דירה חדשה במרכז באשקלון תוכלו לרכוש עם הנחות ומבצעים, בעוד דירות יד שניה אינן מבוססות על השקות ומבצעים ובעלי דירות אלו לרוב עיקשים יותר ונצמדים למחיר שהם הגדירו מראש.

ואם אתם צריכים סיבה טובה נוספת מדוע דירה חדשה על הנייר היא עדיפה יותר, חשוב שתדעו כי דירה חדשה במידה רבה מתאימה עצמה אליכם. רכישת דירת יד שניה מחייבת אתכם להתאים עצמכם אל המבנה הקיים של הדירה. מנגד, עם דירות בבניה באשקלון יש לכם אפשרות להציג את הדרישות שלכם לבניה וכך מבנה הדירה מותאם לצרכים האישיים שלכם. ישנם מקרים בהם לא תידרש כל עלות לטובת שינוי המבנה בשלב הראשוני של הפרוייקט, אך גם במקרים ובהם תידרש תוספת תשלום הרי שמדובר על תוספת נמוכה וסמלית. שינוי תכנון רלוונטי רק במקרים של דירות על הנייר ולא אחרי שתהליך הבניה יצא לדרך.

 

עלות דירה חדשה מקבלן באשקלון בחלוקה לפי שכונה – שנת 2019:

 

עלות דירה חדשה באשקלון לפי שכונהמחיר דירה ממוצעת בשכונה (ש"ח)
בן גוריון700,000 - 900,000 ₪
נווה אלונים1.2.מיליון - 900,000 ₪
נאות אשקלון1.2.מיליון - 900,000 ₪
נווה דקלים1.2.מיליון - 900,000 ₪
נווה אילן1.2.מיליון - 900,000 ₪
גבעת ציון1.5.מיליון - 1.2 מיליון
אגמים1.5.מיליון - 1.2 מיליון
מצפה ברנע1.5.מיליון - 1.3 מיליון
עיר היין1.5.מיליון - 1.3 מיליון
גני ברנע1.5.מיליון - 1.3 מיליון
הסיטי1.5.מיליון - 1.3 מיליון
אפרידר1.5.מיליון - 1.3 מיליון
ברנע1.6.מיליון - 1.3 מיליון
המרינה1.6.מיליון - 1.3 מיליון

 

צפי המחירים של פרויקטים עתידיים בעיר אשקלון

אז כמה תעלה לכם דירה חדשה באשקלון? נדמה כי מדובר על השאלה הגדולה ביותר המעסיקה רבים, ולפניכם, בשקיפות מלאה: מחיר דירה חדשה באשקלון. ישנם מספר פרויקטים בשיווק ובבנייה באשקלון, כאשר כל פרוייקט מתמחר את הדירות בעלות אחרות כאשר הפרמטרים הקובעים הם גודל הדירה, האזור בו היא ממוקמת והצפי לפיתוח האזור.

כמו כן, ישנו עולם שלם של דירות יוקרה באשקלון שמראש מתומחרות במחירים גבוהים יותר, והוא מציע דירות חדשות באשקלון ליד הים.

המחירים המוצגים בפניכם אם כן אינם מייצגים פרויקט ספציפי, אלא מחירים ממוצעים של דירות. מחיר של דירת 2 חדרים חדשה בעיר נע בין 800 ל-900 אלף שקלים, דירת 3 חדרים חדשה מתומחרת בעלות של 942,000 שקלים, ומחיר של דירת 4 חדרים חדשה באשקלון הינו 1,332,000 שקלים. מחיר של דירת 5 חדרים מקבלן הינו 1,5559,000 שקלים.

חלום הדירה של רבים יכול להתגשם בעקבות מחירי הנדל"ן שמציעה העיר אשקלון. במציאות בה לא אחת רבים מגלים קושי בלרכוש דירה, העיר הדרומית מקרבת אתכם לחלומכם עם דירות המוצעות לכם במיליון שקלים. העיר מתגאה בפרוייקטים חדשים שקמים, תוך שישנו מגוון רחב של מקומות בילוי ופנאי המתאימים גם לזוגות צעירים ומשפחות.

 

אשקלון: תרבות, בידור ופנאי

כשאתם חושבים על דירה להשקעה באשקלון, אתם בעיקר חושבים על מה יש לעיר להציע. מובן כי בעת שמדובר על השקעה, אתם מעוניינים להשקיע בעיר אטרקטיבית שיש סיבה לשוכרים להגיע אליה.

מתחמי הפנאי והבילוי באשקלון רבים, בעיקר בעת שלוקחים בחשבון את גודל העיר. באשקלון תוכלו ליהנות מקניון, מדרחוב גדוש חנויות ובתי עסק, מתחמי קניות, בית קולנוע וכמובן שגם פארק המים "אשקלונה" שהפך למוקד תיירות מרכזי לכל תושבי ישראל בימי הקיץ.

עיריית אשקלון משקיעה רבות גם בכל הקשור לחינוך הילדים והנוער בעיר, דבר שחשוב מאד למשפחות צעירות המעוניינות לגור בעיר אשקלון.

אם כן, תשמחו לדעת כי בעיר אשקלון יש לא פחות מעשרה מתנ"סים, עוד שלושה מועדונים המיועדים לנוער וגם מרכז עירוני שמציע לאורך כל ימות השבוע מגוון רחב של חוגים לשעות הפנאי של הילדים.

 

אשקלון והים התיכון

לא ניתן לדבר על פנאי ובילויים מבלי להזכיר את חוף הים באשקלון. בעוד ישנן ערים כמו תל אביב והרצליה המזוהות מאד עם גלי הים התיכון, בעת שמדובר על אשקלון כמעט ולא נוטים להזכיר את העובדה כי גם היא מאפשרת לכל תושביה ליהנות מרחצה בגלי התכלת.

בסופו של דבר מדובר על עניין של מיתוג ופרסום, אך דעו כי עם המעבר לעיר אשקלון, גם אתם יכולים ליהנות מזמינות של חוף הים ומבילוי קייצי עם בני המשפחה. החופים המרכזיים והמוכרים בעיר הם החוף הדתי, חוף הפארק, חוף דלילה וחוף בר כוכבא.

פרויקטים באשקלון שהסתיימו או שאינם בשיווק כרגע

מפה של העיר אשקלון: