פרויקטים חדשים באופקים – דירות חדשות למגורים, קרקעות, נדל"ן להשקעה באופקים

אופקים היא עיירת פיתוח בדרום הארץ בה מתגוררים בסביבות 30 אלף תושבים. בשנים האחרונות חברות נדל"ן ויזמים זיהו את הפוטנציאל הגלום באופקים ומשווקים פרויקטים חדשים בעיר כדרך קבע. התשואה על דירה מושכרת באופקים מוערכת בכ-2.32% בממוצע לשנה נכון לשנת 2024.

 

פרויקטים חדשים באופקים – טווחי מחירים של דירות חדשות באופקים לשנת 2024

סוג הדירה / הנכסמחיר ממוצע (ש"ח) - הערכה בלבד
מחיר דירת 2 חדרים באופקים900,000 - 750,000 ₪
מחיר דירת 3 חדרים חדשה באופקים1,3 מיליון - 850,000 ₪
עלות דירת 4 חדרים באופקים1.6 מיליון - 1.2 מיליון ₪
כמה עולה דירת 5 חדרים חדשה באופקים1.8 מיליון - 1.4 מיליון ₪
מחירי דירת פנטהאוז באופקים1.6.מיליון ומעלה ₪
קרקע להשקעה באופקים (חצי דונם)100,000 - 50,000
מחיר דירה ממוצע בעיר1,555,000 ₪
שכר דירה חודשי ממוצע3,000 ₪
תשואה שנתית ממוצעת2.32%
מחפשים דירה חדשה למגורים או להשקעה וצריכים עזרה באיתור פרויקט מתאים? אנחנו יכולים לעזור!

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון:
  מס' חדרים מבוקש:
  תקציב (בש"ח):
  מתעניין ב:

  נדל"ן למגורים והשקעה בעיר אופקים

  בימים אלו ישנם פרסומים על דירות חדשות באופקים למכירה. העיר הדרומית הנמצאת במרחק של קצת יותר מ-20 ק"מ מהעיר באר שבע, הוכרזה כעיר בשנת 1995 וכיום היא מוכרת בין היתר הודות לפארק אופקים, מבצר פטיש ופארק סיירת שקד. העיר אופקים מזמנת לכם אפשרויות נדל"ן לא רעות בכלל, לרבות פרויקטים חדשים באופקים לזוגות צעירים. לפניכם, סריקה כללית על מחירי הדירות בעיר, חשיבות התקציב במעמד רכישת דירה חדשה באופקים וגם איך תוכלו להוזיל את העלויות עם רכישת נדל"ן באופקים.

   

  מחירי דירות חדשות באופקים: כמה תעלה לכם דירה מקבלן?

  אולי כדאי דווקא להתחיל עם הנתונים שמעניינים יותר מכל את קהל הרוכשים והמשקיעים: כמה עולות דירות חדשות באופקים במרכז העיר? לפניכם, סריקה קצרה המשקפת עסקאות שכבר בוצעו בעיר, כאשר מדובר על מחירים ממוצעים. שימו לב כי מחירי הדירות משתנים בין פרויקט לפרויקט, כך שישנה סבירות שדירה שנרכשה מתוך פרויקטים באופקים באופקים החדשה תאופיין במחירים אחרים בהשוואה לדירה שנרכשה מתוך פרויקטים חדשים למגורים באזורים אחרים בעיר:

  דירת 3 חדרים חדשה באופקים תוכלו לרכוש בעלות ממוצעת של כ-950,000 שקלים בלבד.

  דירות חדשות 4 חדרים מתומחרות סביב ה-1,200,000 שקלים – מחיר חסר תקדים עבור דירות בגודל ארבעה חדרים.

  אם אתם משפחה גדולה יותר שמעוניינת להעתיק את החיים לאופקים או לעבור לדירה גדולה יותר, דעו כי דירות מקבלן באופקים 5 חדרים עולות סביב ה-1,300,000 שקלים.

  דירה חדשה מקבלן באופקים צמודת קרקע או 6 חדרים תעלה לכם כבר יותר והמחיר עומד בממוצע על בסביבות 1,500,000 שקלים.

   

  דירה חדשה באופקים - מחיר לפי אזור/שכונה בעירעלות דירת 3 חדרים ממוצעת בשכונה (ש"ח)
  שפירא1.1 מיליון - 850,000 ₪
  הארזים1.2 מיליון - 850,000 ₪
  דדו1.2 מיליון - 850,000 ₪
  קרית מנחם1.2 מיליון - 850,000 ₪
  הרי"ף1.3 מיליון - 950,000 ₪
  מישור הגפן1.3 מיליון - 950,000 ₪
  בן גוריון1.3 מיליון - 950,000 ₪
  אפיקי דמרי1.4 מיליון - 950,000 ₪

   

  ואחרי שאתם יודעים מהו מחיר דירה חדשה באופקים: מה התקציב שלכם?

  פרויקטים חדשים בבניה באופקים והסביבה מציעים לכם דירות במחירים שונים. עליכם לזכור כי רכישת דירה שונה מרכישת כל דבר אחר שאי פעם תרכשו, כך שכדאי לצאת לדרך עם תקציב ידוע ומוגדר מראש. לכל זוג צעיר או משפחה ישנו חלום על דירת החלומות.

  יחד עם זאת, חשוב מאד להיצמד לתקציב המשקף את היכולת הכלכלית שלכם, כמו גם את המשכנתא שאתם עתידים לקבל. ההמלצה החד משמעית היא לרכוש דירה קטנה יותר במידה והיא זו המתאימה לתקציב שלכם, ולא לרכוש דירה גדולה יותר שאינכם יכולים להרשות לעצמכם.

  שימו לב כי הגדרת תקציב גם מייעלת את תהליך חיפוש הדירה שלכם: בעת שאתם יודעים כמה כסף עומד לרשותכם, הרי שאינכם צריכים לבחון מספר פרויקטים בשיווק, אלא שתוכלו להתמקד ישירות על דירות בבניה באזורים בהם ידוע לכם מראש כי הם בתחום התקציב שלכם. כך, אינכם צריכים לבזבז זמן יקר ואתם מבצעים את החיפוש שלכם רק באזורים הרלוונטים לכם.

   

  היכן אתם רואים את עצמכם בעוד עשר שנים?

  כן חשוב לזכור כי ארבעה קירות שתרכשו אמורים לשרת אתכם לטווח כמה שיותר ארוך. אין כל טעם לרכוש דירה קטנה מאד בעת שאתם צפויים להתרחב כמשפחה. על כן, הגדירו את אופי המשפחה שלכם ואת אורח החיים שלכם ורק לאחר מכן צאו לדרך עם חיפוש הדירה.

  מטבע הדברים, ישנם פרויקטים עתידיים באופקים המציעים לכם דירות 2 חדרים וגם דירות 5 חדרים. כשם שאתם מגדירים תקציב, כך גם כדאי לנסות ולהבין היכן תהיו בעוד כעשר שנים. המטרה: מציאת הדירה המתאימה לכם ביותר. צרו את השידוך בין התקציב וגודל הדירה המתאים לכם ביותר.

   

  הזדמנויות הוזלה עם דירות על הנייר באופקים

  המון זוגות צעירים מחפשים אחר אפשרויות רכישה נוחות מאד. הדרך שלכם לעשות זאת היא עם מעקב אחר פרסומים של הקבלנים השונים. ישנם מבצעי מכירה ממוקדים המציעים מחירים אטרקטיבים לדירות. שימו לב כי מה שחשוב באמת הוא המחיר הסופי ולא גודל ההנחה הניתנת לכם.

  יחד עם זאת, לצד מבצעים המוגדרים כמבצעים מכירה, הרי שתוכלו ליהנות מהוזלה גדולה אפילו יותר עם התעניינות לגבי רכישת דירה חדשה על הנייר. מדובר על השלבים הראשונים של הפרויקט כאשר בשלב זה המון קבלנים מעוניינים לקבל מימון לטובת בניית הפרוייקט. הדרך לעשות זאת? עם הוזלה משמעותית הניתנת לכם על הדירות. נצלו הזדמנויות שכאלו!

   

  מעוניינים להשקיע? דירה קטנה יותר מתאימה

  קניית דירה להשקעה חייבת להתבסס על פרמטרים אחרים השונים מרכישת דירה למגורים. הדבר החשוב ביותר שכדאי לעשות הוא לרכוש דירה קטנה המתאימה לזוגות צעירים או משפחות צעירות. במרבית המקרים, משפחות עם כמה ילדים הנמצאות בשלב מתקדם בחיים, לרוב מצליחות להגיע למצב שבו החסכונות מאפשרים להם לרכוש דירה משלהם. על כן, יוצא מצב שדירות גדולות המתאימות למשפחה עם שלושה ילדים קשה מאד להשכיר שכן כמעט ואין קהל שוכרים מתאים.

  כמשקיעים, היצמדו לדירות קטנות יותר המתאימות לדיירים בודדים, כמו גם לזוגות בתחילת חייהם המשותפים. כמו כן, כדאי לתת את הדגש על דירות הנמצאות באזורים מרכזיים כמו תחנות אוטובוס, אזורי פנאי ובילוי, אזור הגדוש באפשרויות תעסוקה, מוסדות ציבוריים ומוסדות חינוך לילדים. ככל שהאזור יהיה מרכזי יותר, כך הוא יהיה נחשק יותר ותוכלו למצוא דיירים במהירות.

  פרויקטים באופקים שהסתיימו או שאינם בשיווק

  מפה של אופקים: